Arama sonuçlarınız

 1. S

  fare yerine kullanılabilen kalem

  şu tv de www.grafi2000.com'da kullanılan pad'in üzerinde özel kalemi olan cihaz hakkında bilgisi olan varmı. adı tam olarak nedir. açıklaması olan bir site biliyormusunuz. hiç bir oem parça listesinde yer almıyor.
 2. S

  kendini kapatan swf

  teşekkürler verdiğn action, swf ve exe'yi kapatıyor. sitende bir problem var sanırım.
 3. S

  windows 2000 font problemi

  sgi nedir?
 4. S

  kendini kapatan swf

  eski chip cd'lerinin birinde bi swf buldum, animasyon oynadıktan sonra kendini kapatıyor, bu nasıl oluyorda oluyor, sonuçta bi aksiyondan ibarettir herhalde, o aksiyonu bir butonada aktarıp butona basarak kendini kapattırabiliriz sanırım, bilgisi olan vamı bu konuda.
 5. S

  Yardımcı Olabilecek Bir Arkadas Varmı

  www.windows.update.com orda bir dünya upload var
 6. S

  İnternet Explorer 6.0

  internet explorer 6'nın java script anlama yeteneği hatalı yada eksik. bende de çok hata veriyordu. int ex 5.5 daha iyi sanırım.
 7. S

  help mandrake 8.2

  makineye mandrake 8.2 türkçe linüx kurdum. kurulum başarılı tamamlandı. ancak açıldığında login ve password'u giriyorum. komut satırı ile karşılaşıyoruz. iki kere esc tuşuna basıldında (zannedersem) kullanılabilen komutların listesini veriyor. linüx'ün şu windowsa benzeyen arabirimine (kde...
 8. S

  modem il ilgili

  linux'te acemi biri olarak tam olarak bilmiyorum, linüx'te bi winmodem olayı var, winmodemler çalışmazmış linüxte, bir modemin linüxte çalışması için ne olması lazım, linüx için özel yapım modemler mi var, bir de Motorola SM56 internal voice modem winmodem midir. linüxte çalışırmı. teşekkürler.
 9. S

  acemi linüx'çü

  ayarlara nasıl girebiliriz kurarken tam olarak nerede nasıl bir seçeneği ayarlamamız gerekiyor ayrıca şu an diğer makinada linux kurulu komut satırından ayarlara nasıl geçebiliriz yardımın için teşekkürler
 10. S

  acemi linüx'çü

  makineye mandrake 8.2 türkçe linüx kurdum. kurulum başarılı tamamlandı. ancak açıldığında login ve password'u giriyorum. komut satırı ile karşılaşıyoruz. iki kere esc tuşuna basıldında (zannedersem) kullanılabilen komutların listesini veriyor. linüx'ün şu windowsa benzeyen arabirimine nasıl...
 11. S

  kopyala yapıştır destekli hesap makinesi

  soruyu tam olarak yazamamışım, tamam kısayol olarak var ama sağtıklama ve çıkan sonucu editleme olarak yok. yani benim istediğim hesap makinasının rakamlarının yazdığı yerde yanıp sönen bir imleç. sanki not defterinde yazıyormuş gibi rakamların içinde imleç ok tuşları ile hareket etsin, çok şey...
 12. S

  kopyala yapıştır destekli hesap makinesi

  işim gereği windowsun içinde gelen hesap makinesini çok kullanırım. fakat bilirsiniz değerler yapıştır komutu ile girilmiyor ve çıkan sonuç kopyala ile panoya alınamıyor. kopyala & yapıştır destekli bir hesap makinesi çok işime yarardı doğrusu. varmı bildiğiniz böyle bir yazılım. iyi çalışmalar.
 13. S

  Kopya Korumalı Disketler Nasıl Kopyalabilir?

  bozuk değil, bu tür disketler var. yazılım firmaları için özel üretim disketler yani. dosya var ama yok gibi bişey. fat'ta dosyanın adresi var ama o adreste dosya yok. winimage programı disketleri image olarak kopyalıyor. dene ama olmaz zannedersem.
 14. S

  flash ta mpg kullanımı ACİL

  tmpgenc programı ile mpg dosyasının sesini wav olarak ayır. sesi ayrı olarak mx'e import et.
 15. S

  flash mx ile flash 4 uyumlu *.fla kaydetmek.

  flash mx ile flash 4 uyumlu *.fla kaydetmek mümkünmü. evde flash mx kullanıyorum. işyerimdeki bilgisayarımda (pentium 120, mmx bile değil) flash 5 ve mx kullanmak imkansız. flash 4 kullanıyorum o yüzden. flash mx ile yaptığım fla dosyası flash 4 ile açılmıyor. bi çaresi varmı bunun.
 16. S

  VirtualDrive dan başka oyunlarıCdsiz çalıştıran progra varmı

  nero burning rom normalde bir cd yazma programıdır. drive image özelliği ile sanal cd'rom olarakta kullanılıyor. önce nero ile cd'nin imaj dosyasını çıkarıyosun. image driver'e yükletiyosun, cd yazıcı olmayan sistemlerdede kullanılabiliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst