Webmaster

Bebek Takvimi

Bebek, kadın ve hamilelik konusunda güvenilir kaynağınız. Bebek, kadın ve hamilelik konusunda başta aileler olmak üzere her türlü yaş, meslek ve kültür seviyesine sahip bireyleri bilgilendirmek; tarafsız, doğru ve hızlı toplumun her kesiminden bireylerin ilgisini çekebilecek bir yayın formatında okuyucularla buluşturmak, bebektakvimi net sitesinin yayın kültürü olarak karşımıza çıkmaktadır.

700 yıldan günümüze çocukların cinsiyetini belirlemek için kullanılan Çin Takvimi hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz portal üzerinden aynı zamanda Rus takvimi gibi ebeveynlerin doğum tarihi ve annenin son adet tarihine göre çocukların cinsiyeti hakkında tahminler de bulunulan astroloji bilimleri hakkında detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Bebektakvimi’nde Çin Takvimini Takip Etme
Çin Takvimi, Çinlilerin kullandığı diğer astrolojilerde ki gibi 12 değişik burç ve sembolle tanımlanan hayvanlı takvimdir. Çin Takvimi hayvanlar halkasından meydana gelmektedir. Bu takvim yıllık burçlarda oluşmaktadır. Bu astroloji takviminde her yıl bir hayvan sembolü ile temsil edilmektedir. Erkek ve kadın kutuplarının simgelendiği iki karşıt gücün temsilcileri ise Güneş ve Ay olarak belirtilmektedir. Bu iki temel güce ek olarak ateş, toprak, tahta, metal ve su elementleri de eklenerek Çin astrolojisinin temeli oluşturulur. Çinliler tarafından kullanılan bu astrolojik takvim 700 yıldır bebeklerin cinsiyetini belirlemek için kullanılmaktadır. Çin’de bebeğinin cinsiyetini belirlemek isteyen ebeveynler bu takvime göre çocuk yaparak cinsiyet seçimi yapabiliyorlar. Çin takviminin orijinali ise Pekin’de bir üniversitede muhafaza edilmektedir.

Bebektakvimi’nde Rus Takvimi
Bebektakvimi sizlerle yine farklı bir hamilelik süreci merakınızı giderecek Rus Takvimi hakkında detaylı bilgiler ve hesaplama işlemleri yapabilmenize fırsat veriyor. Hamilelik sürecinin en muhteşem duygularından biri olan bebeğin cinsiyetini tıbbi yöntemlerin yanı sıra farklı kültürlerin gelenekleri ile tahmin etmenize olanak sağlıyor. Rus Takvimi dünyada pek çok kullanıcı sayısına sahip bir yöntemdir. Hesaplama sistemine girilen bilgilerin doğru bir şekilde geçirilmesi doğru sonucu alabilmek için en önemli husustur.

Rus takvimi anne ve babaların hücre yenileme dönemlerini tahmin etme yoluyla bebeğin cinsiyetini belirlemeye yardımcı olmaktadır. Geleneksel bir yöntem olan Rus Takvimi’nin bilimsel bir dayanağı bulunmamaktadır. Her zaman kesin sonuçlar elde edemeseniz bile bebeğinizin cinsiyetine yönelik ipuçları vermektedir.

https://bebektakvimi.net/

S
  • S
    Serdar
  • 3 Mart 2019
Teşekkürler
S