İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter + Clickbank = $$$

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Affiliate Marketing ile uğraşanlar veya uğraşmak isteyenler için Linkleri hedef kitleye ulaştırmanın ücretsiz yollarından biri.

[YOUTUBE]xXAxaj14CUg[/YOUTUBE]

Videoyu anlamayanlar için kısaca özet geçeyim

mesela diyet kitabını tanıtmak istiyorsunuz.

"how to lose weight"

"I want to lose weight"

"I wanna lose weight"

"I need to lose weight"

"I need a diet plan"

"why I am fat :( " (bu kelime biraz sakat adama link atarken hey şişko demeyin :D )

gibisinden tweet atan insanlar'ın bunu satın alma ihtimalleri olabilir.

Örnekler çoğaltılabilir farklı fikirler üretilebilir. Elbette dünyada her ürünü sattırabilecek anahtar kelimeler vardır.

Cb de 60 gün içinde para iade garantisi var ama benim tavsiyem insanlara linklerinizi atarken bilmediğiniz ürünler hakkında bu mükemmel bir ürün , bana yardımcı oldu gibisinden
yalan söylemeyin. Herkesin kendi vicdanına kalmış artık.

Twitterda arama yapmak için: http://twitter.com/#!/search-home
ingilizcesi zayıf olanlar google translate ve adwords anahtar kelime aracından yardım alabilirler.

vedat7072

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
clickbankı websitem olmadan bu şekilde yapsam nasıl olur? websiteden daha üstün mü gelir sağlıyor yoksa daha az mı?

zira website işi uzun iş. çok uğraş gerektiren bir iş. twitterle veya benzeri bir yöntemle aynı geliri sağlayabilir miyiz clickbanktan?

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
clickbankı websitem olmadan bu şekilde yapsam nasıl olur? websiteden daha üstün mü gelir sağlıyor yoksa daha az mı?

zira website işi uzun iş. çok uğraş gerektiren bir iş. twitterle veya benzeri bir yöntemle aynı geliri sağlayabilir miyiz clickbanktan?

Bu yöntem hem çok yorucu olur hemde çok tıka az satış getirir. Ama uğraşırsan birşeyler kazanabilirsin.

Bana göre önemli olan en az tıka en fazla satışı yapabilmektir. Bunun için kendin stratejiler geliştirmelisin. Bu konuda kimse kolay kolay sır paylaşmıyor bir nevi
ticaret çünkü. Direk bilgi paylaşana zarar veriyor. Websitesiyle uğraşmak istemiyorsan Youtube Marketing veya Email Marketing konularına yönelebilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5