Arama sonuçlarınız

 1. C

  Bankaların hesap işletim ücretleri adaletsizliği

  Bir de şöyle bişey diyorlar: http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=%2312421699 Eski hesabı kapatıp yeni açma işlemini 23 aralık 2007'de yapmışım, henüz bir kesinti yapmadılar benden.
 2. C

  Bankaların hesap işletim ücretleri adaletsizliği

  Kaynak: http://www.garanti.com.tr/bankacilik/bireysel/faiz_ve_ucretler/hesap_isletim_ucreti.html Ayrıca tarafımdan test edilip onaylanmıştır. ;)
 3. C

  Bankaların hesap işletim ücretleri adaletsizliği

  Garanti'de 31 Ekim 2007 tarihinden sonra açılan vadesiz hesaplardan hesap işletim ücreti alınmamaktadır. Hesap numaranız çok önemli değilse internet üzerinden eski hesabınızı kapatıp, yeni vadesiz hesap açabilirsiniz.
 4. C

  Satılık pr4 Oyun sitesi

  site adresini alabilir miyim?
 5. C

  Oyun sitelerinden text link alınacaktır

  Ömürboyu derken genelde site ömrünü kast ederler. Satıcı, siteyi açık tutacağı minimum süreyi taahhüt edebilir (1 yıl 2 yıl gibi). Zaten bu tür kalıcı link satan pek yok Türkiye'de. Bu durumda söylediğim gibi yıllık alabilirim.
 6. C

  Oyun sitelerinden text link alınacaktır

  Türkçe, PR1 ve üzeri oyun içerikli tüm sitelerden mümkünse ömürboyu(kalıcı) veya en azından yıllık text link alınacaktır. Tekliflerinizi buraya yazabilir veya PM ile iletebilirsiniz.
 7. C

  pr4 link satışı-aylık 4$-kalıcı 15$-

  Hala geçerliyse PM alabilir miyim?
 8. C

  Sanal pos önerisi

  Ayrıca bu komisyonları gider olarak gösterebiliyoruz değil mi?
 9. C

  Sanal pos önerisi

  Bankaların sanal posları için bir seferliğine veya yıllık olarak aldıkları ücretler haricinde, alışveriş başına aldıkları komisyonlar normal poslarla aynı mı? Şu anki komisyon oranları nedir? (Ertesi gün hesaba geçmesi durumunda) Özellikle garanti ne kadar alıyor?
 10. C

  Notebook HDD aranıyor

  Valla çok iyi olur, PM atıyorum.
 11. C

  Notebook HDD aranıyor

  Rev.03 yazıyor. Uyumlu oluyorsa alabilirim.
 12. C

  Notebook HDD aranıyor

  Arızanın neresinde olduğunu bilmiyorum, ama veri kurtarma amaçlı istiyorum. Harddiski takınca gözükmüyor, BIOStaki ismi bile kayboldu, tahminen kartta sorun.
 13. C

  Notebook HDD aranıyor

  2.5" Samsung 60 GB IDE (model no: MP0603H) harddiskten lazım. Kullanılmış olabilir.
 14. C

  Türkçe karakter ve domain önceliği

  Türkçe karakterli kelime aramalarında, kelimenin ingilizce yazılışı şeklindeki bir domainin önceliği var mıdır? Mesela üzüm kelimesi için uzum.com un avantajı var mı? Google kelimelerin ingilizce yazılışına bakıyor mu?
 15. C

  akılda kalıcı domain aranıyor

  gevrex.com gevreks.com ikisi birlikte 40 YTL (ayrıca netleri boş)
 16. C

  Harici MP3 çaldırırken problem

  Sağol, ama mp3ü flash içinden çağırıyorum.
 17. C

  Harici MP3 çaldırırken problem

  Düzgün çalınabilmesi için mp3lerin 11.025, 22.050 veya 44.100 kHz örnekleme değerine sahip olması gerekiyormuş. 16.000 kHz lik mp3leri çalabilmek için birşey yapılabilir mi actionscript içinde? Belki Sound() nesnesine bu değer bi şekilde atanabilir mi? Bilen var mı?
 18. C

  Harici MP3 çaldırırken problem

  var req = new LoadVars(); req.addRequestHeader("Referer", "http://www.sitadresim.com"); var mySound = new Sound(); mySound.setVolume(75); var songName = "play.php?arg1=" + arg1+ "&arg2=" + arg2; mySound.loadSound(songName, true); Yukarıdaki şekilde actionscript var. Aynı klasörde bulunan...
 19. C

  Ajax ile yüklenen sayfada form kullanımı - FireFox

  Bir de submit işini forma değil de butona vermeyi dene şöyle: <input type="submit" name="gonder" value="gönder" onclick="sendFrm('/includes/rezBilgiler.php','extraForm','window_rezervasyon_step_3');return false;"> bir de sayfada birden fazla aynı isimde input olmamasına dikkat et.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst