chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Arama sonuçlarınız

1. P

İnstagram Hesap Dondurma

İnstagram hesap dondurma işlemini bilmeyenler için bu mesajı paylaşıyorum :) Kullanıcı adı ve şifreniz ile hesaba giriş yaparak kapatabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayıp instagram hesabı dondurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Instagram Hesap Dondurma Linki...
  2. P

Merhaba arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar, İsmim Pelin. Uzun süredir web bloglarında yazıyorum. Kendi internet sitemi açtıktan sonra webmaster sitelerine üye olmam gerektiğini anladım. Bundan sonra inşallah sizlerleyim :)
  3. P

Moda Önerileri

Moda önerileri sitemiz hizmete başlamıştır. Bayanları moda hakkında bilgilendirmek için açılan sitemizde bayan modası hakkında aklınıza gelen herşeyi bulabileceksiniz. Giyim markalarından dekorasyona, magazinden ünlülerin hayatlarına ve patik modelleri gibi bir çok kategoride yayın yapan moda...
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet