chat ege.net

Arama sonuçlarınız

 1. K

  İyinet üyeleri için 2 keyword domain çekilişi

  Bende katılıyorum :)
 2. K

  İYİNET Şubat 2019 Ayın Sitesi Yarışmasında oylama başladı

  Site adresi : kerimyilmaz.com.tr Site yaşı : 2 Yaşında Site içeriği: Webmaster Blogu Alexa değeri: 65,320 (TR Alexa) Otorite Değeri: DA 8 / PA 10
 3. K

  Duyuru İyinet Bakım Çalışması Hakkında Bilgilendirme

  Öncelikler eski bir yönetici olarak, foruma yeni bir soluk getirebilecek yöneticelere devredilmesi en doğru karar olmuş. Forum düzeni gayet hoş olmuş ufak dokunuşlarla dahada güzel olacağından eminim. Başarılarınızı devamını diliyorum.
 4. K

  Web sitemi kaça satmalıyım

  Web sitenize fiyat biçerken, en önemli etken sitenizin hitidir, hit durumuna göre fiyat biçebilirsiniz. domain ismi de alıcısına göre etkili olabilir.
 5. K

  PHP 5.5 Yapınca Plesk Panel Açılmıyor Forbidden Hatası

  ~# chown root:psaadm /usr/local/psa/admin/sbin/websrvmng ~# chmod 550 /usr/local/psa/admin/sbin/websrvmng ssh üzerinden permission düzenledikten sonra denemenizi önerebilirim.
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst