Arama sonuçlarınız

 1. M

  Pr 5 Link Alınacak

  http://forum.iyinet.com/reklam-ve-reklam-networkleri/73893-pr5-temiz-video-sitesinden-link-satisi.html inceleyebilirsiniz.
 2. M

  Pr5 Temiz Video Sitesinden Link Satışı

  Site Adresi: http://www.burhan-altintop.com/ Pr Değeri:5 İçerik: Video Google indexli sayfa: 460 Backlink: 199 (Gelen backlink sayısı az görülebilir fakat linklerin büyük çoğunluğu yaptığım temalardan geliyor. Yeni güncellemede Google bu tür linklere çok değer verdiği için yüksek değer verdi...
 3. M

  BGRoom Ödemeleri İle İlgili Açıklama

  Bence hiç ödeme olmaz gibime geliyor ama bgroom kesintilide olsa para gönderecektir softreklama, sonuçta birçok kişinin geçen ayda birikmişleri vardı. Umarım softreklam gerekli açıklamayı yapar...
 4. M

  pr5 ve pr6 dan link satıyorum

  Bende alabilir miyim? (sanırım r10 da da istemiştim :D )
 5. M

  Dmoz a kayıt yapacak olanlar

  link ekleme 1000 dolara gidiyor.Editörlüğü de 1000lerce dolara satıyorlar valla :) Ama yabancı kategorilerde...
 6. M

  Bgroom alternatif Play65 - Pool89

  Bende ekledim fakat birşey sormak istiyorum; Bu play65 de direk indirtme var mı? Bgroomda yapılan kızlarla chat cart curt gibi hile ile yapılan üyeliklere birşey diyorlar mı?
 7. M

  Kazançlar Düştümü

  Benimde 2-3 haftadır 500 tık 5$ :(
 8. M

  BGRoom Ödemeleri İle İlgili Açıklama

  Bildiğim kadarıyla bgroom da aracı olmadan üye olabiliyorsunuz fakat ödeme vs. için aracı kullanmanız gerekiyor... +Bende cevabımı alamadım. Kaldıralım mı reklamları? Bu ay kazanıyor olduğumuzuda alabilecekmiyiz?
 9. M

  BGRoom Ödemeleri İle İlgili Açıklama

  Sağlık olsun artık... :) Düşmüştü zaten kazançlarımda bgroom'da :D Bu ay 100 doların üstünde birikim var kaldırıyım mı kodları gelecek ay alabilir miyim?
 10. M

  Bu site bilgisayarınıza zarar verebilir.

  http://www.stopbadware.org/reports/container?reportname=http://www.bilmeceler.net/ Error: No report found for this URL :)
 11. M

  EJDER Scriptleri Hakkında

  Gençlik nereye gidiyor... :(
 12. M

  antip0rn adsense olan tüm sayfaları kapatıyor

  Hep Bill Gates'in işi bunlar :D
 13. M

  ReklamStore ödemeleri yapıldı.

  Google da artık birlikte içerik reklamına izin veriyor bildiğim kadarıyla ki reklam store öyle değil.Ayrıca Reklamstorede sorun olmaz diyor. Ben kullanıyorum :)
 14. M

  ingilizce içerikle türkçe aramada ilk sıradayım

  Bende Tr bir siteye çok yabancı backlink aldım com'da 1. sıradayım com.tr de 3-5 değişiyor... :D
 15. M

  GOOGLE adsense ten istekler...

  Google vereceği kararları sana iyi olur bana iyi olur diye vermiyor. Önüne aylık-yıllık kar-ciro hesaplarını alıp, strateji uzmanlarıyla alıyor. Google istese bütün bu tür olayları engelleyebilir ama pazar hacmi çok büyük olan bir sektörde küçük kararlar bile milyondolarlara ölçülür... Onun için...
 16. M

  Reklama "IP" Sınırlaması

  Adlogger ile yapılıyor. Ben kullanıyorum. Reklamları çok iyi takip ediyorum adloggerla, onun sayesinde çok başarılı sonuçlar elde ettim de :)
 17. M

  Bi uyanık daha...

  Süper zeki insanımız işte :D Google banlamakta haklı...
 18. M

  Bildiginiz Etkili bloglar

  Boşu boşuna kirletmeyin siteleri Nofollow lu hepsi bir yararı olmaz. Yabancı siteler kan kusuyor böyle yorum yazan Türk spamcılara...
 19. M

  2 pr5 1 pr4 Text Reklam Sadece 35 Ytl

  2'si pr5 1'i pr4 siteme Text Reklam alıyorum. mertural.com pr5 firefoxdownloadnow.info pr5 subwooferonline.info pr4 3 sitede birlikte 1 aylık text link reklam 35 ytl'dir. mertural.com dmozda kayıtlı 1 altsayfası pr5 onun haricindeki çoğu alt sayfası pr4 olan kaliteli bir sitedir. Site fazla...
 20. M

  xkalp.com odemeleri yapildi fakat üye başı ödeme düştü

  En baştan beri üye başı 0.05 olup kolay bir üye formu olsa zaten kimse şikayet etmezdi ve çok kullananı olurdu Randevum vs. gibi diye düşünüyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst