sohbet odaları

Arama sonuçlarınız

 1. SHARKAAN

  Konu silinsin.

  Ben 14 yaşındaki biriyle değil kardeşine ayakkabı almak için makale yazıp para kazanmak isteyen bir kardeşin abisiyle konuşuyorum. Üstelik henüz yaşımı bilmiyosun bence bu konuyu konuşmakla kendini haksız çıkarabilirsin. Kendi sorularınla kendini linç ettin.
 2. SHARKAAN

  Konu silinsin.

  Ben senin gibi yaşımı işime karıştırmıyorum. Unutma akıl yaşta degil baştadır. Görüyorum ki senin başın küçük kalmış. ---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ---- İyi niyetimizi suistimal ettin. Ama kardeşine o ayakkabıyı al üzülmesin. Çünkü abilik duygusu ağırdır.
 3. SHARKAAN

  Konu silinsin.

  Biz sana zaten gerçeklerle geldik sen istemedin moderatörün de belirttiği üzere daha çok para kazanman doğrusunda çabaladık ama sen kabul etmedin. Bu arada yaşa falan takılıyolar yazmışsın ozaman sırf teklif almak için yaşını büyütmeyebilirdin bu daha doğru bir davranış olurdu. ve ayakkabı...
 4. SHARKAAN

  Servisler Youtube Abone Kasma Ve video İzletme

  Sadece meajıma değil kapatma tarihimede baksaydın miyavlamazdın.
 5. SHARKAAN

  Servisler Youtube Abone Kasma Ve video İzletme

  *** Kardeşim mesaj tarihine bakarsan kapatma tarihimden daha önce,burada mesaj yazmak için değil yorum yapmak için kullanılır. -""METEOR""- İyi günler.
 6. SHARKAAN

  Google 2018 de en çok aranan kelimeleri açıkladı

  Paylaştığı bilgiye çirkin demedim sadece güzel bir bilginin üstüne veri veya yüzdelik oran. Ekleseydi daha güzel olurdu dedim lütfen mesajlara dikkat ediniz.
 7. SHARKAAN

  SanalPlay.com | Güvenilir Ucuz Oyun Alışveriş Sitesi

  Sanalplay sitesi android vb. türlerinde indirmek mümkün mü?
 8. SHARKAAN

  Servisler Youtube Abone Kasma Ve video İzletme

  Sn. kullanıcı youtube hesabımı 20.05.2019 tarihinde kapatmış bulunuyorum. İyi günler
 9. SHARKAAN

  Konu silinsin.

  Arkadaş konuyu açtığı cümlenin başında 'ben 16 yaşındayım' yazmış fakat profilinde 14 yaş yazıyor.Bence bir karar ver 14' mü? 16' mı?
 10. SHARKAAN

  Copy Paste işi verilecek

  Sayın kullanıcı bu mesajı göndermek için geç kaldınız.
 11. SHARKAAN

  Milyonlarca Instagram Influencer'ının gizli iletişim bilgileri kopyalandı

  sn. Moderatör açtığım konu başlığı kuralında instagram ve intagram ile ilgili konuları burada paylaşınız yazıyordu.
 12. SHARKAAN

  Makale yazımı

  İşiniz için yada gerekli çalışmalarınız için makale yazımı yapılır. (copy paste için de ulaşabilirsiniz) İş yeriniz için tanıtım yazımız =1,5 tl (100 kelime) Gerekli bilgi yazımız= 1,5 tl(100 kelime) copy paste= 0,75 kr(adet) uygun fiyatlar yazdığımı düşünüyorum. İletişim için özel mesaj...
 13. SHARKAAN

  Milyonlarca Instagram Influencer'ının gizli iletişim bilgileri kopyalandı

  Amazon Web Services'ta tutulan ve Instagram Influencerlar'ının, ünlülerin, marka hesaplarının gizli iletişim bilgilerini içeren veri tabanında 49 milyondan fazla kayıt bulunuyor. Nisan ayında 540 milyon Facebook kullanıcısının Kayıtlarının herkese açık sunucularda saklanmasının ve 1.5 milyon...
 14. SHARKAAN

  Facebook Topluluk Standartları Tatbikat raporunu açıkladı

  Rapora göre, şirket birçok olayda Facebook standartlarını tatbik etmeyi başarıyor ve topluluk ihlallerinin yüzde 90 ile yüzde 99 oranında kendiliğinden yakalayabiliyor.Bir süredir şeffaflık adımları atmaya çalışan Facebook, yeni Topluluk Standartları Tatbikat raporunu yayınladı. Raporda şirketin...
 15. SHARKAAN

  Google’ın Gizli Modu o kadar da gizli değilmiş!

  Google istihbaratı sadece gizli sekmeden sağlasaydı eline birşey geçmezdi. Goggle'yi kullanan kişilerin tüm dökümanını izlemekte ve işine yarayacak olanları almaktadır.
 16. SHARKAAN

  TikTok'un çatı şirketi ByteDance, Spotify ve Apple Music'e rakip oluyor

  ByteDance, Hindistan gibi gelişmekte olan pazarlarda hizmeti hedefleyeceğini ve hizmetin aylar içinde başlayacağını söylüyor.TikTok'un çatı şirketi ByteDance'in Messenger benzeri anlık mesajlaşma uygulaması olan Flipchat'i, orijinal adıyla Feiliao'yu tanıttığı haberi ortaya çıkmıştı. Bugün...
 17. SHARKAAN

  Site çökmesi ne anlama gelmektedir ?

  Gerçekten güzel bir soru bende merak ettim açıkçası.
 18. SHARKAAN

  Google 2018 de en çok aranan kelimeleri açıkladı

  Paylaştığın bilgiler arasında yüzedilik oranı veya ,tıklanma sayıları yok eğer onlarıda bulabilirsen, gerçekten güzel bir bilgi olacak.
 19. SHARKAAN

  Citrix'ten dijital dönüşümde çok önemli adım

  Günümüzün çalışan deneyimi beklentileri karşılamıyor. Dünyanın her yanında, insanlar günlük işlerini yapmak için kullanmak zorunda oldukları çok sayıda uygulama ve teknoloji nedeniyle hayal kırıklığına uğruyor ve bunun altında eziliyor. Ayrıca, bu durum üretkenliği öldürüyor. Citrix bunu...
 20. SHARKAAN

  Herkes Bitcoin'i arıyor

  Bitcoin aramaları tüm zamanların en yükseğine ulaştığında fiyatlar da tüm zamanların en yükseğine ulaşmıştır. 2017 Aralık ayında, Bitcoin 20,000$ seviyelerine çıkmış, aynı zamanda arama sayısı da tüm zamanların en yükseğine, 100 bandına ulaşmıştır.
 • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst