• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Arama sonuçlarınız

 1. X

  Adsense Bir Türlü Kabul Etmiyor Neden ?

  Denedim. Bir hafta bekledim . Cevap gelmiyor.
 2. X

  Adsense Bir Türlü Kabul Etmiyor Neden ?

  Yaklaşık 1 aydır adsenseyle olan mücadelemiz devam ediyor. ama sonuç yok. www.kofita.com domainli websiteme adsense başvurusunda bulundum. Sitem incelendi ve adsense hasabım açıldı. Reklam biriminden reklam oluşturup koydum ve reklamın gelmesini bekledim. sonuç nafile. Tekrar inceleme gönder...
 3. X

  YouTube paralı oluyor!

  Bencede doğru değildir...
 4. X

  Bloglar için adsense yerleşimi

  Artık eskisi gibi değil ne yazıkki. İnsanlar bıkıyor artık.
 • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst