İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Outlook Mail Gitmiyor ...

alanadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar konuyu nereye açacağımı şaşırdım bu konu içinde outlook kelimesi geçiyor bende buraya açayım dedim ...

Arkadaşlar benim outlook hesabımda bir sorun var meil qeliyor ama meil gitmiyor ne yapabilirim bilgisi olan varmı ...

Saygılar,

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
outlook giden sunucu ayarlarınızı yaptınız mı?

Resimdeki gibi olmalıdır..

sssni9.jpg

alanadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hay Allah razı olsun dostum senden uğraşıyorum uğraşıyorum nerde eksik var diyorum demekki oradaymış gerçekten çok teşekkür ediyorum ...

Saygılar,

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
önemli değil abicim ama konuyu 10 gün sonra okumuşsun ben bile unutmutum ha :)

alanadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzun zamandır sorunsuz ilerliyorduk , TTNET portu değiştirdi 587' i de güncelledik. Ama gene eskiye döndük meil geliyor meil gitmiyor ama bu sefer biraz farklı meil gidiyor gönderildi diyor meil bana geri geliyor iletilmedi diyor.

Bu konu hakkında ne yapabilirim?

İlginiz için teşekkür ederim .

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Uzun zamandır sorunsuz ilerliyorduk , TTNET portu değiştirdi 587' i de güncelledik. Ama gene eskiye döndük meil geliyor meil gitmiyor ama bu sefer biraz farklı meil gidiyor gönderildi diyor meil bana geri geliyor iletilmedi diyor.

Bu konu hakkında ne yapabilirim?

İlginiz için teşekkür ederim .

Öncelikle port ayarlarını 25 e geri al. TTNET i ara ve mail gönderemediğini bildir. TTNET email yerine kendi sunucunuzda barınan bir email servisini kullandığınızı bildirin. 25. portu ttnet tarafından açacaklardır, daha sonra modeminizi bir defaya mahsus yeniden başlatmanız gerekiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5