Arama sonuçlarınız

 1. N

  Bir Sayfayı İki Defa Taraması

  Merhaba, Yaptığım bir hatadan ötürü bazı sayfaları Google bünyesine 2 defa aldı. http://www.google.com.tr/search?q=site://sarkicevirileri.com+Almora+-+Cyrano&hl=tr&rlz=1T4GGLJ_enTR209TR209&filter=0 Linke tıkladığınızda beni daha kolay anlayacaksınızdır. İlk sayfaları direkt...
 2. N

  2 Haftadır Taranmayan Sitem Hk.

  Merhaba, Bir konuda sizlerden yardım ve görüşlerinizi rica ediyorum. 2 hafta önce tescil ettiğim ve tasarımını da attığım bir domainim google'da halen kendi ismi ile aratıldığı zaman çıkmıyor. Diğer sitelerimden o domaine link verdim o ismi arattığım zaman diğer link verdiğim domainler aramada...
 3. N

  Ekim ayı ödemeleri

  Benim ödeme işleme alınmış. Muhtemelen yarın ya da bu akşam hesaba geçmiş olur. Sizler de sabırlı olun arkadaşlar :)
 4. N

  Ekim ayı ödemeleri

  Daha iyi oldu arkadaşlar çünkü dolar 1,221 oldu. :)
 5. N

  Google Search Hk. Yardımınız Lütfen

  Evet hocam muhabbetbagi.com bu şekil de giriş yaptığımda da PR değeri 4 www.muhabbetbagi.com şeklinde de giriş yaptığımda PR değeri 4 Webmasters Tools'tan Preferred domain'den "Don't set an association. " seçeneğini seçtim birkaç gün sonra www.muhabbetbagi.com şeklinde çıkmaya başladı...
 6. N

  Google Search Hk. Yardımınız Lütfen

  Kim sırf spam hocam? İlginiz ve yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar Webmasters Tools'tan otomatiği seçtim bakalım ne olacak ileriki günlderde :)
 7. N

  Google Search Hk. Yardımınız Lütfen

  Hocam işin ilginç tarafı www'li olarak girdiğimde de toolbar PR4 www'siz girdiğimde de PR4 olarak gösteriyor :) Birde sen deniyebilirmisin Toolbar var ise http://www.muhabbetbagi.com http://muhabbetbagi.com Alt sayfalarda aynı şekilde :)
 8. N

  Google Search Hk. Yardımınız Lütfen

  Webmasters Tools'a üyeliğim var peki bunu yaptığımda şuanki PR değeri sıfırlanırmı?
 9. N

  Google Search Hk. Yardımınız Lütfen

  .htaccess dosyası yokki hocam site HTM
 10. N

  Google Search Hk. Yardımınız Lütfen

  Arkadaşlar merhaba, Web sitem ( Muhabbetbagi.com ) Google'da muhabbetbagi diye ya da muhabbet diye arattığımda adresi muhabbetbagi.com olarak gözüküyor bunu nasıl www.muhabbetbagi.com yapabilirim? Örn. resimde gösterdim. Şimdiden yardımlarınız için tşk. Sayg.
 11. N

  Video Reklamlar başladı...

  "Kullanıcının yalnızca videoyu başlatmak üzere oynatma düğmesini veya açılış resmini tıklamasını raporlamayız. " Bence çok kazandırmaz gibi geliyor :)
 12. N

  Video Reklamlar başladı...

  Örnek reklam boyutlarına bakabilirsiniz. https://www.google.com/adsense/samplevideo ve Video reklamları hakkında bütün sorularınızı https://www.google.com/adsense/support/bin/search.py?query=video+reklamlar%C4%B1&sourceid=aso&subid=ww-ww-et-search_box&medium=link&ctx=tr%3Afrontend...
 13. N

  Banlanma Sebepleri

  Hocam onları biliyorum fakat burdaki arkadaşların ne yaparak banlandıklarını merak ettiğimdendi.
 14. N

  Video Reklamlar başladı...

  Desenize kendi sitemde çalıştığım Bankanın video reklamı çıkacak :D Gerçi sitemde 336x280 ebadlarında reklam var ama hiç video'ya rastlamadım rabbim bize sitemizde videolu reklam günlerinide gösterir inş. :) Hayırlı olsun ne diyelim
 15. N

  Banlanma Sebepleri

  Arkadaşlar "Banlandım paramı alabilirmiyim?" başlıklı konuları çok sık görüyorum, neden banlandığınızı? ne yapıpta banlandığınızı öğrenmemizde bir sakınca olmadığını düşünüyorum, yanlış düşünüyorsam affola ;)
 16. N

  Google PageRank Hk.

  Ekteki dosyaya bakarmısınız? :) İnş. doğrudur
 17. N

  Google PageRank Hk.

  Evt hocam bende ondan bir anlam veremiyorum zaten :) Yanlız arada www.Muhabbetbagi.com diye arattığımda link verenlerin siteleri yer alıyor en üstte neyseki düzelttim inş. bidaha girmez Sandbox'a yeni tasarım yaptım bi güncellensin belki PR'de kendine gelir :)
 18. N

  Google PageRank Hk.

  Kafam çok karıştı valla biraz önce bir siteden baktım Gelecek PageRank 5 görünüyordu toolbar'da ise 0 görünüyor :) 1 aya kadar netleşir heralde hadi hayırlısı :)
 19. N

  Şubat Ayı, Adsense Ödemeleri!

  Abi her ay böyle konu açıyormusunuz ya :) Eğer banlanmadıysanız en geç 28-29'una kadar yatar paranız :)
 20. N

  Çok Düşük Ücret

  Bence bunda bi sahtekarlık, hilekarlık var 9.247 gösterim olmuş 20-23 günde fazla sayfa olduğunu zannetmiyorum yani tek sayfadan gösterim yapıp kazandığını düşünüyorum ama birşeyler var bunda :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst