• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Arama sonuçlarınız

 1. T

  Pr4 Toplist, Tertemiz Backlink Kazanın

  apartmanyoneticim.com ve tosatdanismanlik.com . Şimdiden çok teşekkürler.
 2. T

  Google Seni Nasıl Kullanıyor? (ve Reklam Bütçeni)

  Google Webspam takımının başındaki adam Matt Cutts'ın videolarını mutlaka izleyin. Link satın almak ve daha birçok black hat seo tekniği sitenize uzun vadede zarar verir diyor. Backlinkleriniz doğal olsun diyor. Önemli olan içeriğinizin özgünlüğü ve kalitesidir diyor
 3. T

  Dmoz Gıcıklığı

  Bir de sağlam hit alan websitelerinde, DMOZ editörlerinin, DMOZ'a kayıtlı sitelere "şu kadar para vermezseniz sitenizi DMOZ'dan çıkaracağız" dediği muhabbeti dönüyor. Biraz güvenirliliğini yitiriyor bence.
 4. T

  Wordpress Müzik Eklentisi ?

  HTML5 MP3 Player with Folder Feedburner Playlist eklentisine de bir bak derim
 5. T

  seo çalışması

  Wordpress SEO by YOAST eklentisini dene. İşin kolaylaşacaktır.
 6. T

  wordpress sitem başka siteye yönleniyor birisi el atabilirmi ?

  Bir ihtimal siteyi aldığın hosting şirketinin panelini biri girdi ve siten otomatik olarak yönlendiriliyor.
 7. T

  PR4 Siteden Ücretsiz Tanıtım Yazısı

  Bu arada dikkat edilmesi gereken bir konu var. Sana özgün yazı verecekler ama sen bu 10 kişinin hepsine de özgün yazı vermek zorundasın. 10 kişi aynı yazıyı sitesine koyunca "duplicate content" yüzünden ceza alabilirler. 10 yazında özgünse bu mesajı yok varsay :)
 8. T

  Adwords konusunda yardım lütfen

  Bir de adwords konusunda bazılarımızın düştüğü bir hata var maalesef. Farzı misal (rakamlar uydurmadır) web sitesi tasarımı hizmeti veren bir şirketiz diyelim. Adwords'e web sitesi tasarımı anahtar kelimesi için 0,50 TL maximum bid teklif veriyoruz. Emlak almak isteyen biri Google'a Babaoğlu...
 9. T

  Uyarı Adsense'den banlanmamak için neler yapmalıyız?

  Google Webspam takımının başı Matt Cutts abimizin dediği gibi arama motorları için değil, ziyaretçinin faydalanması için site yapın.
 • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst