İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ELEKTRONİKTE EN İYİ MARKA "SONY" HDD

VaKKo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YEP YENİ BİR ÜRÜN SONY HDD (500GB)
ÜRÜN SIFIR ORİJİNAL KUTUSUNDA 3YIL TÜRKİYE GARANTİLİ VE FATURALIDIR​
Ürün başka birisinden alacak karşılığı alınmıştır,kendi kullandığım hdd olduğu için kapalı kutusunda dolapta muhafaza ediliyor ve kullanılmamıştır.Cihaz 3yıl Türkiye Sony Eurasia garanti kapsamındadır.
Daha önceden Türkiye'de Sony hdd satışı yoktu ancak yaklaşık bir kaç aydır Türkiye'de de Sony hdd satışına başlanmıştır ve fiyatı 190-220tl arasında değişmektedir (bkz. Sony satıcıları ve bu ürünü satan diğer internet mağazaları) Ben size 40-50tl lik bir ikram yapıyorum
Kendi kategorisindeki cihazlarla kıyaslama yaparken lütfen Sony'ye rakip markalarla ve 3.0usb 7200rpm hızındaki cihazlarla kıyaslama yapınız (Mercedes'te Tofaşta iki araba markası.ikisi de sizin ayağınızı yerden kesiyor ama biri Mercedes diğeri Tofaş.Bilmem anlatabildim mi :)
3.0usb 7200 rpm,2.0usb 5400 rpm cihazlara göre 10 kat daha hızlıdır ve ısınma yapmaz,arızalanması neredeyse imkansızdır (bilmeyen arkadaşlara bilgi vermek adına söylemek istiyorum..arıza yapma durumunda bu cihazların onarılma/tamiratı mümkün değildir.Eğer elinizde Sony gibi bir firmanın gerçek (Sony Eurosia) garantisi mevcut ise cihazın değişimini bire bir gerçekleştirirler.
Ürün faturası ve garanti belgeleri ile kapalı kutusunda teslim edilecektir.
Fiyat 170tl
Ankara içi elden,diğer illere kargo ile gönderilir.
Diğer ilanlarıma da bakınız,belki işinize yarayacak bir şey bulabilirsiniz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5