Otomobil

2019 İçin En İyi Aile Arabaları

Minibüs, geleneksel aile için iyi ebatlara sahip olsa da , sedanlar ve SUV’ lar aynı derecede iyi hizmet verebilir. Bu araçların en iyisi, daha uzun yolculuklar için yeterli yolcu ve bagaj alanı sunarken, aynı zamanda güvenlik ve yakıt ekonomisini de dikkate alır. Şimdi dilerseniz öne çıkan bu araçları özetle sıralayalım.

2018 Nissan Rogue


Nissan Rogue

Araç sisteminde, ProPilot Assist standart şerit tutuşlu direksiyon asistanını andıran bir görünüm var. Ancak bu sistem uykulu veya uykusu az sürücüleri koruyan bir yedekleme planını devreye sokmaktadır. Uzun seyahat tutkunları için harika bir özellik.

2018 Hyundai Sonata

Hyundai Sonata

İsteğe bağlı 2.0 litrelik bir turbo şarjlı motoru ve yeni şanzımanı ile Sonata harikalar sunuyor. Biraz eğlence ve heyecan isteyenler için mükemmel bir seçim olacaktır.

2018 Honda Odyssey


Honda Odyssey

2018 Honda Odyssey, yüksek performansla yola çıkıyor, ayrıca “Cabin Watch” ve “Magic Sliding” koltuklar zekice tasarlanmış, mükemmel bir konfor ve yolculuk keyfi veriyor.

2018 Volvo V90

Volvo V90

Herkesi bir vagon almaya ikna edemezsiniz, ancak vagon alıcılarını V90 almaya ikna edebilirsiniz. İkna olmamak için hiçbir sebep yok. O koltuklara oturan ve iç dizaynı gören bu araçtan başkasını düşünemez.

2017 Chrysler Pacifica


Chrysler Pacifica

Neden Chrysler‘in, tamamen yeni Pacifica minibüs gibi rahat, ortalama SUV modelden çok daha fazlasını sunuyor. Tabi sadece bu değil, modern çizgiler ve konfor oldukça üst düzeyde. Olması gereken her şey yerli yerinde.

2017 Mazda CX-5


Mazda CX-5

Detaylarda gösterilen titizlikle Mazda, CX-5 küçük SUV’unu BMW ve Mercedes-Benz tutkunlarına karşı koyuyor. Oldukça iddialı bir tasarım ve detaylarda gizlenmiş teknoloji hayran bırakıyor

2017 Tesla Model X


Tesla Model X

Tesla’nın Model X‘i bir yıldan fazla bir süredir piyasada olsa da, gelecekten gelen bir SUV gibi görünüyor. Çok şık tasarımı ve harika teknolojisi akıllarda kalıcı olmasını sağlıyor.

2017 Chevrolet Malibu


Chevrolet Malibu

SUV trendini arttırmak ve bir üst konforu yakalayarak sedan ile takılmak istiyorsanız, Malibu‘dan daha iyisini bulamazsınız.

2017 Honda CR-V


Honda CR-V

Şık ve yeni bir görünüm ayrıca sürücü destekleri, yeni CR-V‘yi segmentinin kralı yapıyor.