• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Arama sonuçlarınız

 1. K

  MyBB Kurulum Hizmetleri (Tüm Sürümler)

  - Mybb Kurulum Hizmeti (Türkçe) Tüm sürümler - Mybb Sunucu ve Performans Ayarları Hizmeti - E-Posta Yapılandırılması ve Güvenlik Ayarları Hizmeti - Admin / Moderatör izinleri, Yetkileri ve Genel Ayarlar Hizmeti - Sitemap Kurulumu, Ayarları ve Entegre Hizmeti - Üye Grupları Ayarları ve...
 2. K

  Profesyonel Wordpress Hizmetleri Yapılır

  Wordpress kurulum Tema kurulum Türkçeleştirme Seo ayarları Hızlandırma Eklenti kurulumları E-Ticaret kurulumu Yedekleme Güvenlik Admin paneli gizleme Otomatik güncelleştirme ayarı Yazıları sosyal medyada otomatik paylaşma Fiyat : 70 TL Ödeme Kanalları İş Bankası / Ziraat Bankası İletişim...
 3. K

  Süper Site - script

  aciLLLLLLLLLL ekle raincu abi bana msn adresini verrimisin yada beni ekle aciL bi konu icin [email protected] aciL ekle cok aciL..
 • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst