BilimTeknoloji

2019’da en çok satış yapacak olan insansız hava aracı

Bu muhteşem yeni uçak dünyayı arkasından sürüklüyor. Yukarıdan çarpıcı fotoğraflar ve videolar çekmenizi sağlar, böylece bir sonraki tatilinize kadar arkadaşlarınıza çekimlerinizi izletebilirsiniz. Kompakt boyutu sayesinde her yere götürebilirsiniz. Kullanımı o kadar kolaydır ki 30 saniyenin altında bir sürede kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. 

En iyi özelliği nedir ? DroneX Pro marka yerine ürün geliştirmeye odaklanır. Bu, dünya standartlarında bir insansız hava uçağını inanılmaz derecede düşük bir fiyatla sunabilecekleri anlamına geliyor. İşte en önemli özelliği kalitenin yanın da ucuz olmasıdır.


“Marka dronlarının bu kadar pahalı olmasının nedeni, teknolojilerinden kaynaklanmıyor. Markanın kendisinin reklam maliyetinin çok yüksek olmasından kaynaklanıyor.”


DroneX Pro Mühendisi

Son 12 ay boyunca, piyasadaki drone modellerinin çoğunu test ettik. Tipik olarak 100 doların altındaki modellerin hafif rüzgarda bile kontrol edilmesi çok zordu.Aynı zamanda kameraları yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar sunmak için çok ideal değildi.

Ancak son birkaç ay içinde, DroneX Pro adlı ucuz bir drone modeli, uzmanlar arasında çok fazla artı puan aldı. Bu ucuz drone modeli, uzmanların söylediği kadar iyi mi? Bu drone modelini test etmek için bir tane sipariş ettik. 

İzlenimlerimiz? Bizi gerçekten de heyecanlandırdı.

Bu son derece yüksek kaliteli dron neden bu kadar ucuz?

DroneX Pro iki mühendis ve arı severler tarafından tasarlanmıştır. Daha önce kullandıkları insansız hava uçaklarının olumsuz taraflarını dikkate alarak, eksiklerin giderilerek yeni bir harika drone moedeli üzerinde çalıştılar.

Sonuç: Mükemmel kaliteli bir drone modeli ortaya çıkardırlar.

Peki bu mükemmel sonucu nasıl oluşturdular hangi süreçleri takip ettiler ?

Daha iyi alternatifler aramak için birkaç hafta harcama yaparak denemeler yapmaya karar verdiler. Birçok araştırma ve telefon görüşmesinden sonra, şok edici bir sonuca vardılar. En pahalı marka dronelerde bulunan yüksek kaliteli teknoloji, çoğunlukla AYNI tedarikçi firmalardan geliyordu. Şaşırdılar, şaşırmalarının sebebi ise, oldukça ucuz olmalarıydı.

Diğer bir deyişle? Pahalı marka Drone’larının teknolojilerinden dolayı pahalı olmadığını bulmuşlar. Bu onların markası sebebiyle pahalıydı.

Bu yeni bilgi ile donanmış olarak kendi insansız hava araçlarını tasarlamaya karar verdiler. Bu insansız hava aracı, pahalı marka insansız uçaklardan çok daha iyi oldu ve fiyatından dolayı çok iyi satmaya başladı.

DroneX Pro’yu çalışırken izlemek için aşağıdaki videoyu izleyin:

Drone X Pro- Preview

DroneX Pro’yu bu kadar özel yapan nedir?

Bu Drone, yeni başlayanların profesyonellere benzemesini sağlar. Profesyonel bir kontrol cihazıyla birlikte gelir ve yeni başlayanlar için bile kolay uçmayı sağlar. Daha önce hiç insansız hava aracı kullanmayan insanlar bile zaman kaybetmeden bu cihazı kullanabilirler.

Otomatik Uçuş Yardımı

Drone Otomatik Uçuş

Akıllı uçuş modları, dronun güvenli bir şekilde inmesini ve 3D döndürmeler ve diğer harika çevirmeler yapmasını sağlar.


3 Eksenli Gimbal Sabitleyici

Drone üç eksenli Gimbal sabitleyici

Yüksek kaliteli gizli 3 eksenli gimbal, keskin görüntüler ve titreşimsiz videolar için kamerayı yüksek hızlarda bile stabilize edebilir. Rüzgarda bile, videolar, ortamınızdan gerçek zamanlı aktarımda çok nettir. “HD canlı yayın bile sorunsuz yapılabilir.

İnanılmaz yüksekliklerdeki fotoğraflar

Yükseklerden fotoğraflar

Görüntü kalitesi, keyifli bir drone deneyimi için özellikle önemlidir. Geniş açılı lens, harika ve kristal netliğinde görüntüler için 100 Mbps ultra HD görüntüler sağlar. Nefes kesici yüksekliklerden fotoğraflar ve videolar çekebilirsiniz!

Katlayın ve yanınıza alın

Katlanabilen drone

Katlandığında, drone yumruktan daha büyüktür. Her kemer çantasına ve her sırt çantasına sığar! DroneX Pro uçarken bir film ekibine ihtiyacınız yoktur . Sadece drone ne çekeceğinizi söyleyin, gerisini o halledecektir. Hayatınızı heyecan verici çekimlerle renklendirebilirsiniz.

Bu insansız hava aracı neden bu kadar popüler?

Bu insansız hava aracı, profesyonel marka drone fiyatının sadece bir kısmını kadar. Şık ve kompakt bir tasarıma sahiptir ve herhangi bir yere taşınması oldukça kolay. Aynı zamanda havada sessizdir. Daha iyi bir uçuş süresine sahiptir.

Bu küçük uçak, yeni başlayanların profesyonellere benzemesini sağlar.İlk kez bir drone uçağı bile birkaç dakika içinde kullanmayı öğrenebilirsiniz. İçindeki kontrolör sayesinde dronun ne kadar kolay uçabileceğine inanamayacaksınız.

erkan46

Onaylı Üye
Katılım
7 Şub 2019
Mesajlar
6
Beğeniler
0
#4
Türkiye'de nerelerde satılıyor. Güvenilir yerler var mı ? Bazen çakma droneler oluyor. Orjinalini bulmak gerekir