İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turgut Karahan

tkarahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çalışmalarımı http://www.turgutkarahan.com adresinden görebilirsiniz.

İletişim: turgutkarahan (at) gmail (dot) com

Desteklemek isteyen arkadaşlar, sitenin alt tarafındaki paylaşım butonlarını kullanabilir..

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Portföyünüzü beğendim ancak siteniz oldukça soluk ve cansız.Bence sitenizini düzenlemeniz müşteri çekme bakımından yararınıza olacaktır .

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
renklerinizi neden gri ve tonları seçiyorsunuz? müşterileriniz mi istiyor?
tasarımlar güzelmiş

tkarahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Line, soluk ve cansız olduğuna katılmıyorum, çünkü tasarımda siyah-beyaz konsepti çok kullanılır. Yorumunuzu görmeden önce, birkaç değişiklik yapmıştım.

tkarahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site'mde bir sorun oluştuğu için son 4 gün içinde ziyaret eden arkadaşlar tekrar bakabilirler..

tkarahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site'mde bir sorun oluştuğu için son 4 gün içinde ziyaret eden arkadaşlar tekrar bakabilirler..

Ander

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Portfolyo'nuz güzel.Lakin site içeriğinizin ingilizce olması Türk ziyaretçileriniz tarafından pek hoş karşılanmayabilir.

Vi.ncent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben sitenizi sevdim. Her şey bir tık uzakta, gereksiz karmaşa yok, sitenin açılışını yavaşlatan şeyler yok. Gördüğüm tek eksiklik W3C standartlarındaki hatalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5