İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Angry Birds’e Türk Rakip : Hain Kuzu

squall_00

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece Android telefonlar için Google Android Market’te 30 Milyon’un üzerinden indirme adedine ulaşan oyun dünyasının fenomeni Angry Birds‘i hepiniz biliyorsunuz. Turkcell Android Uygulama marketinde gezerken bir oyun dikkatimizi çekti. İsmi de kendisi kadar ilginç olan oyun Hain Kuzu:)

hain_kuzu.png

Bir çok Android telefonu destekleyen Hain Kuzu Turkcell Uygulama Market’indeki bu link‘ten indirebilirsiniz. Ya da Turkcell hattınız ile 3945 yazıp 2580′e gönderdiğinizde uygulamanın indirme linki telefonunuza sms olarak geliyor. Oynaması gerçekten zevkli bir oyun. Lite ve full olarak iki sürümü bulunan oyunu denemek için Lite versiyonuna indirip bir bakabilirsiniz. Lite versiyonunda ilk bölümü sınırsız olarak oynayabiliyorsunuz, daha sonraki bölümleri uygulamak için uyugulamayı 1.99 lira karşılığında satın almak gerekiyor.

Oyunun amacı belli yerlerde bulunan Hain Kuzuları sevimli kurtlar ile yerlerinden oynatmak.

hain_kuzu_1.png

Bizim için sevindirici kısmı bu oyunun bir Türk yazılım geliştirici tarafından yapılması. Umarız bunun devamı gelir. Merakla bekliyoruz.

Oyunun Yapımcısı= Tristit
Twitter

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Sanki tam tersi olması gerekmezmi :)
Kurt hain kuzu sevimli=)

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
olayın özü orda... Ben başta enayi gibi apple storedan almıştım angry birds i ancak jailbreak tanıştıkdan sonra yaptığım enayiliğin farkına vardım.Keşke iphonedada oynayabilsek bende bi denerdim

rapidman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
jailbreak Gibi Güzel Bir Şey Yok Güzel Oyun Angry Birds Hepsi İphone'umda Yüklü....

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Sacret Oddesay denemelisin tam olarak böyle yazılmıyor sanırım.ama suan tel yanımda degil dene s.oddesayı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5