Arama sonuçlarınız

1. eldivenlesevilengirl

Bu kadın kadar cesareti olan var mı?

İzleyince ben bile ürperdim. Sanırım yükseklik korkum var. Siz yapabilir misiniz bu cesur hanımın yaptığını ?
  2. eldivenlesevilengirl

Kendisi büyükelçi, kardeşi milletvekili kızları da cumhurbaşkanı danışmanı

Dünyanın en bahtiyar ailelerinden biri Merve Kavakçı'nın ailesi. Kavakçı Ailesi son günlerdeki gelişmeler nedeniyle yine Türkiye’nin gündemine oturdu. Merve Kavakçı 1988 yılında Ürdün asıllı ABD vatandaşı Ali Ahmad Abushanab ile evlendi. Bu evlilikten Fatma Gülham ve Mariam isminde iki kızı...
  3. eldivenlesevilengirl

Bolu'da Araplar için inşa edilen "şatolar" elde kaldı

Türkiye'de yıllardır büyük bir patlama yaşayan inşaat sektörü bir süredir durgunluk içinde. Türk Lirası'nın değer kaybetmesi ve enflasyon oranlarındaki artış nedeniyle insanlar konut almakta zorlanıyor. İnşaat sektöründe sorunu en iyi yansıtan örneklerden biri de Bolu'da zengin Araplar için...
  4. eldivenlesevilengirl

SONY PlayStation 4'ten ne kadar satış yaptığını açıkladı

Sony, PlayStation 4'ün satışa sunulduğu ilk günden bu yana toplam satış rakamını açıkladı. Japonya merkezli teknoloji devi Sony, PlayStation 4 satış rakamlarını dünyayla paylaştı. Yapılan açıklamaya göre şirket 2018 yılının sona ermesiyle birlikte toplamda 91.6 milyon adet PS4 satmayı başardı...
  5. eldivenlesevilengirl

İyinet olarak Öykü Arin için ilik nakline destek veriyoruz

1 kişinin bile haberdar olması önemli. O yüzden bu konuyu güncel tutarsak iyi olur. Konuya yazan arkadaşlara teşekkür ederim
  6. eldivenlesevilengirl

İyinet olarak Öykü Arin için ilik nakline destek veriyoruz

Yaklaşık 2 aylık zamanı kalan 3,5 yaşındaki Öykü Arin Yazıcı için iyinet iyilik hareketi oluşturalım Her üyemiz gidip ilik nakli için kan versin. İlik nakli kemikten alınan bir numune ile yapılmıyor. Uygun donör olmanız halinde Sağlık Bakanlığı tarafından davet ediliyorsunuz. 5 günlük bir...
  7. eldivenlesevilengirl

TRT'de 30 Ağustos'ta Cumhuriyet kuruldu diyen kadın

TRT 1'de Engin Altan Düzyatan'ın sunduğu 3'te 3 Tarih programındaki bir soruya verilen yanıt sosyal medyanın gündemine oturdu. Dünkü programda bir yarışmacıya, "30 Ağustos Zafer Bayramı hangi olayı anmak için kutlanan bir ulusal bayramdır?" diye soruldu. Yarışmacı ise soru karşısında, "Kaldım...
  8. eldivenlesevilengirl

Hanife, evlilik programından ne kadar aldı?

Bana bu durum nedense Fadime Şahin'i hatırlatmıştır
  9. eldivenlesevilengirl

Tarihi savaş filmi önerisi olan var mı ?

Benim en beğendiğim tarihi ve savaş filmi Cennetin Krallığı (Kingdom Of Heaven) Muhteşem bir yapımdı.
  10. eldivenlesevilengirl

Habermetre'yi kullanan var mı?

Bugün fark ettiğim bir uygulama. Online tüm platformları tarayıp analiz ve raporlama yapıyor. Ancak bunu kullanmak ücretli. Demo olarak da deneme için sınırlı bir kullanım sağlayabilirsiniz.
  11. eldivenlesevilengirl

Hangi konuda blog açmak daha kazançlıdır ?

Çok ciddi bir emek var ortada , zaten emek işin içine girince başarı geliyor
  12. eldivenlesevilengirl

Hekimzade sağlık firması ile iş ortaklığı

Ücretsiz sağlık taraması için güzel bir fırsat olabilir :)
  13. eldivenlesevilengirl

Tabi bunları da göz önünde blundurmak gerekiyor. "Dometesler acele etmez" :)
  14. eldivenlesevilengirl

Çok ciddi para kazanmış, desene bu blog işinde iyi paralar dönüyor
  15. eldivenlesevilengirl

Sitenizin Başarısı Bilginize Değil İlginize Bağlıdır !

Tek kelime ile harika bir tespit. işi çok uzatıp anlatmaya gerek yok. Gerçekten de işin özü budur.
  16. eldivenlesevilengirl

Akıllı telefonla Whatsapp, Facebook ve Google Maps ile konum nasıl atılır?

Arkadaşınız, onu beklediğiniz mekanı bulmakta zorlanıyor mu? Hiç dert değil, çünkü Android'li telefonunuzla bulunduğunuz konumu mesaj olarak gönderebilir, yol tarif etme derdinden kurtulabilirsiniz. Elbette sadece bulunduğunuz konumu göndermeniz şart değil, farklı bir konumu da paylaşmanız...
  17. eldivenlesevilengirl

Twitter ve instagram kalın ve farklı fontla yazma

Burayı ben de kullanıyorum. Google'a yazınca çıkıyor
  18. eldivenlesevilengirl

Kadınları etkileme yöntemleri

Kadınların ne istediğini bilmek imkansız ancak etkilemek için mini bir rehber olsa fena mı olurdu? Kadınları anlamanın imkansız olduğunu biliyoruz. Önlerine dünyaları serseniz, 'keşke şu tarafa serseydin' diyebilirler. Peki bu pes etmek için bir sebep mi? Hayır. Memnun edilmesi ve takdir...
  19. eldivenlesevilengirl

Hababam Sınıfı 2019 Mayıs ayında sinemalarda

Eski Hababam Sınıfı serilerinin tadını vermeyeceği, samimiyetini hissettirmeyeceği gün gibi açık olsa da 2019'da Yeniden Beyaz Perdeye Geliyor Hababam Sınıfı. Kemal Sunal'lı, Tarık Akan'lı, Halit Akçatepe'li muhteşem filmin 2019 versiyonu Mayıs ayında gösterime girecek. Türk sinemasının ikonik...
  20. eldivenlesevilengirl

İyiNet Forum Üyeleri Hangi Telefonları Tercih Ediyor?

SAMSUNG NOTE 5 >> İşimi görüyor
  21. eldivenlesevilengirl

Hesap Ticareti Instagram 10 bin aktif takipçi 60 TL'ye satışta

Hesabiniza sifre talep etmeden süper aktif takipci gönderimi sagliyoruz teslimat süresi 0-5 saat yogunluga göre degişmektedir.
  22. eldivenlesevilengirl

Alım Düzenli şekilde sürekli makale yazdırılacaktır

Konu başlığıyla birlikte detay gönderebilir misiniz
  23. eldivenlesevilengirl

ROOT ŞiFrEsİ(Acilllll)

merhaba makinama rdhat9 kurdum fakat daha sonra sistemi root olrak açmak istediğimde şifremi kabul etmiyo açılışta linux single komutuyla açmayı denedim fakat makina kitlenip kalıyo sistemden kalkdırmadan root şifresini değiştirmemin bi yolu varmı....?:(
  24. eldivenlesevilengirl

yardım

Arkadaşlar 3d konusuyla yeni ilgilenmeye başladım elinde bana yardımcı olabilecek dökümanları olanlar varsa ve yollarlarsa sevinirim