Genel

Bursa’ya Mi Store Açılıyor!

Bursa da çalışma gösteren Sur Yapı Marka AVM içerisine 21 Mart tarihinde Mi Store açılıyor. Açılışa özel indirimler ve hediyeler müşterilerini bekliyor. Bursa’ya Mi Store Açılıyor! 

Bursa’ya Mi Store Açılıyor!

Bursa, ilk Mi Store mağazasına kavuşuyor. Sur Yapı Marka AVM’ye 21 Mart 2020 tarihinde Mi Store açılacak.

Mi Store mağazasında Xiaomi ve Xiaomi’nin sahibi olduğu markaların ürünleri satılacak. Müşteriler bu ürünleri mağaza vasıtasıyla deneyerek kafasında olan tüm soru işaretlerini giderecek. Satın almak istediklerinde ise Xiaomi Türkiye güvencesiyle satın alabilecek. Böylece insanların aklında herhangi bir sorun kalmayacak. Diğer mağazalardan aldığınız telefonlarda bir problem olduğu takdirde muhatap bulamayacağınız için biraz tedirgin oluyordunuz. Ama artık böyle tedirginliklere gerek yok.

Mağazanın açılışına özel olarak tüm telefonlarda %15 indirim ve Xiaomi ekosistem ürünlerinde %25 indirim uygulanacak. Ayrıca 1000 TL ve üzeri alışveriş yapan ilk 150 kişiye Mi Band 4, Sonraki 150 kişiye de Xiaomi Earbuds kulaklık daha sonraki 150 kişiye de powerbank hediye edilecek. Açılışta sıra bekleyenlere de hediyeli soru cevap yarışması yapılacak.

Bursa’nın ilk Mi Store mağazası 21 Mart Cumartesi günü Sur Yapı Marka AVM de açılıp, müşterilerine hizmet vermeye başlayacak.

Bu Mağaza da teknik servis olup olmayacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmamakla beraber bizce muhtemelen olur diye düşünüyoruz. Eğer teknik servis olmazsa da mutlaka kendinize muhatap bulacağınız bir yere yönlendireceklerdir. Biz sizlere bugün Mi Store mağazası konusunda bilgi vermeye çalıştık. Siz de eğer Bursa da veya Bursa’nın yakınlarında oturuyorsanız mutlaka bu mağazayı ziyaret etmeli ve gereken alışverişi yapmalısınız. Gereksiz yere harcama yapmaya hiç lüzum yok. Eğer telefon ihtiyacınız varsa mutlaka bu firmayı ziyaret etmeli ve uygun fiyata kaliteli bir telefon almalısınız.