İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

IOS-Android Bitcoin ve Alt Coin Kar Zarar Hesaplama Uygulaması

flyx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Bu işe girdikten sonra, geçmişte aldığım coinler den ne kadar kazandığımı görmek için baya bir hesap kitap yapıyordum ve bunu hesaplamak bana çok zahmetli geliyordu, bunun için bir uygulama yaptırmaya karar verdim ve uygulamam çok şükür bitti hizmetinizdedir.

Uygulamamızın çalışma mantığı şu şekildedir, örneğin; bu gün 0,1 BTC lik 200 adet iota aldınız, bundan 1 gün sonra, 1 hafta sonra, yada 1 ay sonra güncel net karınızı veya zararınızı uygulamamız hesaplıyor. Çalışma mantığı gayet basit, aldığınız coinlerden net karınızı, BTC ve dolar olarak görebiliyorsunuz. Uygulamamız ücretsiz bir uygulamadır.

Uygulamada kayıt olup giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen ekranda daha önceden aldığınız coinlerin bilgisini girin. Hangi borsadan aldığınızı, hangi coin türü karşılığında ne aldığınızı, kaç birim aldığınızı ve satın aldığınız zaman o coinin birim fiyatını yazın. Aşağıdaki resimlerde uygulamaya nasıl coin eklendiğini ve kar zararınızı nasıl göreceğinizi görebilirsiniz.

Coin Ekleme,
nOE4Qg.jpg

Kar Zarar Ekranı,

y0Vk6y.jpg

Uygulamamızın çalışma mantığı ile ilgili bir video;

Sizin yapacağınız iş bu kadar basit! Gerisini uygulamamız halledecek.
Anlık verileri çekerek, ne kadar kazanıp kaybettiğinizi kolaylıkla analiz edebileceksiniz. Sağladığımız canlı altyapı sayesinde, anlık olarak toplam bakiyenizi görebilecek, yüzde olarak kazanç - kayıplarınızı görebileceksiniz. Uygulamamız, analizler sayesinde borsayı daha iyi okuyup, daha doğru kararlar almanıza yardımcı olacaktır.

Sizin görüşleriniz bizim için önemlidir, sizde uygulamamızı indirebilir, yorum yapabilir ve yıldız verebilirsiniz, 5 yıldız veren elleriniz dert görmesin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5