Oyun

Call of Duty 2020 İsmi ve Logosu Belli Oldu

Pek çok oyuncu tarafından beklenen Call of Duty 2020 oyunuyla alakalı bazı iddialar ortaya atılmıştı. Kısa süre önce Doritos’un promosyon görselleri üzerinden Call of Duty 2020 İsmi ve Logosu Belli Oldu

Call of Duty 2020 İsmi ve Logosu Belli Oldu

Geçtiğimiz aylarda sızdırdığı bilgilerle gündemimize gelen Okami adlı Twitter kullanıcısı yeni Call of Duty oyunuyla alakalı bazı paylaşımlar yapmıştı. Bugün açıklanan bilgilerle Doritos promosyon görseli üzerinden oyunun adı sızdırıldı.

Call of Duty: Black Ops Cold War adıyla piyasaya çıkacak olan oyun bir çok oyuncu tarafından merak edilmektedir. Geçtiğimiz aylarda ortaya atılan iddialarda oyunun adının Call of Duty: Black Ops CIA olacağı söylendi.

Şirket tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Sızıntıları öncelikle The Gaming Revolution adlı YouTube içerik üreticisi yayınladı. Bazı kaynakların da benzer sızıntıları gündeme getirmesi tüm dikkatleri çekti.

Doritos ile ortak hazırlanan, her oyuncuya günde 1 saat çift deneyim puanı kazanma imkanı sunan ve çift deneyim puanını 1 yıl boyunca kullanmayı sağlayan promosyon sayesinde oyuncular kendilerini daha hızlı bir şekilde geliştirebilecek.

Geçtiğimiz yıllarda Call of Duty: Modern Warfare için bir promosyon düzenlenmişti. Promosyonda 2 kat tecrübe puanı sunulmakta. Bu promosyon 1 Ekim 2019 tarihinde başlamış olup, oyun da 25 Ekim 2019 tarihinde piyasaya sürülmüştü. Yukarıda yer alan promosyonun detaylarındaysa promosyon 5 Ekim 2020 de başlayacak ve 31 Ocak 2021 tarihinde sona erecek. Yani Call of Duty: Black Ops Cold War gerçekten de ekim ayında oyuncularla buluşabilir. Tabi bu iddianın yalnızca Doritos paketinde yer alan bilgilerden çıktığını unutmamanız gerekir. Yeni bilgiler geldiği taktirde İyinet olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.