Arama sonuçlarınız

1. makaleyaznet

Satış Varnist - Yatırımsız Kazanç Yazılımı [Sıfırdan Kodlandı]

Merhaba, sistemin tam işleyişi nedir acaba ? Üye ve site yönetimi hangi şartlarda sistemden kazanç sağlayabilir ?
  2. makaleyaznet

Satım Sizin İçin %100 Özgün ve Profesyonel Makale Yazabilirim

Arkadaşımız, platformumuz üzerinden sipariş teslim etme rekoru kırmıştır! Çok net diyebiliriz ki, çok başarılı bir içerik oluşturucu arkadaşımızdır.
  3. makaleyaznet

İpucu En avantajlı ödeme sistemi hangisi? İyzico-Payu-Paytr-Paynet

Kesinlikle PayTR bu listenin en iyilerinden birisi.
  4. makaleyaznet

Girişim öncesi nasıl bir yol izlenmeli, nelere dikkat edilmeli? ( Soru - Cevap Postu )

Herkese selam, 2002 senesinden beridir, özellikle sektörel niteliği olan "web girişimleri" tecrübemize dayanarak, aklında yeni bir girişim fikri olan arkadaşlarımıza soru-cevap olarak tecrübelerimizi aktarmak için bu konuyu açtık. Şuana kadar; reklam ağı sistemi, e-ticaret platformu, ulusal...
  5. makaleyaznet

SaatPort Dolma Kalem Çekiliş Sonuçları

Xeric Evergraph Automatic SS Limited Edition Silver ₺ 799,00
  6. makaleyaznet

Net : Nitelikli İçerik Kraldır ( Son Google Güncellemesi Değerlendirmesi )

Herkese selamlar, Bu seferki blog içeriğimizde işimiz gereği değil de, daha çok bir gerçeği irdelemeye yer vereceğiz. Nitelikli İçerik, kraldır! Bu konuda, aslında tevazu içerisinde olmak isterdik. Alçak gönüllü biçimde, " Aman efendim, o sizin teveccühünüz." demek varken, neden sizce bu...
  7. makaleyaznet

Akit TV muhabiri Mehmet Özmen'in Kemal Kılıçdaroğlu'nu idam ile tehdit etmesi

"İt ürür, kervan yürür." Provakasyon ile, millete gerçek sorunlarını unutturacaklarını umuyorlar sadece. Ama, artık dikiş tutacak bir yama kalmadı.
  8. makaleyaznet

Sıra bulucu mu sıra bulamayıcı mı?

Gezegendeki en iyi sıralama bilgisini veren servis : https://smallseotools.com/keyword-position/ :)
  9. makaleyaznet

Erdoğan'ın ataması yapılmayan öğretmenleri yönlendirdiği kişi

" Eğitimli nüfus arttıkça, beni afakanlar basıyor." diyenlerin zihniyetine, oraya gidipde atama istemek bile aslında " bile bile " lades olmak gibi :)
  10. makaleyaznet

Devamlı çalışabileceğim içerik editörlüğü işi arıyorum

Şuan kampanya dahilinde, sitemizde her gün 50'ye yakın satış yapmaya başladık. Günde ortalama 20 farklı yazara ödeme yapıyoruz. Kampanyamızda yarın son gün, varsa hazır içerikleriniz satış için değerlendirebilirsiniz. ( Standart olarak 100 kelimesi 1,50 TL ve %18 komisyon - kampanya dahilinde...
  11. makaleyaznet

Alım 15 adet otomotiv sektörü makale alımı

Selamlar, sitemizden özel içerikleriniz için sipariş ilanı açabilir ve yazarlarımızdan uygun teklifler alabilirsiniz. Ayrıca,şuan kampanya dahilinde, 100 kelimesi 1,30 TL'den satışlarımız devam etmektedir. İyi çalışmalar dileriz.
  12. makaleyaznet

Seçmen Sadakati Seçim Anketi Sonuçları 2019

Farklı bir konuda da aynı yorumu yapmıştım : " Bu seferki seçim çok farklı. Zira, şuanki iktidarı destekleyen kesimin bile, üzerinden aşamadığı bir sorun var : Ekonomi. " 1 Nisan sabahı, farklı bir gün olacak gibi...
  13. makaleyaznet

Seçim süreci ve 31 Mart 2019 seçim sonucu

Son 3-4 seçimdir aynen buradaki tespitlere uygun bir durum çıktı. Ama, tek bir fark var artık. İktidarın taraftarı denilen kesim bile, ekonomi alanındaki olumsuz durumdan fazlasıyla etkilendi, etkilenmeye devam ediyor. Bu biraz daha farklı bir durum çıkaracak gibi duruyor bu seferinde.
  14. makaleyaznet

Satış Türkçe Autosurf Scripti - Mobil Uyumlu

Selamlar, canlı destek konusunda nasıl bir hizmetiniz var ? Ekstra modüller eklenebiliyor mu ?
  15. makaleyaznet

Editörlük Paketleri İçerik & Makale Yazarları Aranıyor!

Çok teşekkür ederiz, sizler gibi üretken ve kaliteli içerik üreticisi arkadaşlar sayesinde sitemiz her geçen gün daha iyi sürkilasyonlara ulaşmaktadır. ---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ---- ***2 günde 40 üzeri hazır içerik satışı, 5 aktif sipariş ile devam ediyoruz. Her...
  16. makaleyaznet

Alım 100 makale alınacaktır

Selamlar, sitemiz üzerinden 50 üzeri kategoride, 700 üzeri hazır içeriğe göz atabilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.
  17. makaleyaznet

Alım Düzenli şekilde sürekli makale yazdırılacaktır

Selamlar, Sitemiz üzerinden hem hazır içeriklere göz atabilir, hem de yazarlarımızdan uygun teklifler almak üzere sipariş ilanları açabilirsiniz.
  18. makaleyaznet

Alım 250 kelimelik nakliyat firması tanıtım makaleleri 1000 adet

Selamlar, Sitemiz üzerinden yazarlarımızdan teklifler almak üzere, sipariş ilanları oluşturabilirsiniz.
  19. makaleyaznet

Kürkte de ÖTV sıfırlandı

Tırnak makası özel tüketim vergisine mi tabi ? Vay yavrum vay, çakıyla mı keselim o zaman :D
  20. makaleyaznet

Editörlük Paketleri İçerik & Makale Yazarları Aranıyor!

Çok doğru bir tespit kesinlikle. Ödeme limitlerini yüksek tutarak, insanların emek ve şevklerini olumsuz etkileyecek durumlar doğabiliyor. Bizde ödeme limiti 20 TL olmasına rağmen, sırf yazarları teşvik amacıyla 1 makaleden 3-4 TL kazançları olsa bile, ara sıra ödemeleri yapıyoruz. Yani limiti...