Arama sonuçlarınız

1. D

Satış 193.000 İndexli Genel Forumdan Link Satışı

Link satılacak site : PM Domain yaşı : 2 PageRank değeri ( Check link ile beraber ) : 0 Site içeriğinin dili : TR Satışa çıkarılan link sayısı : 3 Dışarıya çıkan link sayısı : Maksimum 10 Dmoz ve Diğer dizin kayıt bilgileri : YOK Alexa Sırası : Global 1,642,127 Aylık-Yıllık istenen ücret : 3...
  2. D

Site Alt Bağlantısı Nedir, Ne İşe Yarar?

Google arama sonuçlarını iyileştirmek adına bazı arama sonuçlarında kullanıcılara kolaylık sağlamak amacıyla bazı sitelerin alt tarafında, o site ile ilgili bağlantıları da göstermektedir. Mesela Google'da "domain.com" araması yaptığınızda, Google site altı bağlantıların domain.com içinde...
  3. D

Ve Güncelleme Başladı

Güncelleme yanımdan bile geçmedi :p
  4. D

Tekil 3K, Alexa 170K, Dmoz'da Ekli Spor Forumu

Reklam alınmıştır.
  5. D

Tekil 3K, Alexa 170K, Dmoz'da Ekli Spor Forumu

Site Adresi: PM Günlük hit sayısı, kaynak link: 3K Ortalama Kategori, Sitenin içeriği nedir: Spor / Futbol / Taraftar Forumu Domainin yaşı - Pagerank değeri ve Alexa : 4 Yaşında, PR2 - 170K Reklam Alanları - Boyutları ve Fiyatları: Anasayfa 728 x 90 Banner 1 Ay / 29 TL Ödeme Seçenekleri...
  6. D

Adsense mi ?

Adtech'dir, AdSense'de sek*s içerikli bayan hatları vs. varmı ki?
  7. D

Sponsor Olurmusunuz?

Dmoza ekli PR2 Alexa 177K Beşiktaş Taraftar Forumu 20K Üye %72 Arama Motorundan beslenen Kaliteli ve dış link çıkışı sıfır olan projemizin anasayfa başta olmak üzere tüm alt sayfalarında 728 x 90 bannerinizin yayınlanması ve sadece sizin reklamlarınızın döneceği 2. bir reklamın asla...
  8. D

Ücreti ile SEF Url Yaptırılacaktır

yehhu arkadaşımız işi tamamlamıştı.
  9. D

<b> mi <strong> mu ?

<b> görsel sunum (presentational), <strong> yapısal (structure element) taglardır. Ayrıca XHTML taglarında b yoktur, strongu kullanmanızı tavsiye ederim.
  10. D

Pr6 link veriyorum

Dmoz'da ekli bir spor Forumu uygun olur mu?
  11. D

Pr6 link veriyorum

Ayrıntıları alabilirmiyim?
  12. D

Alış PR4+ Link Satın Alınacaktır.

Site Türü : Ekonomi ve İş Dünyası - İnsan Kaynakları - Sendikalar - Meslek Kuruluşları Dış Link : Maksimum 10 ile sınırlı olmalıdır. Link çöplüğü olmamalıdır. PR : PR4 ve üzeri Hit : Önemsizdir. Arama Motorundan beslenen, tercihen Alexa'da sıralaması yüksek kaliteli siteler tercihimdir. Deneme...
  13. D

satılık bmw 3.20 ci

2000 Model yazmış görmedin sanırım.
  14. D

İlgili link satın alınmıştır, epey özel mesaj geldi hepsine tek tek geri dönemeyeceğim için özel mesaj gönderen herkese teşekkürler umarım ilerde değerlendirip birlikte çalışırız. İyi günler,
  15. D

Raporlar dondu mu ?

Gösterimde az kıpırdanma var ama tıklar gelmiş bana :D
  16. D

Kabus! Google Ban!

Resim çok güzel :)
  17. D

Ücreti ile SEF Url Yaptırılacaktır

Asp tabanlı bir forumumuza ücreti ile Sef url yaptırılacaktır, ilginize..
  18. D

Reklam Geliriniz Aylık Ortalama Ne Kadar?

İlk oy benden geldi galiba (:
  19. D

PR3, DMOZ Kayıtlı, Türkçe Site

Ülkede kriz var, bizde o zaman fiyat indirelim. 1 Ay fiyatına 3 ay reklam al. 3 Ay/15 TL.
  20. D

Ringofon hk.

Bu işi zamanında Ringofon başlattı ama şu an piyasada birçok firma bu işi yapıyor, doğrusu suyu çıktı..
  21. D

Durgunluk?

Ben iyineti kurtarmak için konuyu açtım ama herkes birbirine girdi :x
  22. D

3915 i geçene helal olsun

Rekor benim, 55 M :D
  23. D

Linkz'e başvurduk! Halen onay bekliyoz!

Aynı durum bizde de mevcut :p
  24. D

Durgunluk?

Yeni organizasyonlar, yarışmalar konusuna katılıyorum ama ödüllü olması daha cazip kılacaktır.
  25. D

Durgunluk?

Hoşbulduk arkadaşlar, hadi bakalım bende umutluyum o zaman :p
  26. D

Durgunluk?

Yeni Mesaj linkine bakıyorum hiçbir canlılık yok, yıllardır ilk defa böyle gördüm.. Yöneticilerin bu konuda bir çalışması yok mu, yoksa bu çöküş sadece izleniyormu?
  27. D

Durgunluk?

Merhaba, Vatani görevimi tamamladıktan sonra işimin başına tekrar oturdum. Ancak bazı şeyleri kaçırdım galiba, İyinet neden bu kadar durgun? 1 sene içinde ne oldu da burası sanki durma noktasına geldi.. Ters giden birşeyler sizcede yokmu?
  28. D

PR3, DMOZ Kayıtlı, Türkçe Site

Link satılacak site : PM Domain yaşı : 3 PageRank değeri ( Check link ile beraber ) : 3 Site içeriğinin dili : Türkçe Satışa çıkarılan link sayısı : 3 Dışarıya çıkan link sayısı : 5 ile sınırlandırılmıştır. Dmoz ve Diğer dizin kayıt bilgileri : Dmoz'da kayıtlıdır. ( Programlama ) Aylık-Yıllık...
  29. D

Site Türü : Spor öncelikli. Dış Link : Maksimum 10 ile sınırlı olmalıdır. Link çöplüğü olmamalıdır. PR : PR4 ve üzeri Hit : Önemsizdir. Arama Motorundan beslenen, Alexa'da sıralaması yüksek kaliteli siteler tercihimdir. Deneme amaçlı şimdilik 1 Ay Text Link verilecektir. Beğenilirse anlaşma...
  30. D

Merhaba

Taburumuz İç Güvenlik görevi aldığından Doğubayazıt'da idik. 88/1 tertip Er/Erbaşların katılışına müteakip yeni askerleri Katılış Muayenesine götürdüm. Daha sonra bazıları Hastaneye sevk aldı. Ertesi gün sevklerini yazacağım dedi doktor peki dedim askerlerle döndük. Ben hastane sevklerini aldım...
  31. D

Merhaba

GNeRaL, ben senden önce geldim :) Askerlik bitti.
  32. D

Google Adsense Ocak 2009 Ödemesi

Hesabımda bu ay 562,62 $ var. Centilmen kadar olamadık hiçbir zaman :) Ama 2006'dan beri düzenli alıyorum.
  33. D

Google Browser Chrome (Krom) çıkardı

İndirip kullandım ilk sürüm için güzel bir uygulama.
  34. D

Isparta 40. Piyade Er Eğitim Alayı

Şafak : 185 Galiba ufukta bir güneş görünüyor :)
  35. D

Şafak hala Karanlık :p 87/4 Tertip Acemilik : 40. Piyade Alayı 1. Tabur 4. Bölük Usta : Jandarma Asayiş Komando Bölük K.lığı / Doğubayazıt - AĞRI
  36. D

87/4 tertip orada askerliğimi yaptım, eğitim süresi 10 haftadır çok kötü biryerdir aşırı soğuktur. Günde 8-9 saatiniz içtima vermekle geçer, genelde revirlik olursunuz ama sizinle ilgilenen birini bulamazsınız. Koğuşlar soguk ve kalabalıktır. Sabah 5te kalkarsınız ama 8e kadar beklersiniz içtima...
  37. D

40. Piyade Alayına düşenlere Allah sabır versin :) İntikalleri bol, eğitimi az eziyeti boldur, soguktan revir kapısı hergün doludur. Herkes buradaki eziyeti kaldıramaz, Allah yardımcısı olsun yeni gelecek tertiplerin, Allah kurtarsın.
  38. D

İçerik tavsiye..

Altınşehir İstanbul'da bir semttir, bilgi amaçlı bölgeye yönelik bir proje olabilir.
  39. D

Yönetim paneli yazdırılacaktır

Arkadaşlar, konunun muhatabı üstte belirttiğim MSN adresindeki kişidir. Lütfen onunla irtibat kurunuz.
  40. D

gazetetv.com

125 $ verebilirim.
  41. D

gazete.us tekrar satışta

Jenerik olmalı, kesmez onlar beni :)
  42. D

gazete.us tekrar satışta

Jenerik daha birşey varmı elinde :?
  43. D

Kaliteli bir domain açık artırma ile satılacaktır!

cagoo, açılış fiyatı 30 YTL, min. artış miktarı 5 YTL.
  44. D

gazete.us tekrar satışta

Ne kötü birgün hem hatunu, hem domaini kaybettim :p
  45. D

gazete.us tekrar satışta

Developer daldı hatuna MSN'de kavgaya :D
  46. D

Domain istek

programarabul.com programarabul.net - ikisi birlikte 25 YTL'e verebilirim.
  47. D

Sağol ploop es geçmişim onu :)
  48. D

Site : www.askerinyeri.com Sitenin büyük bir kısmı statikdir. Yönetim paneli mevcut değildir. Siteyi dinamik ve işlevsellik kazandıracak Yönetim Paneli yazdırılacaktır. Yapılacaklar Listesi : + Ürün yönetim sistemi + Müşteri kontrol ve yönetim sistemi + Sipariş takip ve yönetim sistemi +...
  49. D

gazetetv.com

İstenilen minumum taban fiyatı verebilirmisin?
  50. D

gazete.us tekrar satışta

Forum saati normal bende, 2 saat geride değil ki :)
  51. D

gazete.us tekrar satışta

Hemen Al fiyatı veya satış sonlanma tarihi girmeli. ( Madem açık arttırma sonlanma tarih saat daha mantıklı )
  52. D

gazete.us tekrar satışta

202 derim bende o zaman :D
  53. D

gazete.us tekrar satışta

164 YTL.... :D
  54. D

gazete.us tekrar satışta

160 YTL...
  55. D

Ücretsiz domainler

1 ve 2 nolu domainler birlikte 1 kişiye verilecektir. Gerekli olanlar ; IHS'de hesabınızın olması IHS kullanıcı adınız TC Kimlik Numaranız ( Bu bilgileri IHS istemektedir. )
  56. D

gazete.us tekrar satışta

150 YTL çekildi sanırım, en son teklif 102 YTL bende o zaman ; 110 YTL diyorum.
  57. D

gazete.us tekrar satışta

Bitiremezsin ben 47 saat sonra teklifimi sunucam sonsuz döngüye aldım konuyu :D
  58. D

gazete.us tekrar satışta

Son tekliften 47 saat 59 dakika sonra teklifimi vermeye karar verdim, böylece bu topiki bir ömür sonlandırmıcam :D
  59. D

gazete.us tekrar satışta

Son tekliften 48 saat muhabbeti sebebi ile bu başlık birtürlü sonu gelmez. Hemen Al veya sonlanma tarihi konulsa o güne kadar artarak devam etse daha mantıklı gelirdi ama ürün sahibi istediği şekilde satar bana laf düşmez, bir tavsiye niteliğinde notumu algılasın..
  60. D

gazete.us tekrar satışta

80 düz olsun :p
  61. D

gazete.us tekrar satışta

60 diye düzleyelim :p
  62. D

gazete.us tekrar satışta

50 YTL....
  63. D

Ücretsiz domainler

4 nolu domaini VistaXP aldı. Diğerleri için başvuranlar tarafıma ulaşmadı isteyenlere verebilirim. 1 ve 2 nolu domainler IHS'den hesap acıp tarafıma e-posta ve TC Kimlik numaranızı iletmeniz gerekmektedir.
  64. D

Ücretsiz domainler

Mekhann, GoDaddy bilgilerini alayım. cagoo, IHS kullanıcı hesabını ve TC Kimlik Numaranı iletmen gerekli.
  65. D

Ücretsiz domainler

1. devrelerim.com 2. devrelerim.net Tescil bitiş tarihi : 24.12.2007 Kayıt : IHS 3. isilani.net Tescil bitiş tarihi : 12.27.2007 Kayıt : GoDaddy 4. Suffa.net Tescil bitiş tarihi : 1.2.2009 Kayıt : GoDaddy Domainler, ilgili kayıt firmalarında hesap açan forum üyesinin hesabına ücretsiz...
  66. D

gazete.us jenerik

110 YTL devam :p
  67. D

gazete.us jenerik

Başımın belası oldun T3chn0 :p
  68. D

gazete.us jenerik

82 YTL diyelim :p
  69. D

gazete.us jenerik

75 YTL'den devam..
  70. D

Sağol Gifted.ib ;)
  71. D

Selim61, Uzaktayım köşesinde Askere gidecekler içinde konusu rekor gösterim ve post yapan kişi olarak ne zaman tarihe geçeceğim rakibim yok değil mi bütün çavuşlar buraya postluyor sanki :p Bu arada bu başlık burada bitmez daha acemilik bitince deneyimlerimi uzun uzun arkadaşlarla paylaşacağım...
  72. D

gazete.us jenerik

52 YTL devam..
  73. D

Aralarından Çavuş ve 7.62 MM. Mk. Tf. Çvş.'ları seç bir zahmet :p
  74. D

Tertiplerimi niye siliyorsunuz yoksa yazma adabından mı yoksunlar birde Çavuş olacaklar yıkıldım :D
  75. D

Bu bölüme sanırım 15e yakın çavuş not düştü ya bu kadar beklemezdim bütün Çavuşlar iyinet'den mi geçiyor nedir, Çavuş taburuna gelenler Developer(Özcan) kim diye bağırsınlar :D
  76. D

(P-002) 7.62 MM. MK. TF. ÇVŞ. 'a düşenler MSN bırakın da tanışalım :)
  77. D

Holokost, ne demezsin zaten internet bağlantılı son model pc'ler bizim için hazırlanmış bekliyor kesin :D Bu arada ben DK değilim, normal sevkim ben yanlış anlamışım :p
  78. D

Dolandırıldım :(

Yahu ne script yazması adam Editmaster'dir ( Böyle birşey varmı, yoksada ben uydurdum :p )
  79. D

Bütün çavuşlar buraya toplanmış ya :p Ama hepiniz kayıtsız üyesiniz olmadı. O zaman Çavuş Eğitim Taburuna gidenler MSN'leri bıraksın bir zahmet ;) 7.62 MM. MK. TF. ÇVŞ'dayım. Aynı yerde olan varmı benimle?
  80. D

Tertip, sülüsü aldım evet zarflandı kapatıldı. Sülüste bu bilgiler yer alıyor. 24 Kasım 2007'de teslim olacağım. Hadi hayırlısı :p
  81. D

Mesleğe ayrılanlarda olacak, ne yazıyorsa onu devam edecek olanlarda. Bu sadece eğitim kısmıdır. Çavuşsan her silahı tanımak/bilmek zorundasındır. Eğitimini alır sonra mesleğine geçirirler (seçilirsen). Usta birliğinde takarlar 2 pırpırını tamamdır :p
  82. D

Holokost, ne dağ komandosu o eğridir de eğitim yeri, ben bitli piyade/Çavuşum mesleğimde Bilgisayar İşletmen Operatörü yazmışlar zaten Yüksekokul mezunuyum/Fakülte terkim(Bil.Müh) :p 30 Normal statüde eğitim + 45 gün branş eğitimi meslek seçimlerinde yazıcılığa kaydırırlar diye düşünüyorum...
  83. D

Sülüs öncesi şubeden gelen bir sevk evrak belgesi var orada Özellik kısmında bu yazıyor, üstünde sınıfın vs. zaten piyade/komando/levazım/istihkam vs... ne isen Özellik : Kaloriferci, Muhafız Eri, Hizmet Eri, Bende işte 7.62 MM Makineli Tüfek Çavuşu vs.. gidiyor öyle ;) Sevk evrakı imzalanıp...
  84. D

Aha tertipimi buldum ama kayıtsız üye imiş, sarı çizmeli mehmet ağa misali :p
  85. D

7.62 MM'lik makineli tüfeğin çavuşumu olacam ben, yav tüfeğin çavuşluğu nedir ki napar bu tüfeğin çavuşu bilen, eden, bilgisi olan varmı :D
  86. D

Çavuş talimgahına gideceksin tabiki bak kendinde Mayın Operatörü Çavuşuyum demişsin. Bende, (P-002) 7.62 MM. MK. TF. ÇVŞ. olarak gidiyorum. ( O ne demekse :p )
  87. D

Kayserispor - Fenerbahçe

Dakika 72: Roberto Carlos'un kaleyi karşıdan gören bir noktadan kullandığı serbest vuruşta, ceza sahası içindeki karambolde Semih'in vuruşu ağlara gitti, ama yardımcı hakem ofsayt bayrağını kaldırdı.
  88. D

Kayserispor - Fenerbahçe

Ligdeki son 3 maçını da kazanan Fenerbahçe, 3 yıldır deplasmanda yenemediği Kayserispor'a konuk oluyor. Karşılaşmanın ikinci yarısı devam ediyor... KAYSERİSPOR: 2 FENERBAHÇE: 1 DK. 72
  89. D

2002 olmuş kapkahve renklenmişim

Hayırlı olsun Cagatay.
  90. D

Konu başlığını hatalı yazmışım. Düzeltildi, teşekkürler.
  91. D

Devre kaybı değilim(öyle sanıyordum)konu başlığının düzeltilmesi için ricada bulundum. :)
  92. D

pigeon, bilgi için teşekkürler. nokie, Cagatay, üye olan/olmayan arkadaşlar adına teşekkürler.
  93. D

Çok sıkışırsam benim tanıdığım bir GNeRaL'i ararım derim, tırsarlar belki :p AlemTurk, sağol haritada görmemiştim :)