Arama sonuçlarınız

1. KaRNeC

2019 güncel forum tanıtım listesi

Düzelttim..
  2. KaRNeC

İyinet'ten 10 kişiye 16GB Flash Bellek 3.1

Katılım için konu ekleme şartını kaldırdık. Sadece mesaj olarak katılım talebinde bulunabilirsiniz.
  3. KaRNeC

ABD'nin Suriye'den çekilmesi bir oyun mu?

Amerika'nın bu açıklaması sonrasında tüm ilişkilerin kesilmesi gerekirdi. Ancak Türkiye'de ekonomi pamuk ipliğine bağlı ve daha fazla kötüye gitmemesi adına bizimkiler alttan almışlar. ABD, Suriye için 25 yıldır çalışma yapıyor. Bizdeki gibi günübirlik politikaları yok. Trump sadece görünen...
  4. KaRNeC

UYARI Kupon Alış ve Satış Kuralları

Merhaba iyinet üzerinden elinizdeki kupon kodlarını satabilir ya da ihtiyacınız olan kupon kodlarını satın alabilirsiniz. Kupon alım ve satımında dikkat etmeniz gereken konu başlıkları şöyle: Her üye aynı konudan sadece 1 defa açabilir. Aynı konuda yeni kupon satışları için, konunuzu...
  5. KaRNeC

Arapça - Türkçe Çeviri Hizmetleri | Kalitelinin Adresi

Merhaba Hayırlı satışlar dilerim. Ben de gramer düzeyinde Arapça biliyorum. Kelime analizlerini yapabiliyorum, konuşulanları da çat pat anlayabiliyorum ama tek kelime konuşamam. Çok güzel bir dil aslında.
  6. KaRNeC

Google AdSense yasaklanmış kelimeler ve konular neler?

Google Adsense reklamları için sitenizin Google'ın istediği ölçüde nezih olması gerekir. Sitenizin uygunluğunu Google, botları yardımıyla kelimeleri analiz ederek kontrol sağlar. Hangi kelimeler Google Adsense için sakıncalıdır? Tek tek kelimeleri buraya yazdığımızda Google iyinet'i de yasaklı...
  7. KaRNeC

Soru Kanal İsmi İçin Yardıma İhtiyacım Var ( Beyin Fırtınası )

Ben N.E.T. Channel diyorum.
  8. KaRNeC

Gittigidiyor'da 200 TL cep telefonu indirimi için son 5 saat

Bu kampanya gayet mantıklı. Geçtiğimiz aylarda yine yapılmıştı ve yararlandım.
  9. KaRNeC

Web Sitesi Trafiğini Artırmanın 5 Kolay Yolu

Teşekkürler.. 5 anahtar kelime ile trafik kazanma konusunu özetleyecek olursak; Fayda Etkileşim Hız Aktüalite Kitle
  10. KaRNeC

Müslüm Filminde Hasılat Kavgası

Film çok güzeldi. Müslüm'ün vasiyeti varmış. "Filmimi yapmayın" demiş. Ama o öldükten sonra, onun üzerinden para kazanmak isteyen yapımcılar maalesef vasiyetine uymamışlar. Soner Yalçın, filmin gerçekleri tam olarak yansıtmadığını yazmıştı. İnsanların duygularını sömürüp para kazanmak amaçlanmış...
  11. KaRNeC

Film indirme ve Adsense hk.

Evet yanlış anlamışım. Ban yemezsiniz de site yönlendirme sitesi gibi olur. Sitenin değer üretmesi lazım. Manuel spama düşebilirsiniz. Daha önce haber sitem düşmüştü.
  12. KaRNeC

İşte kansızlığınız olup olmadığını anlamanın en kolay yolu…

Türk halkının yüzde 50'sinde kansızlık, B12 ve demir eksikliği olduğu söyleniyor. Kesin bir araştırma var mı bilemiyorum. Bu sorunu gidermek için neler yemek gerekir sorusunu soranlar için bir araştırma yapıp konuya ekliyorum. Teşekkürler konu için. KANSIZLIĞA İYİ GELEN YİYECEKLER NELERDİR...
  13. KaRNeC

Sitede Link kısaltma kullanmak zararlı mı?

Merhaba Site daha yeniymiş zaten. İlk sıralara da gelebilir henüz erken. Link çıkışlarını nofollow yaparsanız sıkıntı olacağını düşünmüyorum ancak dofollow kesinlikle siteye zarar verir. Program indirme sitelerinde çok iyi kazandırdığını duymuştum. Alternatif sitelerden haberdar değilim.
  14. KaRNeC

Film indirme ve Adsense hk.

Sitede verilen linklerden sorumlusunuz. İllegal bir siteye link vereceksiniz. Sizin siteye insanlar ne için gelecek? Film izlemek için. Sizde olmasa da sizin önereceğiniz sitede. Peki bu illegal mi? Evet illegal. Sadece sitenin kapanması değil, Adsense hesabınızın da banlanmasına sebep...
  15. KaRNeC

Hepatit C hastalarına büyük müjde !

Teşekkürler bilgilendirme için. Benim de çok yakinen tanıdığım biri maalesef bu hastalıkla mücadele ediyor. Birçok yere başvurmasına rağmen vücudundaki yaralar giderek artmaya başlamış. Benden yardım istedi ancak yardımcı olamadım. Bu konuyla ilgili arkadaşıma bilgilendirmede bulunacağım...
  16. KaRNeC

Forum Sitemiz İçin Ekip Arkadaşları Arıyoruz...

Flood; arka arkaya yazılan mesaj sağanağına deniyor. Konularda arka arkaya aynı kişinin yazmasıdır. Bu tüm forumlarda olduğu gibi iyinet'te de yasak.
  17. KaRNeC

Ebu Zer el-Gıfârî Kimdir?

Hayatı örnek alınası bir mübarek insan. İyi ki şu zamanda yaşamıyor. Hz. Osman ve Muaviye döneminde bile haksızlıklar karşısında tepkisini dile getirince toplum içinde yaşayamayıp çok tenha bir yerde hayatını geçiriyor. Peygamberimizin Ebu Zer Gıffarî hakkındaki sözü şudur: "O yalnız yaşar...
  18. KaRNeC

Nisan Aktaş iyi ki erkek doğmamışım

Nisan Aktaş'ın takip eden 650 bin kişiden biri de benim. Normalde tanıdıklarım dışında kimseyi takip etmiyorum ünlülerden falan. Bu videoyu daha önce ben de izlemiştim. "Büyümüş de küçülmüş" tabirinin tam karşılığı Nisan.
  19. KaRNeC

Google AdSense reklamları ile nasıl kazanç sağlanıyor?

Google AdSense dünyanın en büyük online reklam ağıdır. Google bünyesinde olan ve insanlara kazandıran AdSense için sitelerinizin öncelikle Google reklamlarını yayınlamaya uygun olması gerekir. AdSense nasıl çalışır? Google tarafından geliştirilen online reklamcılık AdSense ile çok farklı...
  20. KaRNeC

Eğitimin en temel sorunu nedir?

Eğitimin düzelmesi için 4 ayağın düzeltilmesi lazım. İlk olarak yönetim kademesi düzeltilmeli. Talim Terbiye Kurulu'na yetkin insanlar getirilmeli ve bu kurumun işlevselliği artırılmalı. Kurula eğitimin içinden ve başarılı isimler dahil edilmeli. İkincisi öğretmenler. Eğitici olarak...
  21. KaRNeC

Forumdan gelen mailler hk

Merhaba Sitemize yeniden hoş geldiniz. Teşekkür ederiz. Konu ile ilgili sıkıntının farkındayız ancak sunucu kaynaklı bu durum. Çözmek için elimizden geleni yapıyoruz fakat bir anda düzelecek gibi değil maalesef.
  22. KaRNeC

Bolu'da Araplar için inşa edilen "şatolar" elde kaldı

"Gözünü beton doyursun" şeklinde bir söz vardı sanırım. Hepsi için demiyorum ama müteahhitlerin birçoğu maalesef öyle.
  23. KaRNeC

Yardım ddos üzerimde var

Geçmiş olsun Sağlam sunucuları olan bir firmaya geçmeni öneririm. Türkiye’de çok firma yok maalesef bu konuda sağlam olan. Biz de bundan 4-5 yıl önce saldırı yaşadık. Site mahvoldu. Amerika’da çok pahalı sunucular var. Onlar engelliyormuş ama çok pahalı.
  24. KaRNeC

Turkcell 10 kişiye 9.899 TL değerinde iPhone XS çekilişi

Bir telefonun fiyatının bu kadar yüksek olması dikkatimi çekti. Hak eden kazansın diyelim.
  25. KaRNeC

İpucu Youtube'da aynı kullanıcı ile birden fazla hesap açmak

Teşekkürler ipucu için. Ben de 4-5 tane ek kanal açmıştım hatta onun iyi yanlarından biri de kanal URL'ni direkt belirleyebiliyorsun. Örneğin youtube.com/c/ali , youtube.com/c/veli gibi Bir de o kanallardan girip yorum atabiliyorsunuz. Kanal değiştirmek çok kolay. Sağ üstte hesap avatarına...
  26. KaRNeC

Sitenize devlet sitesinden (.gov uzantılı) backlink alın

Evet benim site. Umarım işinizi görür.
  27. KaRNeC

Hayır herhangi bir sıkıntı olmaz.
  28. KaRNeC

Evet bu sıkıntının farkındaydım o yüzden "http:// ile başlayacak" şeklinde uyarmıştım. https olanlar da http:// olarak eklemeliler.
  29. KaRNeC

Soru Kanalım neden olduğu yerde sayıyor ? Nasıl büyürüm ?

Bu şekilde devam ederseniz kanalın daha da büyüyeceğini düşünüyorum. Konu seçimleri önemli. bir de trend videolarla çapraz videolar ekleyebilirsiniz. Bu hiti artıracaktır.
  30. KaRNeC

Domain authority ve Page authority (otorite sorgulama)

Direkt moz.com üzerinden sorgulama yaptığından en doğru sonuçları veren sorgu servisi. Teşekkürler paylaşım için
  31. KaRNeC

Site Satış Satılık Sevgi Sözler Sitesi uygun fiyata

Hayırlı satışlar. Güzel bir site.
  32. KaRNeC

Google Adsense Çok Kazandıran Kelimeler

Çok kazandıran anahtar kelimeler, Google Adwords'te en fazla rekabet içinde olunan anahtar kelimelerdir. Bunu öğrenmek için Google Adwords Keyword Planner ile anahtar kelime sorgulamak yerine, anahtar kelimeyi Google'da arayabilirsiniz. Site açmadan önce anahtar kelime analizi yapmalısınız...
  33. KaRNeC

İyinet olarak Öykü Arin için ilik nakline destek veriyoruz

Tüm üyelerimizin bu anlamlı kampanyaya destek olmasını bekliyoruz. "Ben mi umut olacağım" demeyin. Belki de uygun donör sizsinizdir. Sadece Öykü değil, ilik nakli bekleyen binlerce hasta belki de sizi bekliyordur. Haydi birlikte Öykü'lere umut olalım.
  34. KaRNeC

2019’da internetten para kazanmanın kesin yöntemleri (32 farklı yöntem)

İnternetten kazanç elde etmek için eğitimler verilmeli bence. Ortaokulda bir sınıftaki öğrencileri inceledim. Sınıfta 35 kişi var hepsinin youtube kanalı var. En fazla abonesi olanın 110 abonesi var ve bu abone ile diğerlerinin imrendiği öğrencinin 30-40 tane videosu var. Bu videolar için çok...
  35. KaRNeC

Favori araba olarak hangisini seçerdin

2019 Ford Mustang Bullitt benim hayalimdeki otomobil.. Cihattan kaçan bir Suriyeli kardeşimde 2018 modelini görmüştüm de çok imrenmiştim.
  36. KaRNeC

Sitenize eklediğiniz resimlere SEO yapıyor musunuz?

Artık Google'ın çok ehemmiyet verdiği bir konu. Teşekkürler bilgi için.
  37. KaRNeC

İpucu Türk sinema filmlerini Full HD izleten Youtube kanalları

Teşekkürler Çok güzel filmler var. Bazılarını defalarca izledim ama yine de izlerim..
  38. KaRNeC

SEO uyumlu başlık atarak hitinizi yüzde 1000 artırabilirsiniz

Profesyonel SEO anlayışının en önemli unsurlarından biri haline gelen makale yazarlığının en önemli noktalarından biri de başlık seçiminin doğru yapılmasıdır. “Blog başlık seçimi” ya da “haber başlık seçimi” olarak da ifade bulan bu durumun en gerçekçi ve en işlevsel şekilde çözülmesi...
  39. KaRNeC

“ ycgguitar ” YouTube Kanalı

Değerli kardeşim ellerine sağlık
  40. KaRNeC

Web sitesi sahiplerinin en fazla backlink almak için uğraştıkları devlet siteleri yani .gov uzantılı sitelerdir. Başka sitelerde ücretli olarak satılan devlet sitesi backlinkini sizlere sunuyoruz. Şu linke tıklayıp sözleşmeyi kabul edip kayıt bilgilerinizi doldurun. Ardından hesabım sayfasını...
  41. KaRNeC

10 Adet Edu - Gov Site Backlink Kaynağı

Yabancı siteleriniz için çok önemli backlink kaynakları. Teşekkür ederiz.
  42. KaRNeC

Venezuela devlet başkanı Maduro azledildi

Zenginlik kaynağı açısından dünyanın en önemli ülkesi olmasına rağmen Maduro ve yandaşları yüzünden halk yokluk içinde yaşıyor. Öyle ki 1 kilo elma almak için 1,5 kilo ağırlığında para vermen gerekiyor. İşi ehline vermek lazım aslında. İlkokul mezunu bir şoförü sırf tanıdık diye başkan...
  43. KaRNeC

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Fox TV'de

Şu delikanlıya verilen değerin en azından yüzde 1'inin emektar Yeşilçam oyuncularına da verilmesini dilerim.
  44. KaRNeC

Youtube kanal tanıtım kuralları

Sevgili youtuberler Artık Youtube kanallarınızı bu kategoride tanıtabilirsiniz. Ancak konu açarken uymanız gereken kurallar var. Bir üye sadece 1 defa kanal tanıtımı yapabilir. Kanal ile ilgili yeterli bilgi vermeyen konular silinir. (Kanal içeriği, Açıış tarihi, Abone sayısı, Video sayısı)...
  45. KaRNeC

Jenerik domain (alanadı) nedir?

Bir domainin jenerik olup olmadığını nasıl anlarız? Jenerik kelimesi Türkçe’mize İngilizce dilinde kullanılan generic kelimesinden gelmektedir.Kısa ve öz olarak jenerik domain de aramanız gereken özellikler; -anlamlı olması, -bir veya en fazla iki kelime olması, -akılda kalıcı olması gerekir...
  46. KaRNeC

Domain Satış Kuralları (Okumadan konu açmayınız)

Domain Satarken Aşağıdaki Şablona Uyulması Gerekmektedir. Aksi Taktirde Konunuz Uyarsınız Silinecektir. Domain adı : Yazılması Zorunludur. Kayıt Tarihi : Domainin Kayıt Tarihinin Doğru Olmasını Sağlayacaktır. Bitiş Tarihi : Kayıt Uzatma Ücreti Ödememeniz İçindir Kayıtlı Olduğu Firma : Domainin...
  47. KaRNeC

Site Satış Xenforo Forum Sitesi Satılık

Lütfen konuyu şablona uygun olarak açınız. Ayrıca başlık ve içerikte tamamen büyük harf kullanımı yasaktır
  48. KaRNeC

jomlada yazılmış internet sitemi güncelemeleri yükleyecek ve bakım yapacak

Bence siteyi farklı bir sisteme taşısanız daha iyi olur. Joomla hem çok eskidi hem de teknik destek veren kişi sayısı çok az. Sitede çok fazla konu da yok. Wordpresss önerebilirim ya da kurumsal script kurabilirsiniz.
  49. KaRNeC

Adres çubuğunda güvenli değildir sorun çözümü

Tema kodları içinde header.php'nin içindeki yukarı da yazdığınız (http://) linki https:// olarak değiştirip kaydedin. Bir de FTP içinde ana dizine favicon.ico adında bir favicon dosyası ekleyin. Link boş görünüyor.
  50. KaRNeC

Sabancılar Malta vatandaşı oldu

Aslında beyin göçü sadece zeki insanların gitmesi değil, ülkede yatırım yapma potansiyeli olan kişilerin de gitmesi gelecek adına kaygı verici.
  51. KaRNeC

Gerçek dostluk

Gerçek dostluk dendiğinde aklıma babamın anlattığı bu kısa hikaye gelir hep. Kendi arkadaşlarımın zor biz zamanımda bana destek olup olmayacakların hep merak ederim ve beni yarı yolda bırakabilme ihtimalleri hep korkutur beni. Gerçek dostluk nasıl olmalı? İşte babamdan dinlediğim o hikaye...
  52. KaRNeC

FLO'dan 30 TL indirim kodu

Ayakkabılarınızı değiştirmek için güzel bir fırsat. Bazı markalar gerçekten kaliteli. Siz de FLO internet sitesine girin ve 175 TL ve üzeri bir ürün seçin. Sepete geçtiğinizde aşaıda verdiğimiz kodu kulanarak 30 TL indirimli olarak alışverişinizi tamamlayın. 175₺ ve üzeri FLO sepetlerinizi...
  53. KaRNeC

Google’de ilk sıraya çıkma ve burada kalma

Dünyanın en büyük arama motoru Google işverenler ve çalışanlar için de ekmek kapısı oldu diyebiliriz. Özellikle E-Ticaret sitelerinin daha fazla satış yapabilmek için Google ilk sayfasında ya da ilk sıralarında çıkmak için milyonlar harcadığını biliyoruz. Bu tabi ki basit bir şekilde yapılacak...
  54. KaRNeC

Futura ve Univers yazı fontu indir

Seçimlere doğru en çok aranan yazı fonları sanırım Futura ve Univers yazı fontları olacak. En güzel yazı fontu arayanlar fontları bulsalar da ücretli olduğundan kullanamıyorlar. Bu fontlar tamamen ücretsizdir. İndirip kullanabilirsiniz. Futura yazı fontu indir Univers yazı fontu indir
  55. KaRNeC

Düşecek domainleri nereden öğrenebilirim?

Ben de genellikle Expired Domains adresinden takip ediyorum. Kaliteli bir site. Paylaşım için teşekkürler
  56. KaRNeC

Barış Manço bugün 76 yaşına girdi

İyi ki doğdun Barış Abi. Seni çok özledik.
  57. KaRNeC

admitad para kazandırmıyor mu?

Merhaba Geçersiz tıklama sayılmış olabilir. Daha önce de bu firma ile ilgili çok fazla şikayet olmuştu. Kazancın en fazla yüzde 10-15'ini veriyor. Diğer kalanı geçersiz tıklama bahanesi ile ödemiyor. Hiç tavsiye etmiyorum bu firmayı.
  58. KaRNeC

Adsense 2019 indirimi yapmış ve TBM'yi 6 kuruş yapmış

Gerçekten de çok düşmüş. Yılın sonunda ve başında bir ya da iki hafta kadar böyle bir düşüş normaldir. Sektöre göre 18-35 kuruş olarak önümüzdeki günlerde normale dönecektir. Google bu zamanlarda bütçesini denkleştiriyor galiba.
  59. KaRNeC

İlk internet sitesi 29 yaşına bastı

Dünyanın ilk internet sitesi Tim Berners-Lee'nin World Wide Web hazırladığı sayfa 1990 yılında açılmıştı. Aslında 1990 yılında yapımı tamamlanmasına rağmen halka açılması 1991 yılında gerçekleşti. Şu anda hala domain aktif olsa da işlevsel değil. Sayfa, hypertext tabanlı WWW projesinin nasıl...
  60. KaRNeC

Otoriter ve dofollow backlink nedir?

Backlink nedir ve ne işe yarar sorusu son günlerde çok fazla sorulmaya başlandı. Bu konuyu gündemimize almamız artık şart oldu. Bakalım backlink neymiş ve nasıl oluşturulurmuş. Backlinkbir siteye diğer başka sitelerden verilen bağlantılardır. Bu bağlantılar doğal olabileceği gibi yapay ve...
  61. KaRNeC

Google geç index sorunu nasıl çözülür?

İnternet sitesi sahiplerinin en büyük sorunlarından biridir içeriklerinin Google tarafından geç indexlenmesi ya da ilk sıralardan değil de arka sayfalardan indexlenmesi sorunsalı. Peki Google algoritmaları ve yeni güncellemeleri sonrasında nelere çok fazla dikkat ettiğini merak ettiniz mi? 2014...
  62. KaRNeC

Forum konuları içinde haberler

Merhaba Ana sayfa ile forum bölümü farklı sistemlerden oluşuyor. Yapılamayacak bir şey değil ancak bunun yerine forum bölümünde daha farklı bir yenilik planlıyoruz.
  63. KaRNeC

Hesabımın Kapatılmasını Talep Ediyorum

Bunun için konu açmak yerine, yöneticilere ulaşabilirdiniz.
  64. KaRNeC

Blogger Mobilde Youtube Videosu Taşma Yapıyor

Teşekkürler. Ben de deneyeyim bakalım.
  65. KaRNeC

Yerli ve milli otomobil için son 15 saat

Kinaye var burada kinaye;)
  66. KaRNeC

Blogger Mobilde Youtube Videosu Taşma Yapıyor

Kodu bilmiyorum ama videonun enini 320, boyunu da 180 yaparsanız mobilde maksimum boyutta görülecektir. Aynı sorun bende de vardı, bu şekilde aşıyorum sorunu.
  67. KaRNeC

Tarihi savaş filmi önerisi olan var mı ?

Ben de Johdaa Akbar'ı önereyim. Savaş, aşk, ihanet, sadakat, liyakat ne ararsanız var filmde.
  68. KaRNeC

Habermetre'yi kullanan var mı?

Ben Google Analytics'te buradan gelişleri fark edip incelemiştim. Genellikle ünlülerin ve avukatların işini görecek bir sistem. Ajans Press benzeri bir yapı.
  69. KaRNeC

En soğuk yeni yıl esprileri (seneye görüşürüz)

Çok orijinal bir espri de ben yapayım. Gelecek yıl görüşürüz ;)
  70. KaRNeC

Yerli ve milli otomobil için son 15 saat

Vatana millete hayırlı olsun ;)
  71. KaRNeC

Mutlu yıllar iyinet Ailesi..

Merhabalar sevgili dostlar.. Acısıyla-tatlısıyla 2018 yılının da sonuna geldik. 2019 yılının herkese huzur, barış, sevgi ve mutluluk getirmesini diliyorum.
  72. KaRNeC

isimtescil.net'ten şikayetçiyim

Bir kanun çıkacak. Yeni bir kurum oluşturulacak. Yeni kurum hakkında kimsenin bilgisi yok. Ben kanun teklifinde kurumla ilgili olduğumdan detayları tek tek okudum. isimtescil'nden de sorguladım ki kurum domaini boşta. Cüzdanımı almaya gittim diğer odaya. Geldim ki domain 1 dk önce tescil...
  73. KaRNeC

Yeni başlayan arkadaşlar için Kaliteli Backlink Listesi yapalım.

Çok faydalı bulduğum birkaç siteyi de ben yazayım. Domainleri ve sayfaları yüzde 90 üzeri otoriteye sahip olan bu siteleri link dönüşümü amacıyla kullanabilirsiniz. https://medium.com/ https://slashdot.org/ https://www.scoop.it/ http://www.folkd.com/
  74. KaRNeC

Organik backlink alma yöntemi

Herkesin merak ettiği doğal backlink ya da organik backlink nasıl alınır sorunuzun yanıtını vermeye çalışalım. Organik backlink yöntemi ile siteniz Google gözünde gerçekten de faydalı bir site olarak görülecektir. Tanıtım yazılarının da organik backlink olduğunu söyleyenler olacaktır ancak bu...
  75. KaRNeC

Televizyon kanallarında reklam verin

Yeni şirket kuranlar ya da üretim yapanların planlamasının başında gelir reklam vermek. İnternet reklamları kadar yaygın olmasa da televizyon reklamları da vatandaşa ulaşmamızı sağlayan reklam mecralarının başında gelmektedir. İnternet reklamları kadar yaygın olmamasının nedenleri arasında...
  76. KaRNeC

Türkler için yapılmış en iyi Doodle

Bence keşke bir domain uzantımız olsa önce Mesela Google.tr gibi
  77. KaRNeC

Yılbaşını Evde Geçirecekler İçin İzlenebilecek Filmler

Ben de birkaç film tavsiye edeyim. İzleyin pişman olmazsınız. Sanju filmi, başrolde Ranbir Kapoor var Nene Raju Nene Mantri Shaadi Mein Zaroor Aana Dhadak 2018 Jab Tak Hai Jaan izle Tanu Weds Manu Tanu Weds Manu Returns Hate Story 4 - 2018 Andhadhun - 2018
  78. KaRNeC

DMOZ yerine CURLIE geldi

Bir zamanların en popüler dizin site DMOZ tarihe karıştı. Neden kapandığına kimse akıl sır erdiremezken, yöneticiler arasındaki ayrışmanın buna sebep olduğu iddiaları vardı. Ben kapandığı zamanlar da yeni bir site ya da farklı bir özellikle yeniden açılacağını umuyordum. Dediğim gibi de oldu...
  79. KaRNeC

Ücretli FilmZone Wordpress Film Teması

Hayırlı satışlar.
  80. KaRNeC

Satış Türkiye'nin en kaliteli haber sitesinden tanıtım! DA 67, Alexa 18

Türkiye'nin en kaliteli haber sitesinden sizin de linkiniz olabilir 3 adet Dofollow link ekliyoruz yazılara. Linkler SİTE1'de açık url, SİTE2'de anahtar kelimeye link şeklinde olacaktır. SİTE 1 Domain otoritesi: 67 Site yaşı: 21 Google index: 2.100.000 Yandex index: 2.000.000 Alexa Türkiye...
  81. KaRNeC

100TL DEĞERİNDE ÜCRETSİZ ADWORDS KUPON KODU VERİYORUM!!

Buradan alabilirsiniz https://necmettinkar.com.tr/ucretsiz-google-adwords-kupon-kodu-talep-etme/
  82. KaRNeC

Milli Eğitim Bakanı Adına Açılan İlk Siteyi 1000 TL'den Satıyorum

Site için istenen fiyat: 1000 TL Google Indexi 900 Alexa Dünya Sırası 4.473.918 Alexa Ülke Sırası 42 K Sitenin aylık getirisi: Yok Sitenin açılış tarihi: 2013 Ocak Günlük hit sayısı, kaynak link: Ortalama 450 Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 7 Gün - PR 0 Site tüm içeriği birlikte mi...
  83. KaRNeC

FlashGame.Tc Satılıyor - Pr 2 + 3500 Oyun + Google'da "flashgame" de i

Site adresi TIKLAYIN Google PageRank 2 Google Indexi 19.400 Alexa Dünya Sırası 2.662.220 Alexa Ülke Sırası 45.734 Sitenin aylık getirisi: Yok Sitenin açılış tarihi: 2012 Temmuz Günlük hit sayısı, kaynak link: Çok az Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1yaş - PR 2 Site tüm içeriği birlikte mi...
  84. KaRNeC

Eğitim Siteleriyle link Değişimi -

Arkadaşlar merhabalar.. Sitemiz http://www.ogretmensitesi.info/ ile link değişimi yapacak eğitim siteleri aranıyor. İsteyen arkadaşlar cevap olarak site adreslerini ekleyebilirler. Tek şart eğitim sitesi olması
  85. KaRNeC

Google Adsense'de Torpil Var Desem Kimse İnanmaz;ama Var!! (Kanıt)

Dostum Tr deki yetkililere değil, Amerikadakilere ulaştırman lazım
  86. KaRNeC

YazılıPlan Şehitler Ölmez Flash İntrosu (YENİ)

DEMO İNDİR Rar Şifresi: YaziliPlan.Net Not: Mp3 dosyasını (mars.swf) isterseniz dosyanıza yüklemeyebilirsiniz. Link şeklinde eklenmiştir. (Alttaki flash kodu)
  87. KaRNeC

SeoStats Script / Sitenin Alexa Değeri / Google İndexi / Google Backlink / Site Fiyat

Bu parayla satılan bir script. Neden dağıtıyorsunuz. Yüzlerce kişi para verdi ben de dahil.
  88. KaRNeC

Bayrağımız Gönlerde Kodu - Sitenize ekleyin

Değerli Cüneyt Abimizin elinde bayrakla sitenizi beklediğini hayal edin Script sayılmaz belki ama güzel bir kod. Paylaşmak istedim ... <a name="Bayrağımız Gönlerde"></a> <style> a.Lifeye { position:fixed; bottom:0px; right:0px; font:10px arial; text-transform:uppercase; } </style>...
  89. KaRNeC

Detaylı Sayaç Scripti / Günlük Ziyaret / Referans / Çıkış Giriş Sayfaları

Arkadaş sitesine backlink sağladığı gibi tıklayınca açılan sayfa da boş
  90. KaRNeC

Soru Sorma Scripti / Admine Soru Sorun Admin Yanıtlasın / İndex Tasarımı Biraz Eksik

Dostum bu arkadaş konu paylaşmıyor ki Sitesine PR 5 bir siteden backlink sağlıyor
  91. KaRNeC

Yepyeni bir müzik dinletme scripti / Reklam Alanları Geniş Alan

Dostum senin konulara bakıyorum da link ekleme yok. Yönlendirmeyi ekliyorsun. Sitene resmen Baklink sağlama amalı paylaşımlar yapıyorsun. Bunu yöneticilere söylüyorum buradan.
  92. KaRNeC

Sitenize Bayram İntrosu

Eyvallah saoasın..
  93. KaRNeC

Şehitlerimie Saygı İçin Bu flash İntroyu Kullanalım

Yazılıplanda 08-19-2012 11:45 PM tarihinde paylaştığım linkleri rar dosyasını, dün burada da paylaştım. Bunları yazıyorum çünkü burada reklam gibi bir amacım olsaydı. 08-19-2012 11:45 PM tarihinde değil de şimdi paylaşırdım. Bütün forumlarda paylaştım ama samimiyetime laf eden olmadı. Önce...
  94. KaRNeC

Şehitlerimie Saygı İçin Bu flash İntroyu Kullanalım

Arkadaşlar sitelerinizin girişine Türk bayrağı ve illerimizin sırayla gelişi eşliğinde müzikli şekilde bir flash intro. Herkese tavsiye ederim.. İntro Resmi İntro Demo Ekten İndirmek İçin Tıklayın Rar Şifresi: YaziliPlan.Net
  95. KaRNeC

Sitenize Bayram İntrosu

Teşekkürler yorum ve öneri için
  96. KaRNeC

yaziliplan Satılıktır -

gen.tr uzantıların satışının yasaklandığını duydum. Başığı silip konuyu kilitleyebilir misiniz.
  97. KaRNeC

Sitenize Bayram İntrosu

Yorumlar için teşekkürler.. Emeğe saygınızdan dolayı kutlarım.. Konuya bakıp giden 80 arkadaş
  98. KaRNeC

Site Satış Dünyada En fazla aranan kelimeli domain Açık artırmayla satılıyor

Arkadaşlar az kaldı açık artırmnın sonlanmasına. Belki 20 kağıda kapatırdınız. Şansınızı deneyin bence ;)
  99. KaRNeC

Sitenize Bayram İntrosu

Dosyaları ekten indirebilrisiniz. Demoyu görmek için tıklayın
  100. KaRNeC

Site Satış Dünyada En fazla aranan kelimeli domain Açık artırmayla satılıyor

Site adresi: Sitenin aylık getirisi : - Sitenin aktif olduğu süre: 2 yıl Domain başlangıç tarihi : 2010 Domain bitiş süresi : Site için istenen fiyat : Kategori, sitenin içeriği nedir: Program download Sitenin hit bilgisi : ekte Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 2 Hosting dahil midir değil...