İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Kazanç Kapısı Viuly - Video Yükleyerek Kripto Para Kazanın!

O

OmerAYDINOGLU

Misafir
Merhaba değerli İYİNET takipçileri.

Sizlere yeni bir platformu tanıtmanın heyecanını yaşıyorum. Belki daha önceden tanıtılmıştır, ancak benim tanıtım amacım sizlere gerçek bilgiyi sunmak olacaktır.

Şimdi arkadaşlar nedir bu Viuly öncelikle bundan bahsedeyim. Viuly bir video paylaşım platformu. Buna en çok benzeyen örnek olarak Youtube'u verebilirim. Ancak ben gelecekte Youtube'un yerini alacağını düşünüyorum. Neden derseniz çünkü Kripto Para ödüyor :p

Bizim işimiz bu olduğu için de en çok sevineceğimiz haber bu olmalı diye düşünüyorum.

Özellikle özgün içerik üreticileri her videolarında daha çok kazanmakta. Siz de Viuly'de yerinizi alıp videolarınızı eklemeye başlamalısınız diye düşünüyorum. Zira gelecekte yer bulamayabilirsiniz.

Size nasıl kayıt olacağınızı anlatayım.

Öncelikle Viuly'nin sitesine giriyoruz. Aşağıda 2 adet link var. Biri refli biri refsiz. Refli olandan kayıt olursanız bana bir nevi teşekkür etmiş olursunuz. Ama nereden kayıt olacağınız hiç mühim değil. Çünkü önemli olan sizin kazanmanız.

Ek olarak eskiden yani ben keşfedeli çok oldu yaklaşık 5-6 ay kadar önce kayıt
olana 10 viuly veriyorlardı. Hala veriyorlar mı bilmiyorum.

Refsiz Link: https://viuly.io
Refli Link: https://goo.gl/U3uAai

Girdiğiniz sayfada klasik kayıt olma işlemleri. Bunun için uzun uzun anlatım yapmayacağım. Çünkü her sitede klasik kayıt olma işlemi vardır. Kayıt olun sonrasında mail onaylayın vs.

Giriş yaptıktan sonra kanal oluşturma işlemi yapmalıyız.

İlk yapmamız gereken şey menü kısmından Kanallarım kısmına girmek olacaktır
0767NA.png

Kanallarım kısmından yeni kanal ekle butonuna bastıktan sonra kanal oluşturma formunu doldurmalısınız.
Q2NQ61.png

Tebrikler kanalınızı oluşturdunuz. Sonrasında Video yükle butonu ile birlikte kanalınıza video ekleyebilirsiniz.

Video ekle kısmındaki bilgileri aşağıdaki şekilde düzenleyebilirsiniz.
VI5156.png

Bilgileri ekledikten sonra videoyu yüklemeliyiz.
IcWW0x.png

Video yüklendikten sonra son işlem olarak kapak fotoğrafı seçilmeli. Sonrasında videoyu yayınlayabilirsiniz.

Ben yaklaşık Ocak ayında kayıt olmuşum arkadaşlar. Sonrasında 4 video yükleyip bıraktım.

Öyle hit gelecek videolar da değildi açıkçası. Ama 7-8 görüntülenme ile 5 Viuly kazanmışım.
MB76Jc.png

03BP1d.png

Yani burada kazanmak tamamen emek işi. Ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı ;)

Peki bu coinleri nasıl mı çekeceksiniz?

Tek yapmanız gereken myetherwallet adresinizi girmek ve çekeceğiniz miktarı girmek.
B2ycL1.png

5 iş günü içerisinde coinleriniz geçecektir.

Bu arada arkadaşlar bu bir token değil. Dikkatinizi çekerim bu borsada işlem gören bir coindir.
NPN9OK.png

CoinMarketCap: https://coinmarketcap.com/currencies/viuly/

Bu şekilde giderse Steemit ve Youtube'un rakibi olabilir. Şimdiden yerinizi almanızı öneririm.

Umarım faydalı olabilmişimdir. Konuya yorum bırakmayı ve görüşlerinizi bildirmeyi unutmayın.

İyi Forumlar...

Güncelleme:

Arkadaşlar ödeme alabilmek için en az jr. member olmalısınız. Bunu açıklamayı unuttum. Menüyü açtığınızda otomatik olarak görünen yıldızlardan sonra newbie yerine jr. member yazmalı. yada doğrudan junior.

Bu da referans sayısı vs ile değil otomatik olarak sizin aktifliğinize göre belirlenir.

Jr. olabilmek için yapılması gereken bazı şeyler var. Ama bu referanslara göre hesaplanmıyor. Sizin aktifliğinize göre otomatik olarak hesaplanıyor.

• Videolara yorum yapmak
  • Videoları beğenmek yada beğenmemek
  • Kaliteli videolar yüklemek
  • Extra VIU yüklemek
  • Video oluşturuculara bağış yapmak
  • Reklamlardan gelir elde etme
Yani siz bunları yaptıkça sizin platformdaki aktifliğinizde artmış olacak. Böylece siz de rütbe atlamış olacaksınız. Klasik forumlardaki gibi rütbeler var. Bunlar otomatik hesaplanıyor. Yani referans sayısı ile değil emek ve aktiflik ile alakalı bir şey.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5