İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arama sonuçlarınız

 1. T

  2001 Regli Harika Domain Satışta!

  Merhaba arkadaşlar; özel bir projem için sakladığım domainimi proje iptali sebebi ile satışa sunuyorum. Domain: kolik.net Kayıt tarihi: 2001 Banlı olduğu hiçbir reklam sistemi ve arama motoru yoktur. Bu alan adını isteyen sub domain olarak kullanıp harika hitler yakalayabilir isteyen iptal...
 2. T

  Satılık Türkiye Facebook Hesapları

  Satılık 380 adet facebook profili vardır. Hesaplar türkiye olup mobilli/mobilsiz karışıktır. Tarihleri 2005/2013 aralığındadır. Profilleri toptan satıyorum fiyat 500 TL'dir. ( içerisinde sayfalı hesaplarda mevcuttur )
 3. T

  Satılık - Borçlu Facebook Reklam Hesapları

  bazı arkadaşlar reklam hesabı açamadıkları için bu yolu tercih ediyorlar. yani hesabın borcunu ödeyip kullanmaya devam ediyorlar. açılan konu zaten talep meselesidir, birçok forum'da talep olduğunu gördüğümden dolayı konuyu burayada açmak istedim.
 4. T

  Satılık - Borçlu Facebook Reklam Hesapları

  Satılık 500$ borçlu reklam hesapları mevcuttur. Ayrıca 30$ borcu olan 500$ harcama limitli reklam hesabı satılıktır. iletişim için özel mesaj atınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst