İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arama sonuçlarınız

 1. D

  Wordpress Kategori Sayfasını Özelleştirme

  category.php dosyasını kopyalayın, category-x.php şeklinde kaydedin. x yerine kategori ID numarasını yazın. adlandırdığınız bu dosyayı açın ve yeni bir css yazın ve gerekli kodları doğru bölümlere yerleştirin. istediğiniz kategori bu şekilde gözükecektir.
 2. D

  "Ücretli" tek bir sektör için rehber yaptırmak istiyorum

  iletişim bilgilerinizi gönderirseniz detayları görüşebiliriz.
 3. D

  Sidebar kaldırıp boşluğunu doldurma

  include ile istediğiniz dosyayı çağırabilir istediğiniz bölümde gösterebilirsiniz. sorununuzun çözülmesine sevindim.
 4. D

  Tema Body Opacity

  opacity:0.3 şeklinde deneyin. 0.9 değerinden düşürün beğendiğiniz şekilde ayarlayın. yahut background resminde düzenlemeler yapabilirsiniz.
 5. D

  Wordpress Kategori Sayfasını Özelleştirme

  ekran görüntüsüde koyabilirsiniz reklam yapmadan. daha hızlı bi şekilde yardımcı olabilir ve diğer arkadaşlarımızda faydalanabilir.
 6. D

  Boş Sayfa Hatası?

  ana sayfada problem varmı ? sadece wp-admin'den mi mevcut. beyaz sayfa hatası genelde functions.php dosyasından yada wordpressin wp pluggable.php hatasındankaynaklı oluyor.
 7. D

  Tema Yapımcıları ??

  Herhangi bir sorunuz yada işleminiz var ise buyrun yardımcı olabiliriz.
 8. D

  Üye giriş paneli ile alakalı bir soru.

  sitenizi inceledim. facebook.com/sharer.php şeklinde çağırdığınız için paylaşmıyor. facebook.com/sharer/sharer.php şeklinde çağırırsanız sorun çözülecektir.
 9. D

  Iceriklere tarih eklemek?

  Booking Calendar eklentisiyle yapabilirsiniz.
 10. D

  Wordpresse Adsense Ekleme Yardım

  adsense reklamların 1 tane embed kod vardır 1 tanede adsense'nin javascript dosyası. bu javascript dosyayı header.php dosyasına ekledikten sonra tekrar deneyin. eklerken yanlışlık oluyordur.
 11. D

  Premium Wordpress Teması kurulumu ?

  premium temalar içerisinde readm.txt dosyası vardır. tek tek her kısmı anlatır. manşet resimleri özel alanla olur genellikle (featured olarak geçer özel alanlar) bunları eklerken dikkat ediniz yada read me dosyasını ingilizceniz yeterli ise inceleyiniz sorun çözülecektir.
 12. D

  Wordpress de Özel Video kategorisi Nasıl Açılır

  ana sayfaya css ile oluşturduğunuz kısma php kodları kullanarak ana sayfada belirlediğiniz sayıda belirlediğiniz kategorideki son içerikleri gösterebilirsiniz. sorun çözülmediyse örnek kodla gösterim yapabilirim.
 13. D

  Kategoriye göre reklam?

  temanızın category.php dosyasını kopyalayın. örneğin maç sonuçları kategori ID'si 4 kopyaladığınız category.php dosyasını category-4.php olarak kaydedin. reklamın gözükmesini istediğiniz bölüme reklamı yerleştirin. sorun çözülecektir.
 14. D

  Tema Türkçe Karakter Problemi

  sitenin charset'i utf-8, notepad++ ile utf-8 bomsuz yaparsanız sorun düzelecektir.
 15. D

  Wordpresse Adsense Ekleme Yardım

  ana sayfada göstermek için wordpress'in bileşenleri özelliğini kullanabilirsiniz 2. bir seçenek özel kodlama ile istediğiniz bölümde gösterebilirsiniz.
 16. D

  Wp yazılar ve sayfalar kaybolmadan veritabanı resatlamak

  ne için verileri sıfırlamak istiyosun ? sorunuz tam olarak nedir veri kaybı olmasını istemiyosunuz ama verileri sıfırlamak istiyosunuz. tam olarak sorununuz nedir.
 17. D

  Wordpress Kişisel Blog Teması Css Walid,Gelişmiş Tema Panelli ÖN SİPAR

  İddia ediyoruz Wordpress böylesini görmedi ! Gelişmiş arayüz tasarımıyla birlikte gelişmiş tema yönetim paneli sayesinde artık blog tutarken çok keyif alacaksınız. Tema Özellikleri Kolay ve anlaşılabilir admin paneli Wordpress altyapısı sayesinde Full Seo - Sef Linkler Admin Panelinden...
 18. D

  sağlam wp video teması arıyorum

  ücretli olarak düşünürsen uygun ücrete yardımcı olabilirim.
 19. D

  Uygun Fiyata Wp Botları

  Arkadaş çocuğun önde gidenidir. iyilik yapalım dedik küfür yedik. fiyatlar çok pahalı + botların tüm detaylarını yazmamış zaten konuya.bu şekilde alışveriş yapmak isteyen varsa buyursun ;) herkese iyi forumlar ;)
 20. D

  Acil Logo Yaptırılacak (Ücretli)

  yapılmadıysa yardımcı olabilirim hemen. [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst