chat ege.net sohbet

Arama sonuçlarınız

 1. HbY

  Satış Keyword Haber Sitesine Uygun 13 Yıllık Uğur Dündar Domaini

  Domain Adı : ugurdundar.com Kayıt Tarihi : 2.5.2006 Bitiş Tarihi : 2.5.2020 Kayıt Firması : Turhost Transfer Ücreti : Firma için ücretsiz Satış Fiyatı : 400 TL. Özel Notlar : Aranma hacmi yüksek domaindir.
 2. HbY

  Site Satış 19 Makale İle Organik 90 Hitli İçecek Tanıtım Sitesi Satılıktır

  Site adresi: pm ile iletilecektir ciddi alıcı olmayanlar keyfi pm istemesin lütfen. Site için istenen fiyat: 500 tl Sitenin aylık getirisi: adsense yada her hangi bir reklam sistemi eklenmemiştir. Sitenin açılış tarihi: 14 - 01 - 2019 Kategori, sitenin içeriği nedir: içecek tanıtımları ve...
 3. HbY

  Yardım Forumda ki bu görüntü normalmidir

  Forumda ki bazı kategorilere girince bir karışıklık olduğunu farkettim ve siz değerli üyelerimize danışmak istedim aynı zamanda forum yönetimine..
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst