Genel

Facetune Uygulaması Nedir? Kullanımı Nasıldır?

Facetune uygulaması, selfie modu ile çekilen tüm fotoğraflar düzenlemek adına geliştirilen en başarılı uygulamalar arasında yer alıyor. Android ve iOS marketleri içerisinde ücretli olarak sunulmasına karşın uygulamayı satın alan oldukça fazla ve her zaman olumlu yorum almayı da başarıyor. Şimdilik en popüler fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında bizlere hizmet sunan Facetune uygulaması nedir? Kullanımı Nasıldır? Hep birlikte detaylı bir şekilde inceleyelim.

Facetune Uygulaması Nedir?

Facetune aracılığıyla portre modu ile çekmiş olduğunuz tüm fotoğraflar için rötuş yapabileceğiniz gibi fotoğrafları daha çok sanatsal görünmesini gerçekleştirebilirsiniz. Çekmiş olduğunu fotoğrafları bilgisayara attıktan sonra Photoshop tarzında uygulamalar da düzenlemeye gerek kalmadan, telefonunuzda detaylı şekilde iyileştirme yapabilirsiniz.

Facetune, sürekli güncellenen bir program olduğu için yepyeni özellikleri de her zaman kullanıcılara sunmaktan kaçınmıyor. Çekilen birçok fotoğrafın az da olsa elbette küçük bir dokunuşa ihtiyacı olabiliyor. Bu nedenle dergiler insanları en güzel şekilde göstermek adına Photoshop türünden programlar ve farklı yazılımlar kullanıyor.

Pahalı yazılımları kullanmadan fotoğraflarınızı düzenlemeye yardımcı olacak Facetune, her türden fotoğrafınızı mükemmele dönüştürmek ve rötuşlamak için her zaman hazırdır. Kullanımı ise oldukça kolay ve bağımlı hale getiren özel programlardan diyebiliriz. Çünkü yaptığınız her dokunuş sanki profesyonel bir dergi kapağında olan fotoğrafları andırabiliyor.

Facetune uygulaması, fotoğraf çekmek istediğinizde doğru açıyı bulmanıza, saçınızda veya cildinizde olan pürüzleri gidermenizde çok yardımcı olacaktır. Bu program sayesinde düzenlemiş olduğunuz her fotoğrafları sosyal medya butonu üzerinden paylaşabilmenizde mümkün kılınmıştır.

Facetune Nasıl Kullanılır?

Uygulama App Store veya Google Plya aracılığıyla satın alındıktan sonra telefonunuza kurarak kullanmaya başlanabiliyor. Üstelik kullanımı gayet basit yöntemlerden oluşuyor. Önceden çektiğiniz bir fotoğraf üzerinde veya Facetune uygulamasında çekeceğiniz fotoğraf üstünde alt kısımda yer alan iyileştirme seçenekleri üzerinden oynaya yapılabilir.

Uygulamanın Ücretsiz Versiyonu Var Mı?

Uygulama Android marketlerde ücretsiz olarak sunuluyor. Fakat bazı periyotlar da reklamlar ile karşılayabiliyorsunuz. Facetune uygulamasının full apk versiyonları internet ortamında bulunsa bile bu tarz uygulamalar son güncellemeleri almıyor. Bu programın güncellemelerini almak ve bütün özelliklerinden reklamsız olarak faydalanmak adına uygulamayı satın almalısınız.