İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Büyük Gün Geldi! WCX Borsası Açıldı! Hemen Tokenlerinizi Taşıyın!

O

OmerAYDINOGLU

Misafir
Herkese Merhaba; Değerli İYİNET Üyeleri

Uzun zamandır yoğun işlerim dolayısıyla pek konu açamıyorum. Bundan dolayı sizlerin affına sığınıyorum.

Bu konumda ise sizleri güzel bir haber ile karşılamak istiyorum.

4 Ay önce sizlere sunmuş olduğum WCXT şu anda XT olarak yenilendi.

Kendi borsası şu anda açılmış durumda, BTC, LTC, ETH ve USDT gibi coinler ile şu anda alım satım, yatırma ve çekme işlemleri yapabiliyorsunuz.

Buna ek olarak XT alabiliyorsunuz. Aldığınız XT coinlerin diğer coinler ile de alım ve satım işlemleri 2018'in 3. Çeyreğinde açılacak. O yüzden şu anda en düşük fiyat olan $0,04 fiyatından almak isteyenlerin almaları mantıklı olabilir.

N72yPy.png

Bunun bir yatırım tavsiyesi olmadığını da buradan söyleyeyim. Coin işlerinde hiç kimsenin komutlarını dinlemeyin. Araştırın eğer aklınıza yatar ise alın.

Bu iş risk işidir. Bunu bilerek ve göze alarak girmeniz daha makbul olacaktır.

Her neyse asıl konumuz olan sizlere 4 ay önce açtığım konu aracılığıyla ÜCRETSİZ olarak 50 WCXT aldırmıştım. Bu coin XT olarak değişiyor şu anda ve elinizdeki WCX'ler 50*10 işleminden 500 XT yapıyor.

ObMW16.png

Bunu nasıl taşıyacağınızı aşağıdaki adımlarda anlattım. Tüm işlemleri sorunsuz olarak yaparsanız taşıma onayına kadar gelebilirsiniz.

Aşağıdaki linklerden biri ile siteye gidebilirsiniz.

Refsiz Link: https://wcex.com
Refli Link : https://goo.gl/rjwkE5

OMRe2U.png

İlk yapmanız gereken işlem kayıt ol butonuna basmak olacaktır.

QaCURz.png

Sonrasında ise gelen forma sizlere ÜCRETSİZ olarak aldırdığım WCX adresine kayıt olduğunuz mail adresiniz ile kayıt olmanız gerekli. Şifreniz o günkünden farklı olabilir.

UTJ2GP.png

Mail adresinize böyle bir mail gelecektir. Onaylama linkine tıklamanız gerekli.

BH7yyU.png

Mail adresinizi başarıyla onayladınız. Buraya kadar çok iyi geldik. Gerisi çok daha kolay.

xJVAIa.png

Hesabınıza giriş yapmalısınız.

5c9fN7

Önce üstteki Token Sale sonrasında ise The X Token butonuna basmalısınız.

BOLdRR

Karşınıza burası gelecek. Buradaki Claim butonuna bastığınızda XT hesabınıza 10 ile çarpılmış biçimde gelecektir. Ancak onay bekler şekilde.

QbbJOI

Gördüğünüz gibi XT geldi ancak onay bekliyor. Bu onayı ne zaman yapacağınızı da hemen söyleyeyim.

Bu onay bu borsaya gelecek olan kimlik doğrulama aracı sonrasında, kimliğinizi doğruladıktan sonra yani bittrex, ve binance borsalarında yada koineks borsasında yaptığınız kimlik doğrulama işleminden sonra kullanımınıza açılacak.

Sonuç olarak WCX coininizi borsaya başarıyla taşıdınız. Bu konuyu açtığım tarih olan 15.05.2018 ve Saat: 11:20 civarında XT fiyatı $0,04.

Bu değer illaki artacaktır. Araştırdıktan sonra aklına yatan kişiler için bu fiyat bulunmaz bir fiyat olacaktır.

Bu konumuzda bu kadar. Görüşlerinizi yorumlarda esirgemeyin.

Herkese bol kazançlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5