Arama sonuçlarınız

1. M

Teklif Usulü besiktascarsi.com

Düzenledim
  2. M

Teklif Usulü besiktascarsi.com

Domain Adı : besiktascarsi.com Bitiş Süresi : 15.03.2020 Firma: Godaddy Fiyat: Tekliflerinizi değerlendirebilirim
  3. M

Site Satış Adsense geliri sitem satılıktır

Türk sitesi olduğu için TBM düşük oluyor genelde. Reklam yrleşimi de olabilir.
  4. M

Site Satış Adsense geliri sitem satılıktır

Merhaba arkadaşlar, başka projeler düşündüğüm için elimdeki hitli ve potansiyeli yüksek olan sitemi satıyorum. Site Adresi : PM ile verilecektir. Site için istenilen Fiyat : 1,500 TL Aylık Getirisi: Günlük ortalama 0,50 ile 2,5 bazen de 3 TL arasında değişmektedir ( Sizin site ile...
  5. M

Teklif Usulü En kral ve güzel domainler

Merhaba dostlar, Elimde olan ve kullanmayı düşünmediğim alan adlarımı satışa çıkartıyorum. Tekliflerinzi değerlendirblrm. Alan adlarım 1- ilaniver.com ( alt domainler ile emlak.ilaniver.com Araba.ilaniver.com Vs gibi) mükemmel işler yapablrsn. Fiyat: X.XXX TL 2- Besiktascarsi.com ( 1M...
  6. M

Aylık 10 milyona yakın aranması olan Multi keyword domain satışda

besiktascarsi.com Firma: Godaddy Kayıt: 15/03/2019 Bitiş : 03/2020 Transfer : Firma içi ücretsiz Başlangıç : 50₺ Artırma : 5₺ Hemen al: 1000 Bitiş: Son teklif + 48 Saat https://i.hizliresim.com/jgOyOW.jpg
  7. M

Site Satış Adsense Gelirli | Sosyal icerik Platformu sitesi

Üzerine düsülürse cok daha fazla gelir elde edileceginden hic süphem yok. Zaten site ismi de akilda kalici ve cok uygundur. Pinterest hesabi aylik 98B görüntüleme aliyor. Suan icin 80B görüntüleme mevcut. Site adres: biliobu.com istenilen Rakam : 2500 TL Icerik Sayisi : Sitede toplam 993 adet...
  8. M

Akilda Kalici keyword domain

Düzenleme yapıldı.
  9. M

Sanatdergisi.com önerileriniz

Bütçe sıkıntısı çekiyorum hocam. :):) şuan için 1000 makale alamam. Ama 50 falan bakarım. Bu arada öneriniz var mı? ---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ---- Teşekkürler. Ancak elimde çok fazla domain var Kadindergisi.net diye domainimde var :)
  10. M

Merhabalar, aslında pek fazla ilgim yok :) Tamamen domain kovalarken aldım.:) İçerik olarak ise kadın,mimarı tasarımlar... gibi şeyler düşündüm. Bi o kadar genişken bi o kadar da dar bi alan gibi :) 1 Haftadır bende ama hangi kategori ve içerikler ütetşrim konusunda bilgim yok Bir yandan da...
  11. M

Merhaba arkadaşlar, Sanatdergisi.com diye alan adım var. Bu alan adımı değerlendirmek istiyorum. İçerik ve kategori olarak neler yapılabilir. Önerileriniz nelerdir? Teşekkürler
  12. M

Teklif Usulü Gelirli - Hitli - Teknoloji Sitesi

Site takasi olur mu + fiyat ve tüm bilgileri Pm atar misiniz
  13. M

Yillik 350TL"ye Reklam Firsati

Sosyal Icerik Platformu Siteme reklam aliyorum. Günlük ortalama ziyaretci sayisi 300+ Reklaminiz sitenin en üst kisminda görünecektir.
  14. M

Satış Günlük 300+ Ziyaretci siteden tanitim yazisi

Merhaba arkadaslar, Günlük ortalama 300den fazla ziyaretcinin girdigi Sosyal icerik Platformu siteme tanitim yazisi alimlari baslamistir. Sadece sitede yayinlamak isterseniz : 20TL Aylik 80B görüntüleme alan pinterest 735 takipcili twitter ve 1200 civaridna facebook hesaplarindan paylasimli...
  15. M

Site Satış Keyword isimli ilan sitem satiliktir

Merhaba arkadaşlar, jenerik isimde olan ilan sitemi satıyorum. Marka ve akılda kalıcı olması sebebiyle ismini aslında herkes tarafından günlük hayatta kullanılmaktadır site adı : https://www.ilaniver.com/ İstenilen Fiyat : X.XXX ( teklifleriniz değerlendirilir) Sitenin Kategorisi : İlan Sitesi...
  16. M

Akilda Kalici keyword domain

Merhaba arkadaslar, elimde bulunan akilda kalici ve jenerik isim olan alan adimi bazi sebeplerden dolayi satmaktayim. Domain adı: kadindergisi.net Kayıt Tarihi: 2019-03-01 Kayıtlı Olduğu firma: Veridyen Düsünülen rakam : X.XXX TL ( tekliflerinz değerlendirilir) ancak yinede Ban Vs var mı...