Arama sonuçlarınız

1. R

Konu kilit. Kapatılabilir.

Benim siteyi çok zor olmayan bir anahtar kelimede ''birinci sayfa''ya çıkar, ücretini birinci sayfaya çıkardığında al.. referans olarakta burada beni göster KENDİNİ KANITLA ne dersin?
  2. R

Google News kayıtlı 17 yaşındaki haber sitem

satmayı düşünüyormusun flamengo ? düşünürsen pm lütfen
  3. R

Satış 12 Milyon Günlük HİT | DA 71 PA 58 | Siteniz Tavan Yapsın !! ★★

8 milyon hit nedir arkadaş, adamı kudurtur... Üstat Milyon hitli siteler ve Magazin haberleri sitesi hakkında detaylı bilgi tek tek ve paket halinde teklif istiyorum..
  4. R

php link yapısı, sizce ne yapmalıyım?

panel görüntüm hocam sitem ise reytingtv.com ---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ---- plesk panel görüntüm hocam sitem ise reytingtv.com ---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ---- plesksi ---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ---- plesksi
  5. R

php link yapısı, sizce ne yapmalıyım?

Selamun aleyküm arkadaşlar php bir sitem var ve ben php den hiç anlamıyorum pilesk panelde _ alt tire olan site linklerimiz - olarak değiştirmek istiyorum.. htaccess dosyasından yapılabilecegi söyleniyor .. htacces içindeki kodlarınmı değişmesi gerekiyor.. bilgi ve yardım bekliyorum
  6. R

İYİNET Mart 2019 Ayın Sitesi Yarışması Sonuçarı

Site adresi : reytingtv.com Site yaşı : 2 yıllık Site içeriği: Dizi Magazin, Reyting Alexa değeri: 46 K (TR Alexa) Otorite Değeri: DA 18 / PA 28
  7. R

yemekgetir.net alanadı satılıktır

yemekgetir.net alanadı satılıktır
  8. R

Dizi Sektöründe Dünya Markası

Özellikle son dönemde kalitesini artıran Türk Dizi ve Sinema sektörü, yapıtlarını dünyaya pazarlar oldu. Yeşilçam'dan sonra düşüşe geçen Türk Sinema ve Dizi sektörü son dönemde Ülkemizin ekomomik ve siyasi yönden dünyada yükselişe geçmesiyle birlikte kendinden söz ettirmeye başladı. Onlarca...
  9. R

Online Yemek Siparişinde Yeni Bir Portal

Globalleşen dünyada, bir çok sektör internet ortamına adım atarken, Yemek sektörüde bu nimetten oldukça faydalanıyor. İnsanlar yerinden kalkmadan bulunduğu ortama yemek siparişi verebildiği birbirinden iddialı portallar açılmaya başladı. Kredi kartı ile online ödeme, bol yemek seçeneği gibi...
  10. R

Satış Buda bizden, 3 Özgün siteden tanıtım yazısı 30 tl

İyinete özel 3 Özgün ve kaliteli siteden kısa süreliğine tanıtım yazısı 100 tl yerine 30 tl Tanıtım yazınız site ömrü boyunca kalıcıdır... Siteler www.reytingtv.com www.diziligi.com www.diriliskecioren.com
  11. R

Yerli ve Milli Sosyal Medya yönetim aracı Sosyal Araç

Şimdi Ücretsiz 7 gün deyebilirsiniz. Umarım memnun kalırsınız.
  12. R

Yerli ve Milli Sosyal Medya yönetim aracı Sosyal Araç

Sosyal Medya’nın her geçen gün önemi ve gücü daha da artıyor. Günümüzde sosyal medyadan ünlü olan, sosyal medyadan ticaret yapıp zengin olan binlerce fert sayabiliriz. Sosyal Medya dediğimiz de ise aklımıza ilk; Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Google + benzer biçimde platformlar...
  13. R

Satış 3 Farklı sitede 3 Tanıtım yazısı + 3 banner Hediye

İyinet e özel 1 Siteden Tanıtım yazısı yerine 3 siteden Tanıtım yazısı + Banner hediyeli 3 farklı jenerik'te 3 farklı internet sitemizde link çıkışlı tanıtım yazınızı yayınlıyoruz. Yanı sıra iyinet'e özel Sitelerimizde 3 Bannerinizi 1 Hafta yayınlıyoruz.. Sitelerimiz, reytingtv.com (2yaşında)...
  14. R

Reyting Tv'de Yazar olmak İstermisiniz?

Reyting Tv'de Yazar olmak İstermisiniz? Yazar Adaylarına Fırsat ... Tv Dizi Film Tv Programları sektörünün en büyük amacıdır Reyting, Herşey onun için yapılır. Maksat Reyting Dünyasında birinci olabilmek, Şaşaalı Komedi programları, Birbirinden Ünlü isimlerin kadrosunda olduğu gösterişli Diziler...
  15. R

Makale Yazarı Arayanlar Buyursun İçeri

Reytingtv yazar alımı selam www.reytingtv.com adlı sitemize yazar alımımız mevcuttur... 1 bölümün (SURVİVOR)komple yazarlığını sana versek sitede yazar paneli açsak sana HAFTALIK FİYAT VEREBİLİRMİSİN