İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Market Sektörü İçerisinde Proje Fikri Arıyorum

Wallace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba dostlar,
Yaklaşık dört yıla yakın bir süredir market sektöründeyim. Bir yıl kadar kurumsal firmada çalıştım, ardından iki yıl da yerel bir marka adı altında franchise ile sektörde bulundum.
İki yıl içerisinde yaklaşık 10 mağaza kurulumu gerçekleştirdim ve bunların sistemini yönettim. Üç ay olacak nasipse, kendi marketimi kurdum ve işletmeye devam ediyorum.
Günümün yaklaşık 14 saatini markette geçiriyorum. Bu markette geçirdiğim süreçte, ek gelir olması amacıyla bir projeye yeltenmek istiyorum. Marketimde yaklaşık 3.000 kalem ürün var.
Bu ürünlerin içerikleri hakkında bir web site kurmayı düşündüm ilk etapta fakat ne kadar başarılı olabilir emin olamadım. Bunun yanı sıra, içerik yerine tanıtım yapmayı düşündüm fakat yine başarılı olabileceğine inanmadım açıkçası.
Hangimiz aldığımız ürünün en ince detayına kadar inceliyoruz ki? Bunlar veya bunların dışında aklınıza gelebilecek, bu sektörle ilgili neler yapılabilir?
Nacizhane fikirleriniz varsa, öğrenmek isterim. Hem insanlarımıza hem de bana ufak çaplı gelir getirecek bir hobi/uğraş olması amacı içerisindeyim.
Saygılarımla...

Edit: Kurmak istediğim site e-ticaret/sanal market değildir, sadece ürünler hakkında bilgi vermek içindekiler v.s. için.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5