İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Directory tarzında rewrite sorunu

letreset

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web sitemde url'lerde değişiklik yaptım fakat directory şeklinde rewrite yaptığım zaman error loga baktığımda aşağıdaki hatalardan görüyorum. Fakat çalışmada herhangi bir sorun yok.Bu hataların çıkmamasını nasıl giderebilirim?

[error] [client xx.xx.xx.xxx] File does not exist: /home/xxxxxx/public_html/xxxxxxxx.com/kategori-adi, referer: http://www.xxxxxxxx.com/kategori-adi/icerik.html

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bu hatalari arama motorlarinin (google in) daha onceden indexledigi sayfaqlardan aliyor olabilirsin.
Bu nedenle rewrite larin hem eski halini hem de yeni halini tutman gerekiyor, taki Google yeni halini tekrar indexleyene kadar.

letreset

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İçeriklere girdikçe bu hatadan oluşturuyor. Normalde o sayfalar var ve çalışır halde ama server klasör halinde olduğu için url o klasörü bulamadım deyip error log a yazıyor.Herhangi bir parametre var mı acaba bunları durdurmak için.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5