chat ege.net sohbet

Arama sonuçlarınız

  1. I

    Xenforo | Genel Bakış

    Merhaba, 28 Temmuz 2010'da Duyurulan ve Ekim Ayında Satışa Çıkan Xenforo Henüz Çok Yeni Olmasına Rağmen Kısa Sürede 9 Adet Beta Sürümün Ardından 8 Mart 2011'de ilk Kararlı Sürümünü Piyasaya Sürdü. Yeni Script Şerefine İlk 24 saat Boyunca 100$ 'dan Satışa Sunulan ve Ömür Boyu Kullanım Hakkı...
  2. I

    Xenforo Hakkında Sorularınız.

    Merhaba, Artık Bu Başlık Altından Xenforo Hakkındaki Sorularınızı Sorabilirsiniz. Zaman Buldukça Sorularınız Xen-TR Ekibi Tarafından Bütün Sorularınız Cevaplanacak, Xenforo İle İlgili Eklenti ve Şablon Editlemeleri Paylaşılacaktır.
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst