Arama sonuçlarınız

1. Utayist

Sponsor Hosting Arıyorum

Merhaba, sponsor hosting veren birisi değilim ama resellere sahibim size bu konuda yardımcı olmak isterim paketim aktif olduğu sürece siteniz benim hesabımda barınabilir.
  2. Utayist

Çok zor müşterilere ne yapmalı ? E-Ticaret

İşin içerisinde olan birinden pozitif açıklama almak beni sevindirdi, teşekkür ediyorum.
  3. Utayist

İyinet'ten 10 kişiye 16GB Flash Bellek 3.1

https://iyinet.com/forum/konu/cok-zor-musterilere-ne-yapmali-e-ticaret.288426/ 1 Adet makale yazılmıştır, çekilişe katılma talebim iletilmiştir. Umarım ben kazanırım :D
  4. Utayist

Çok zor müşterilere ne yapmalı ? E-Ticaret

Merhaba arkadaşlar, alışveriş ile alakalı bire bir satış konusunda kişilerle bağlantılar üzerine bir makale kaleme aldım umarım faydalı bir yazı olur. . ''Müşteri veli nimettir. ,, ''Müşteri kraldır, ama unutmayın ki krallar zorba olabilir.,, E-Ticaret ile alakalı binlerce haberleri ve...
  5. Utayist

İyinet'ten 10 kişiye 16GB Flash Bellek 3.1

Bende katılmaya niyetlendim, olur da bana çıkarsa bende forumdan birine hediye edeceğim.
  6. Utayist

Hangi konuda blog açmak daha kazançlıdır ?

Yazı için teşekkürler, ama ben alanın bir önemi olmadığı taraftarıyım. Önemli olan düzenli besleme, özgün içerikler üretme ve biraz yatırım desteği. Genelde herkes şu alan iyi diyor iki gün sonra o alanda 1000 tane blog oluşuyor. 2 hafta sonra başlıyor açanlar kuruş kazanamadım, olmadı olmuyor...
  7. Utayist

Web sitesi trafiğini arttırmanın 5 kolay yolu (Açıklamalar)

Küçük ama etkili dokunuşlar için teşekkürler faydalı makale olmuş, devamını bekliyor olacağım.
  8. Utayist

Telefon Rehberim Hakkında

Sayısal olarak yüksek rakamlar denemem genelde alt sayılarda oldu ama bunu tekrar sizin için yaptığım yöntemi kontrol edip size yazacağım.
  9. Utayist

Yazar kabul edenler ?

Beklerim hocam, birlikten kuvvet doğar. Hayırlı akşamlar.
  10. Utayist

Logo Yaptıralacaktır

Peki hocam ben teşekkür ederim geri bildirim için,hayırlı akşamlar.
  11. Utayist

Film indirme ve Adsense hk.

Film konusunda zaten sıkıntı var bir de indirme olursa kaçamazsınız, her iki halde de damgalanırsınız.
  12. Utayist

İnsanlar 2019'da Web Sitelerini Nasıl Oluşturuyor?

Wordpress temel konuya hakim olmasan da yönetmeye gayet elverişli sisteme sahip. Zaten dikkat ederseniz günümüzde programlama kısmına hakim olandan çok alakası olmayan insanlar tarafından elde patlamış sonra malum zirveye çıktı. Bunu gören herkes geliştirmeye başladı ve daha güzel yapıya geldi...
  13. Utayist

Bu gün ne yazdım ?

güncel//
  14. Utayist

Yazar kabul edenler ?

güncel//
  15. Utayist

WordPress Kurulumu Detaylı Anlatım

Konu tarih olarak 10 yıl öncesi, konuyu yakın zamanda resimli olarak güncellemeli.
  16. Utayist

Yazar kabul edenler ?

Yakın zamanda gördüğüm en güzel blog, başarılar dilerim.
  17. Utayist

Yazar kabul edenler ?

Umarım, hocam bu arada sormak istedim Kuzgun blog size mi ait ?
  18. Utayist

Yazar kabul edenler ?

İlgi olursa çok daha güzel olacağına eminim.
  19. Utayist

Yazar kabul edenler ?

Merhaba arkadaşlar, Blog siteleriniz de misafir yazar kabulünüz var ise, yardımlaşmak isteyenler bir birleriyle bağlantı kurarak blogların da özgün ve seo kurallarına uygun bir şekilde makale yazarak yardımlaşabilir. Hatta teknoloji,bilişim,teknik konuları ile ilgili blog sitesi olan ve...
  20. Utayist

Bu gün ne yazdım ?

Merhaba arkadaşlar hayırlı akşamlar, daha önce karşıma çıkan ve beğendiğim bir bilgiyi sizlerle paylaşmak ve eğer sizlerde uygun gördüğünüz takdirde hep beraber uygulayabiliriz. Yazı ile ilgili detaylara geçelim, eminim bir çok kişi blog sitesine sahiptir. Blog sitelerine biraz canlılık vermek...
  21. Utayist

Solucan gübresi üretenler satış yapabiliyor mu ?

Bununla ilgili yakın arkadaşım baya hevesliydi bir ara, şuan konuşmalardan eser kalmadı. Çok faydalı olduğunu duydum, ama ülkemizde kötü bir huy var kim bir şeyi yaparsa ve para kazanırsa onu gören herkes o işe giriyor. Haliyle iş rayına girmeden çöküşe geçiyor.
  22. Utayist

Eğitimin en temel sorunu nedir?

Yazınızda geçen saçma atamalardan dolayı hikayeyi eklemek istedim. İlginç Bir Hikaye ( Can Yücel) İki liseli arkadaş, liseyi bitirdiklerinde yurt dışında eğitimlerine devam etmek üzere yıllardır harçlıklarını biriktirmişler. Bu birikimlerini yıllarca her şeyden mahrum kalarak, fedakarlıklar...
  23. Utayist

Bir olaya en kötü açıdan yaklaşmak en doğrusudur kanısındayım hocam ben. İman kısmına gelecek olursak bu gün iman olayının %0,01 kalmış olsaydı bu konunun başlığı tebrik yazısı olurdu. Sağlıcakla.
  24. Utayist

Bundan sonra pek yolunda olacağını düşünmüyorum, kafalarda benim oğlum şu olsun,benim kızım bu olsun ama icraata gelince sıfır. İnsan olsun,saygılı olsun noktasını görmedikçe bir cacık olmaz bu nesilden. Psikoloji olarak hasta bir nesil geliyor ve çok tehlikeli. . .
  25. Utayist

Ben bir öğretmen değilim fakat ailemden gördüklerim üzerine yazıyorum. Aile AİLE. . Ben küçük bir kasabada büyüdüm. İlk eğitim aileden başlar, ailede eğitim yönünde bir destek yoksa ömür boyunca okula devam etse de bir birey yerinden oynamaz bunu kabullendim. Bir çocuk okula 6 yaşında başlar...
  26. Utayist

Forumdan gelen mailler hk

Bu açıklamanız sorunu benden yana çözmüştür. Umarım tez zamanda taşlar yerine oturur ve rahatlarsınız.
  27. Utayist

Logo Yaptıralacaktır

Merhaba iyi akşamlar, ileri düzeyde bir çalışma istiyorsanız ilgilenebilirim hocam. Selametle.
  28. Utayist

Forumdan gelen mailler hk

Merhaba hayırlı akşamlar, İyinet ailesine 4 yıl önce üye olmuştum fakat foruma bir türlü giremedim konu açamadım. Bu gün girdim ve gördüm ki bir dönem kapanmış, yeni bir yıl yeni bir dönem başlıyor. Sizlere yayın hayatınızda başarılar dilerim. Mail ile alakalı kısım, forumdan gelen mailler...