İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

phpnuke tasarımından anlayanlar

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
elimde bulunan iki template i phpnuke e göre adapte edebilecek birini arıyorum. detaylı adaptasyon lazım (block, article vs.) . ikisi için verilecek ücret 50 milyondur. işi yapmaya hak kazanan kişi ile ilerleyen dönemlerdede çalışılacaktır.
lütfen size ulaşabileceğim bir maili ve referans olarak gösterebileceğiniz phpnuke tabanlı sitenizi lütfen buraya yazınız.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesin fiyatı beğenmemişlerdir :D

Hazır seni yakalamışken egold tecrüben den faydalanmak istiyorum.

Mail oku kazan ve click vs.. sistemler de egold'a ödeme yapan firmalari yazabilir misin? çok sayıda makbule geçer 8)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
forumdaki tanıtılan siteler içinde hepsi e-gold la ödeme yapıyor. sen sorunun oldukça söyle ben sana yardımcı olayım...
bol kazançlar...

B

borsaforum

Misafir
tr.st' Alıntı:
elimde bulunan iki template i phpnuke e göre adapte edebilecek birini arıyorum. detaylı adaptasyon lazım (block, article vs.) . ikisi için verilecek ücret 50 milyondur. işi yapmaya hak kazanan kişi ile ilerleyen dönemlerdede çalışılacaktır.
lütfen size ulaşabileceğim bir maili ve referans olarak gösterebileceğiniz phpnuke tabanlı sitenizi lütfen buraya yazınız.

Dostum 50 milyon için kimse kafa patlatmaz. Ancak elinde ki templateler neler? Belki bir yardımım dokunur.

Saygılar

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st sana yardımım dokunmaz ama webmasterını tanıdığım www.programlar.net sanırım sana yardımcı olabilir,nuke konusunda oldukça bilgili,istersen iletişim kurabilirm,şu anda mail atayım,devamlı login zaten sanırım yarına kadar ulaşmaya çalışırım,bir bakayım bulabilirmiyim...bu arada bedavaonline wwc üyeliğin için teşekkür ettim egold hesabını verirsen 1 cent yollayayım,aynı zamanda ödeme aldığım ptc ler için mail atarım üye olduğun her site için 1 cent veririm. ok.

B

Beyzade

Misafir
tr.st' Alıntı:

Hangi template lerden bahsediyorsun. Gönder bir bakalım. Sen neredeyse sıfırdan bir template yapmaktan bahsediyorsun. Biraz zor bir iş. (Yapabilirsem para almam ona göre)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5