İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Photoshop;Arkaplanı Silmek

doko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ekli dosyayı görüntüle 5318

Bu videolu anlatımımızda Photoshop programı ile istenmeyen arkaplanlardan nasıl kurtulabileceğinizi anlattık.Bazı fotoğraflarda ilginizi çeken sadece küçük bir kısım olabilir eğer o kısmı kurtarmak isterseniz videolu anlatımımız sizin için çok faydalı olucaktır.Photoshop serisi sıfırdan başlayanlara göre anlatılmakta olup hiçbir photoshop deneyimimi gerektirmemektir,rahatlıkla öğrenip hemen deneyebilirsiniz.Videolu anlatım türümüz yaptığımız anket sonucuna göre sesli anlatıp olup ilk defa yenilenen video önü bu anlatımda denenmektedir.Photoshop dünyasında adım adım ilerlerken bizden ayrılmayın.

Videolu Anlatıma Gitmek İçi TIKLAYIN.

Kral1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
faydalı bir paylaşım olmuş teşekkürler

onder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu tip işlemler paint shop pro da daha kolay. backgraund eraser adında çok işe yarayan bir özellik var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5