Genel

Bitexen Nedir? Bitexen’e Nasıl Kaydolunur?

Son zamanlarda adından sıklıkla bahsettiren ve insanlar tarafından merak konusu olan Bitexen Nedir? Bitexen’e Nasıl Kaydolunur? 

Bitexen Nedir?

Son zamanlarda sosyal medyada dolaşan bir şey var. Onlardan biri de Bitexen. Bitexen sitesi İTÜ onaylı olup bitcoin , exen, ripple ve birkaç elektronik para biriminden oluşuyor. Son zamanlarda bildiğiniz gibi “Bitexene üye ol 5 exen kazan.” gibi loganları dolaşıyor. Peki bu exenleri dağıtma amaçları nedir? Dediğinizi duyar gibiyim. Bitexen, exenlerin değer kazanması için kullanıcılara hediye ediyor ve kullanıcılar da bunları katlayarak gelir elde ediyorlar. Bir zamanlar 1 exen 3 TL’ydi, şimdi ise 1 exen ortalama 20 TL’nin üstüne çıktı hediye edilen exenler 1 hafta önce 15 TL ederken şimdi 100 TL edebiliyor.

Bitexen’e nasıl kayıt olunur?

Öncelikle bitexen sitesine giriyorsunuz. Ardından kayıt ol’a basarak bilgilerinizi giriyorsunuz ve mailinize doğrulama linki geliyor. Sonra hesabınıza girip Telefon doğrulaması yapıyorsunuz ve kimlik resminiz ve ikamet belgenizi siteye yolluyorsunuz. Bu doğrulamazlar sizin fake bir kullanıcı olup olmadığınızı belirlemek için yapılıyor. Her şey tamam doğrulama yapıldığı an hesabınıza 5 exen geliyor ister alım-satım yaparak yükseltin isterseniz banka hesabınıza çekin. Kayıt olmak bu kadar. İsterseniz arkadaşlarınızı davet edin referans kodunuzu verin hem o hem siz kazanın

Ikametgah belgesi nasıl alınır?

İkametgah belgesi, E-devlet üzerinden alınır bir çok videoda nasıl alınacağı gösteriliyor dilerseniz Youtube’dan bakabilirsiniz.