chat ege.net

Arama sonuçlarınız

  1. RIWE

    Gorevlen.com 🔥 Hemen Görevlen, para kazanmaya başla! 🔥 BENZERSİZ SİSTEM - Görev Yap, Para Kazan!

    Site Adı: Görevlen Site adresi: gorevlen.com Site içeriği/Hizmet verdiği alan: Görev yap para kazan Kullanılan yazılıma ait detaylar (Kullanılan dil vs..) : PHP Açıklama: GÖREVLEN.COM NEDİR? Sitemiz olan Görevlen.com kendi ekosistemini oluşturmaya çalışan ve herkesin kazançlı çıkmasını...
  2. RIWE

    ⭐ÇOK UCUZ⭐ Piyasanın En Düşük Fiyatlı Profesyonel Grafik/Tasarımları!

    Kaliteyi Hissedeceksiniz... 3d/2d seçeneklerimiz mevcuttur fiyat değişikliği göstermemektedir :) Çalışmak istiyenler pm den yazabilirler veya Discord: RIWE#5223 Skype: live:emirproyld Adreslerimden bana ulaşabilirler. Virgül.net'teki konum için tıkla orada referanslarım bulunuyor.
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst