Arama sonuçlarınız

1. D

kopyalanamayan cd istiyorum.

Bunun kod yapısıyla ilgisi yok. Cihaz dosyayı okuduğu an olay biter.
  2. D

Godaddy Hesap Bilgilerimi Kaybettim

Seneler önce domain register etmiştim. Şimdiyse hesap bilgilerini hiç hatırlamıyorum. Aktif olarak kullandığım mail adresi domain who is de görünüyor. Kullanıcı ve şifrenin oraya gelmesini nasıl sağlarım bilgisi olan var mı?
  3. D

Epostalar sunucuda nasıl saklanır?

Outlook üzerinden gönderilen epostalar sunucuda nasıl saklanır? Centos 5.9 işletim sistemi ve Postfix mail server kullanıyorum. Konuyla ilgili bilgi verebilirseniz sevinirim :)
  4. D

YilmazServers.Com - E5-2670 CPU / 10Gbit Port 1.5Gbit Bağlantı!

Selamlar Aşağıdaki pakette hdd 100gb olursa fiyat ne olacak? Paket Adı: YılmazVDS Paket 2 E5-2670 • 2 x Intel® Xeon® E5-2670 CPU • 2048 MB Bellek • 100 GB Sas Disk • 10Gbit Port, 1.5Gbit Garanti Bağlantı • 1 Adet IP Adresi • İngiltere/Redstation Veri Merkezi Teşekkürler.
  5. D

Yıl başına Özel VDS Fırsatı!

Faturamız hangi şirketten kesilecek SMY Bilişim A.Ş.'denmi? Bilgi verebilir misiniz?
  6. D

Android İOS uygulamalar , Webtasarımı

Fiyatlar nedere? İndirim nerden görücez bir şey anlamadım ilandan.
  7. D

Hosting firması açmak isteyenlere kurulum, optimizasyon ve danışmanlık

Haa birde ücret peşin ödeniyor :) Hocam sen önce müşteri kazanma tiyolarını kendin uygula bence böyle olmaz :)
  8. D

Tema türkçeleştirmek?

Satın aldığımı temanın türkçe dosyaları ve aslında. Ama tema klasöründeki language klasörünü bile silsem tema çalışıyor. Yani dil dosyası klasörü umrunda değil sistemin :) Bunu nasıl düzenlemek gerekir?
  9. D

Ülkemize Ait Sosyal Ağ Projemize Desteklerinizi Bekiyoruz

Okuduğum yazıya oranla kısa ve net şu eleştirilerim olabilir. Arabanızın fiyatını söylediğinizi görünce ev lokasyonlarını ve motor markasınıda belirtseydiniz keşke demeden duramadım İnsanları iknaya çalışırken asla mal varlığınızı belirtmeyiniz. Ülkemizde buna benzer çok zengin kişi örneği var...
  10. D

ftpdeki dosyaları gizleme

image.php değil index.php yap adını.
  11. D

Kiralik/Satılık yasakpara Script

Bana bilgi gönderebilirmisin.
  12. D

Tema kurunca "internal server error" hatası alıyorum

Hepsini denedim sonuç sıfır :(
  13. D

Eyvallah saolasın cevap için ama onuda denedim. Zaten sıfır wordpress kurup ona eklenti yüklediğimdede oluyor. Ne admin panele nede sitenin kendine ulaşabiliyorum her yer internal error hatası veriyor. Temanın klasör adını değiştiriyorum o zaman giriş yapıyor. Çok garip temada sorun var sanırım...
  14. D

Wordpress için ücretli tema kullanıyorum. Lokalde kurulumda hiç sorun yaşamadım ama wordpressi sunucuya yüklediğimde temayı aktif edemiyorum internal server error hatası veriyor. Sebep ne olabilir? Sunucum windows 2008 R2. Panelim Plesk 11.x. Php 5.3.25 sürümünü kullanıyorum. Hostingin php...
  15. D

Windows 8 Beğenilmedi Mi? Alışamadık Mı?

Tablet tasarımı masaüstüne taşımaya çalışırsan bünye kaldırmaz.
  16. D

Türk Hosting Scripti (Vizra Değil)

Buna benzer güvenlik, stabil çalışma ve veritabanı sağlamlığı gerektiren yazılımlarda ben şahsım adına ücretsiz sürüm kullanmıyorum. Çünkü bunları hazırlayan kişi ya da ekipler önceleri referans olması adına bu tarz yazılımlara başlıyorlar. İsimleri duyulup parayla başka işler alınmaya...
  17. D

Soru Ne yaptıysam google sitemi indexlemiyor

Kesin şudur diyemem ama siteye girdiğimde yabancı ve türkçe içerik birbirine karışmış halde duruyor. Footer yarısı türkçe yarısı ingilizce. About Us yazıyor ama link hakkimizda. Bana kalırsa robotun kafasını karıştırmışsın :) Belki demo site, belki spam site olarak algılıyor bilemedim. Bu arada...
  18. D

Site alırken dikkat edin. Herkes bilinçlensin!

Güzel paylaşım Yeniçeri teşekkürler.
  19. D

Batmış Olan Bir Siteyi Kurtarma ?

100+ içerikle siteye birşey olmaz. Sitene gelen giden olmamasıda o çalıntı yazıları senin gibi çalan başkalarınında olmasından kaynaklı. Ama o diğerlerinin siteleri seninkinden değerlidir sana sıra gelene kadar atı alan üsküdarı geçiyodur. Kısacası zaten eski halinde şu an. Sen özgün içerik...
  20. D

Godaddy transfer iptalinde ödeme iadesi?

Evet buraya yazmadan önce siteyi talan etmiştim bu konuyla alakalı bir link buton vs varmı diye. Mail attım bakalım ne olacak. Teşekkürler cevap için.