İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İsmek Ücretsiz HTML5 Kursu Başlıyor

webmasteryolcu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İsmek 2014 – 2015 yılında branş listesine aldığı Mobil Uygulama Geliştirme Android branşı içerisinde aynı zamanda HTML5 eğitimi verilmektedir. 120 Saat sürecek olan bu eğitimlerden ücretsiz ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı sertifika sahibi olarak yararlanabilirsiniz.

Mobil Uygulama Geliştirme Android Kursu
Branş detayına baktığınızda aslında 3 farklı ana konuyu barındırdığını göreceksiniz. Birisi yukarda bahsi geçen HTML5 olup, ikincisi akıllı telefon ve tabet bilgisayarların çoğalması ile web sitelerin bu cihazlara uyarlanmasını sağlayan mobil web yayıncılığı ile akıllı telefon ve tabletlerde en sık kullanılan işletim sistemi Android olmak üzere toplamda 120 saat sürecek bir eğitimden oluşmaktadır.

Web Tasarımcılar Fırsatı Kaçırmayın
Özellikle web tasarımla ilgilenen XHTML kullananların kendilerini geliştirmesi için süper bir fırsat olan Mobil Uygulama Geliştirme Android kursu telefon proğramcısı olmak isteyenler içinde Android yazılımını daha iyi tanıma ve Android proğramlar geliştirmenizi sağlayacaktır.

Kaynak: http://www.ismekkurs.com/html5-kursu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5