Arama sonuçlarınız

 1. H

  inci sözlük kapandı

  O sitede yazılan küfürlerin muhatapları gerekli yasal işlemleri yapmadıysa -ki yapan onlarca siyasetçi, işadamı vb. var- bu küfürleri bir nebze sindirebildikleri anlamına gelir. Ben senin yazdıklarını sindiremediğim için böyle bir yol seçtim. Anladın mı çocuk?
 2. H

  inci sözlük kapandı

  Herkesin dilinde olan popülist yaklaşım ürünü kelimeler ile -vatan haini gibi- bir başlık açıyor ve kendinden çok daha büyük insanlara ahkam kesip, hesap sormaya kalkıyorsun. Soruyorum, sen kimsin ki; - Benim gibi İnci Sözlük takipçilerine 'beyinsiz' diyorsun? - Faşizme çanak tutmayıp...
 3. H

  Tema Aranıyor..!

  Sağ tıklayıp, kaynağı görüntüle sekmesinden tema adını öğrendiniz mi öncelikle? Footer da imza var tıklayıp bakmayı denediniz mi? Tema adı varsa bulmak kolay olur..
 4. H

  Ücretsiz PSD (Wordpress Tema Psd)

  Güzel tasarımmış, keşke biride ücretsiz wp ye uyarlasa :)
 5. H

  İyinet Ayın Web Sitesi Oylaması

  Özkan kardeşim, Bu yarışmanın galibiyetini başından sonuna kadar hakkettiğine inanıyorum. Seni ve siteni galibiyete layık gören herkesi tebrik ederim. Kendi favorim olan psikolik.com'un sahibini de tebrik etmek istiyorum. Halk oylamasında en yüksek oyu aldınız ve gerçekten başarılı bir site...
 6. H

  En son kopyaladığını yapıştır ! ctrl+v

  *"700 + 500 lt Depo" Araç teknik özelliklerinden kalmış..
 7. H

  İniesta öyle birşey yaptı ki !!!

  Support your local football team..
 8. H

  Öneri İyinet Yarışmaları Hakkında Önerileriniz !!

  Haber siteleri genelde ajanslardan beslenir. Ajansların verdiği metinler ile büyük haber siteleri haberleri verir, altta kalanlarda haberleri bir şekilde çeker yani olduğu gibi yayınlarlar. Özgünlük olgusunu yanlış mı değerlendiriyorum?
 9. H

  Öneri İyinet Yarışmaları Hakkında Önerileriniz !!

  Öneri; -2. yarışmamızda jüri üyeleri ilk 10'u seçtiğinde açılan anket konusu yorumlara kapatılmalı. -Kriterler arasında 'özgünlük' var, haber siteleri özgün olamaz. Katılmayacaklar mı?
 10. H

  Öneri İyinet Yarışmaları Hakkında Önerileriniz !!

  Ben hala buraya takılı kalmış durumdayım. Çünkü bu forumda PARA çok fazla konuşulur oldu.
 11. H

  Ücretsiz WP Haber Teması

  Ben bu işi hala çözemedim. Sidebar da ilgili hatayı alıyorum. Localhostta düzenlemeleri yaptıktan sonra yükleyeyim dedim ama olmadı..
 12. H

  Geri Sayım Başladı... Proje No: 1

  Aynen tasarım çok iyi olmuş.
 13. H

  Geri Sayım Başladı... Proje No: 1

  Abi süper domain. Bu işi biraz da bütçe belirler ama acentalarla anlaşıp satış yapabilirsin. Olmadı bölge bölge il il termal tatil yapılabilecek yerler hakkında bilgi verebilirsin. Alternatif tıb olarak son 1-2 senedir doktorlar bile termal suları tavsiye ediyorlar.
 14. H

  İyinet Ayın Web Sitesi Oylaması

  O zaman yarışmaya katılan sitelerin ve sahiplerinin propoganda yapmalarını da yasaklamak gerekir ki böyle bir yasak yok. Propaganda konusunda Yeniçeri'nin bir örneği vardı; Yeteneksizsiniz Türkiye! Jüri üyelerinin etkisi kadar halk oylaması da yapılmakta yarışmamızda.
 15. H

  İyinet Ayın Web Sitesi Oylaması

  Kime oy verdiğimizi belirtmek ne derece doğru bilmiyorum ama bende benzer kriterler üzerine psikolik.com sitesine oy vermiştim. İlgili siteye atılan 2. oy benimkiydi. Benim gibi düşünenlerin olması güzel.
 16. H

  Bugün siteniz için ne yaptınız?

  Ben 6 aydır aklımda olan birkaç şeyi uyguladım. Linkleri Google'ın sevdiği şekle, .html uzantılı hale getirdim. Pr2 ve google aramalarında iyi durumda olan bir sitemden link aldım. Şöyle ki; BA 1.Lig - 15.Hafta | Akhisar Belediyespor - Denizlispor adında bir başlık açtım forumda. Bu başlığın...
 17. H

  Gül Veto etti Aziz Yıldırım'a 114 yıl

  41 yıl cezanın az olduğunu savunan arkadaşların dayanaklarına bakınca oldukça sığ yaklaştığımızı farkediyorum bazı şeylere. Tecavüzün cezası daha az diye şikeyi onun altına çekmek kadar mantıksız bir yaklaşım olamaz. Burda yargılanması gereken şike cezasının çok olması değil, tecavüz cezasının...
 18. H

  İyinet Ayın Web Sitesi Oylaması

  Bende oyumu kullandım, herkes için hayırlısı neyse o olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst