Arama sonuçlarınız

 1. W

  firefox muhteşem google sürprizi

  Tarayıcıyla alakası yok . Google a eklenen yeni bir özellik "Instant Previews". http://www.google.com.tr/webhp?esrch=instantpreviews#hl=tr&q=forum+iyinet diye ararsanız görebilirsiniz. daha detaylı bilgi için http://googleblog.blogspot.com/2010/11/beyond-instant-results-instant-previews.html
 2. W

  3. Piyade Eğitim Tugayı Komutanlığı / ANTALYA

  teşekkürler arkadaşlar. kısa dönem yapacağımdan büyükbir ihtimalle dağıtım olmaz Antalyada kalırım. temmuz ağustos biraz zorlayacak evet snırım topçulardaki yer google mapsten baktım havaalanına yakın görünüyor. havaalanından birliğe nasıl giderim biliyormusun?
 3. W

  3. Piyade Eğitim Tugayı Komutanlığı / ANTALYA

  Arkadaşlar pazartesi günü 3. Piyade Eğitim Tugayı Komutanlığına teslim olacam. 6 aylığına aranızdan ayrılıyorum. Yaz döneminde Antalya'da askerlik biraz zorlayacak. Burası hakkında bilgisi olanlardan haber bekliyorum. Döndüğümde görüşmek üzere...
 4. W

  Genel Seçimlerde Hangi Partiye Oy vereceksiniz?

  çoğunu koymamış bile yanılmıyorsam 63 tane parti var.
 5. W

  foto galeri scripti - istek

  demo : http://www.wallspaper.net/ indir: http://www.wallpaperscript.net/index.php/download/latest
 6. W

  Google Webmaster Rusça oldu

  bendede biara rusça oldu sonra tam rusçayı çzömek üzereydim fransızcaya döndü :D http://www.google.com/intl/tr/webmasters/ şeklinde girince türkçeye dönüyor.
 7. W

  Türkçe F klavyeli laptop almam lazım

  q klavye bir laptop un tuşlarını söküp f klavye gibi dizsen ve windows ayarlarından da f klavyeyi seçsen aynı şey olmaz mı?. yada bekle hükümet f klavye açılımı yapmaya hazırlanıyor. tüm firmalar f klavye laptop çıkartmak zorunda olacaklar.
 8. W

  index sayısında müthiş düşüş nedeni ?

  pr güncellemesi geliyor. ondan dolayı birçok sitede bu durum var. benimde 13k index 2k ya düştü ve hitler nerdeyse 2 katına çıktı.
 9. W

  Askerlik Bitti Yeniden Aranızdayım.. AMA !

  intenette hergün birşeyler değişiyor, hergün yeni şeyler çıkıyor. son 1.5 seneyi özetlemek baya zor olacak :) Nisan 12'de bende askere gidiyorum. 6 netten uzak kalacam bakalım ben yokken neler değişecek.
 10. W

  MD5 şifreleme hakkında

  eburhan upload kullanılmışsa. yüklemenin yapıldığı yerde. şeklinde bir kod vardır bunu diye değiştirsen orjinal ismi kullanır.
 11. W

  Neden Böyle Cpu Yüksek Arkadaşlar

  wordpress in cronjop işleriyle alakalı cronda yapılan işler çok fazlaysa olması normaldir. sitemap yenilenirken bu şekilde yükselmeler olur genelde. eklentilerini incelemek gerek.
 12. W

  Bu Ajax mıdır yoksa javascript mi?

  basitçe kodları yazdım. bunu kendi sitene göre uyarla
 13. W

  Sayyac.com Kodu Zararlı İçerik

  http://www.google.com/safebrowsing/diagnostic?site=http://www.sayyac.com/&hl=tr şu an zararlı listede görünmüyor fakat 90 gün içinde zararlı içerik bulunmuş sitede. kodları kaldırıp kaldırmamakta kararsız kaldım.
 14. W

  Bu Ajax mıdır yoksa javascript mi?

  nasıl yaptıklarını tam incelemedim ama jquery toogle ile tek satır kodla yapılabilecek bir şey menu'yü de bir div içine alıp diplay:none yaparsanız olur
 15. W

  BlaxReklam Yeni İnternet Reklamcılığı

  pop-up ve splash çalışmamız yok demişsiniz ama siteye girince splah ve pop-up gösterimleri diye bir kısım var. sitem henüz onaylanmadı onaylandıktan sonra daha detaylı inceliyebilecem inş.
 16. W

  İyinet Ticaret Sistemi Yakında!

  anladığım kadarıyla gg tarzı bir sistem olacak. peki bu kredileri tekrar nasıl nakite çevireceğiz ve iyinet bu işlemden ne kadar komisyon kesecek. bu konularda biraz daha bilgi verebilirmisiniz.
 17. W

  Bankaların kara tahtaları siliniyor

  dediğin gibi bu listeler 5 senede bir sıfırlanır. ama sadece borcunu ödemiş kişiler silinir. borçlu kişiler temize çıkmaz.
 18. W

  Twitter heklendi

  DNS hek....
 19. W

  Twitter heklendi

  Googledan kaçmamış :D
 20. W

  iphone 99$ mı ? 1.500YTL mi ?

  Amerikadayken o fiyatı görünce bende heycanlanmıştım. 10-15 tane toplar gelirim diye düşünüyordum. Ama 2 sene sözleşme ile aylık sabit bir para ödemeni istiyorlar. Normali 699$ dı ozaman.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst