chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Arama sonuçlarınız

1. U

www.sacma.org (PR3)

Domain adresi: www.sacma.org İstenen minimum fiyat: 100YTL Hemen Al Fiyatı : 250YTL Satış Türü : Açık Arttırma Minimum arrtırma : 5YTL Domain kayıt tarihi: 23/11/2007 Banlı olduğu sponsor varmı:YOK Banlı olduğu arama motoru varmı:YOK Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif...
  2. U

Çıkan Reklamlara Ayar

benim sporla ilgili sitem var tencere reklamı çıkıyor ne yapsam spor reklamlarını alırım :)
  3. U

CPU Kullanımı

Amd Sempron 2800 1 GB Ram Bir Makinamız Var Sunucuda Az Site Olmasına Rağmen Cpu Çok Kasıyor Nedne Olabilir, önerebileceğiniz optimizasyon yöntemlerini yazar mısınız ?
  4. U

İnteraktif Test

Siteme İnteraktif Test Koymak İstiyorum... Sitem html... ne yapmam gerekli
  5. U

forumun indexlenmesi

phpBB forumum var nasıl google tarafından indexletebilirim... yanlış yere yazdıysam kusura bakmayın :(
  6. U

isimtescil hata

isimtescilde dnslerimi değiştiremiyorum sizde bole bir hata çıkıor mu
  7. U

En Çok Oynadığınız Oyun

hangi oyunu oynuyorsunuz ? hangisini tavsiye edersiniz..
  8. U

Satılık Cep Telefonu

Samsung D-820 http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=16048&productid=telcepsamd820 İçerisinde 64mblik çok küçük sd kart var İstenilen Ücret : 600YTL
  9. U

Script Yazdırılacak (PHP)

www.ardaturan.info için şeklinde bir script istiyorum özellikle istediklerim haber ekleme resim ekleme video ekleme Haberler anasayfada gözükcek msn & pm & burdan bana ulaşabilirsiniz... (uygun fiyat bekliyorum) Örnek Siteler : http://www.sergenyalcinfan.com/ www.sanlituncay.com
  10. U

Satılık Cep Telefonu

Satılık 7610 Cep Telefonu 3 Günlük Kullanılmadı Hediye Geldi Ama Benim Telefonum Olduğu İçin Satıyorum...500YTL lik Faturası Yanında (GARANTİ YERİNE GEÇİYOR) Tekliflerinizi Bekliyorum... Telefon Full'dur Kutusunda Gelicektir...
  11. U

cep için domain

cep telefonu için domaini olan var mı site içeriği işte site telefon için download falan olcak buyuk ihtimalle forum uyugun domaini olan varsa ? (uçuk fiyatlar olmasın .com olanlar tercihimdir)
  12. U

Banlan Ma :(

bir site müyaptan & googleden banlandımı yoksa kara listeye banlanacak mı irdi mi onu nasıl öğrenebilirim ?
  13. U

Host Aranıyor...

depo host arıyorum mp3 ve war€z bulundurcam nereleri önerirsiniz.. imhosted godaddy hosteurope
  14. U

Link Çalmayı Engelle

şimdi benim mp3 sitem var dielim mp3ler benim hostumda bir arkadaş gelip benim mp3lerimin liklierini kendi sitesinden yayınlıyor... bunu engellemek için neler yapabilirim ?
  15. U

cPanelde Site Ekleme Problemi

Cpanel kullanıcısıyım yeni bir siteyi eklemeye çalıştığım zaman Unable username diye hata veriyor bunu butun domainlerde veriyor acaba nedendir ??
  16. U

1gb alan 100gb bw aylık 15ytl

1gb alan 100gb bw sınırız mail Amerika Sunucuları Aylık : 15YTL
  17. U

Eleman Arıyanlara...

İnternette Bir Çok İşi Yapabilirim İşte Yapabildiklerim... Mp3 Upload Flash Oyun Toplamak ve Upload Script Editlemek İngilizceden Türkçeye çeviri vBulletin / SMF / PHPBB vs portalların kurulumu Bunların Açıklarını kapatma Tema Değişikli ve hekleri Böyle Dİğer işler MSN adresim profilimde var
  18. U

Reklam Alıyoruz...

RadyoActive.Net / Online Radyo Dinle Site Hiti : 300 - 500 Arası Hafta Sonu 750 oluyor ama sadece hafta sonu Reklam1 : 468X60 Banner Reklam Aylık 5 YTL Reklam2 : 120x120 " " " 4 YTL Reklam3 : Radyoda Sitenizin İsmi 3YTL Reklam4 : Text 1YTL Pr:3
  19. U

cPanel'de quota problemi

merhaba ; cPanel'de ufak bir problemim var.su anki kullanicilarda ve yeni actigim hesaplarda kota miktari koyuyorum fakat tum hesaplarda quota "unlimited" olarak gozukuyor. bu konuda bilir kisilere danistim fakat care olmadi.paket yaratip , domainlere paket atamami söylediler fakat onunda...
  20. U

MSN Açamıorum...

@gmail.com uzantlı msn mi açamıorum :(:(
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet