Arama sonuçlarınız

1. D

I7 920-12 GB RAM-3 TB HDD-ESX Kurulu-210 TL-Son 2 Stok

aman arkadaşlar altinsoftla çalışırken iki kere düşünün, yarın öbürgün gelip yedekler silindi diye size ileti bırakabilir, sonrada msnden de engelleyebilir, kısaca özeti bu.
  2. D

12k Portal Satılıktır. Yüksek Google Gelirli

Hayırlı satışlar kardeşim, güzel site fazlasıyla ederi var ;)
  3. D

NPS Portal Script'i - 110 ( Yüz ON ) Botlu - W3C Valid - Div & Css Tasarım - Full Seo

Git kendi konunu aç ister 5 tl ye ister 10 tl ye sat, beni ilgilendirmez ama böyle saçma saçma mesajlar sadece iyinette görüyorum. Manyakmısın nesin sen kardeşim sanane benim konumdan alırsan alırsın , almassan almassın bu kadarsa salaklık pişkirimlik olmaz ki... Satış bitti iyinet için.:sinir:
  4. D

NPS Portal Script'i - 110 ( Yüz ON ) Botlu - W3C Valid - Div & Css Tasarım - Full Seo

Script'in teması konuyu okursanız eğer orada da belirttiğim gibi, 1renk.com da mevcut olan cakirx arkadaşımızın ücretsiz olarak hazırladığı bir temadır. Teşekkürler.
  5. D

İyinet için satış sonlanmıştır. Alman isteyen olursa http://www.r10.net/script-satisi/832562-nps-portal-scripti-110-yuz-on-botlu-w3c-valid-div-amp-css-tasarim-full-seo.html buradan devam edebilirler. Teşekkürler...
  6. D

Youtube izlenme hilesi nasıl yapılır?

Youtube abone artırma ya da izlenme artırma hilelerinin nasıl yapıldığı konusunu araştırırken dikkatimi bir site çekti. addmefast.com adlı site aslında bir Türk sitesi değil. Hatta Türkçe dil desteği bile yok.Ancak siteye en çok girişin Türkiye'den olduğuna şahit oldum. Bu da hileye ne kadar...
  7. D

İnanılmaz Kampanya > Full Seo'lu Profesyonel Genel Portal + 23 Tane BOT Sadece 149 YT

kardeş nedir reklam kokan haraket açıklarmısın rica etsem ? Arkadaşlar daha detaylı bilgi almak ve satın almak için info@nedenler.net msn adresini ekleyebilirsiniz veya yine info@nedenler.net mail adresime mail gönderebilirsiniz. Teşekkürler
  8. D

satış hakkında

TrgYlmz kardeşim hayırlısı olur inşallah iyinet i güzel yerlere getirebilceğine inanıyorum vs. vs. vs. :)
  9. D

İnanılmaz Kampanya > Full Seo'lu Profesyonel Genel Portal + 23 Tane BOT Sadece 149 YT

Merhaba arkadaşlar, Uzun süredir üstünde çalıştığım portalı inanılmaz kampanyayla sizlere sunuyorum. Scriptlerimi alan müşterilerim 100 K hiti geçmiş ve çok basit vps lerde dahi 100 lerce K hit i çok rahat kaldırabilirsiniz. Demo : SirinCafe.Com Kategori, yazılımın içeriği nedir: Genel...
  10. D

Profesyonel Online MP3 & Şarkı Sözü Scripti - Full Seo - Ajax - Css - Botlu

Demo : Online MP3 Kategori, yazılımın içeriği: Online Mp3 dinleme & Şarkı Sözleri Lisans bilgileri: Tek Domain İçin Lisanslıdır. Fiyatı : 99 Ytl İletişim : nedenler@msn.com , Pm Script Özellikleri : Full Seoludur ( Etiketler, Şef , Metataglar, Html Taglar ) Script full panel yönetimi...
  11. D

Profesyonel Video Scripti 2 - Full Seolu - 7 Tane Bot - Uygun Fiyat - Uygun

Merhaba arkadaşlar, Burada ki ilk video scriptinin ikinci versiyonudur. Demo : Kategori, yazılımın içeriği nedir: Online Video İzleme Lisans bilgileri: Tek Domain İçin Lisans Fiyatı : 150 Ytl Script Özellikleri : Full Seoludur ( Etiketler , Şef , Html Taglar, Meta Taglar ) Script Komple Panel...
  12. D

Profesyonel Video Scripti - Full Seolu - 5 Tane Bot - DARK TASARIM

Video Botu Ekledim arkadaşlar isteyen İçinde Kullanabilir
  13. D

haklısın ajax ile daha güzel olurdu :) Gece bakarım ajax da hazır olur
  14. D

Merhaba arkadaşlar, işte yepyeni bir video scriptiyle karşınızdayım. Demo adresi: http://www.videodorant.com Demo Alternatif: http://videoizle.nedenler.net İstenen minimum fiyat: 199 ytl Kategori, yazılımın içeriği nedir: Online Video İzleme Lisans bilgileri: Tek Domain İçin Lisans Lisans...
  15. D

Satılık Vb den Vb ye konu cekme botu - Vali -

bu botu alan herkes kafasına göre satıyor. şimdi ben senden alsam direk konu açsam vb botu 10 lira diye nolcak ?
  16. D

wordpress icin bot

10 adet bot 50 ytl :) vbulletin den wordpress e de konu ekliyor. Yahoo izlesene mynet timsah video botları dizi botu absürt video botu şarkı sözü botu oyun botu program botu. Konum Saygılarımla
  17. D

İşte Size Büyük Bir Fırsat! Vbulletin Forum Botu Vbye Otomatik Ekler + WordPress İçin

Senin gibilerini çok gördük bu piyasada şimdi hadi bas git. Arkadaşlar mesajımı değiştiremediğimden R10da bulunan Konum burdan devamını getirebilirsiniz. ilginiz için teşekkürler.
  18. D

vBulletin Botu Yazdırılacak

Konu mu inceleyebilirsiniz. vbulletin için ekstadan botlar da mevcut. sistem yakın bir zamanda değişicek ve rss ile çalışmıyor sistem. direk konuyu alıyor. tüm vbulletin forumlarından konuyu çekiyor. Şuan için reklamları çekiyor ama yeni geliştirdiğim sistem sayesinde konuda bulunan...