chat ege.net sohbet

Arama sonuçlarınız

 1. C

  Ufak sayfalar alınacaktır

  Merhaba arkadaşlar; 20k 30k 50k civarında facebook sayfaları alınacaktır. Konu acildir akşama kadar alım yapılacaktır. PM yolu ile irtibat kurabiliriz.
 2. C

  83K Fenerbahçe Sayfası

  Facebook Sayfanızın linki : ( Özel mesaj ile verilebilir ) Facebook Sayfanızın içeriği : Fenerbahçe Sayfanızın Üye Sayısı : 83K Günlük ortalama eklenen üye sayısı : Takip etmedim. Sayfa İçin istenen Ücret: 500 TL Ödeme Şekli : İşbankası, Yapıkredi Eklemek istediğiniz ekstra şeyler :
 3. C

  Satılık Facebook Sayfaları 49 K + 73 K

  Sayfa (1) Facebook Sayfanızın linki : (pm ile verilebilir) Facebook Sayfanızın içeriği : Anne Sayfası Sayfanızın Üye Sayısı : 49K Günlük ortalama eklenen yeni üye sayısı : 50-100 İstenen Ücret : 100 TL Ödeme Şekli : İş Bankası Sayfa (2) Facebook Sayfanızın linki : (pm ile verilebilir)...
 4. C

  Facebook Sayfanıza 1 K üye 5 TL

  Merhabalar, İlk yazan 5 kişiye Facebook sayfanıza, 1 K üye gönderimi 5 TL 1 K üye gönderim süresi, tahmini 1,5 Saat Oto Like ile çalışılmaktadır Ödeme Şekli : İş bankası İletişim Msn : [email protected]
 5. C

  Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0x8ac70013)

  Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0x8ac70013) Arkadaşlar bu sorunu alıyorum sürekli, konuyu açmadan 1 gün boyunca araştırdım, bir sürü şey yazılmıs konu hakkında her birini denedim çözüme ulaşamadım bana yardım edebilecek birisi var mi ?
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst