Arama sonuçlarınız

 1. S

  Mert Topuz | Grafik Çalışmaları, PSD to CSS ve Wordpress Konularında...

  Selamlar, görsel ek güzel, url olarak referansları gönderir misiniz ?
 2. S

  ilan scripti

  http://osclass.org/ olabilir, cogunlugu turkcelestirildi.
 3. S

  Profesyonel Soru Cevap Scripti - 100TL

  Cevirisi tarafimdan yapilmis olunan "acik kaynak" kodlu http://www.question2answer.org/ scriptine tema uygularayarak "Not : Elimizde sadece 10 adet lisans mevcuttur." diyerek satis yapmaniz hic hos degil. Sonuc olarak bu yazilimin lisansina saygi duymanizi onerir, goz atmaniz icinde bir linkini...
 4. S

  ücretsiz yardım

  Zor birşey değil kendinizde filezilla ve text editör ile kolaylıkla yapabilirsiniz, ama illa yardım gerekiyorsa yapabilirim.
 5. S

  HTML5 Blog Hazırlama Dersleri - [Video Dersler]

  Gayet güzel bir başlangıç olmuş, başarılar.
 6. S

  Bu site Wordpress mi ?

  wp degil, magento kurulu
 7. S

  natro hakında

  istediğin yere aktarırsın ama ödeme yine sorun olmayacak mı ? domain ile hosting ayrı şirketlerde olması sorun mu ?
 8. S

  Görüşlerinize ihtiyacım var

  http://www.question2answer.org/qa/26459/smtp-gmail-is-not-working?show=26459#q26459 Calismadigini rapor eden olmus, belki de oyledir, deneme vaktim suan yok umarim bir deneyen cikar. Ayrica smtp ile live.com deniyorsun gordugum kadari ile, bir de sunucunda olan eposta dene derim.
 9. S

  Görüşlerinize ihtiyacım var

  Belli bir hata alıyor musun ? http://www.question2answer.org/qa/search?q=smtp bunlara göz atabilirsin. Genel olarak sunucu ayarı sorunu da olabilir, q2a ayarında da olabilir denilmiş çözüm önerileri var bir kaçında. http://www.question2answer.org/qa/336/how-do-i-configure-mail?show=336#q336 gibi.
 10. S

  Görüşlerinize ihtiyacım var

  Script'in çeviriçisi olarak forum sistemlerinden hiç bir eksiği olmadığını söyleyebilirim. Başarılar
 11. S

  ICQ 7

  ICQ 7’yi İndirin Arkadaşlarınız, güncellemeleri, sohbetler - hepsi burada! Sosyalleşin Sosyal ağlara ait güncellemeleri edinin ve ICQ ile sohbet edin Kendinizi ifade edin Durumunuzu güncelleyin ve yeni ICQ durum kutusuyla favori bağlantılarınızı ve resimlerinizi paylaşın Resim paylaşın Yeni...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst