etil alkol rp satın al
chat ege.net

Arama sonuçlarınız

1. H

İngiltere Lokasyon UNMETERED Trafik VPS Paketlerimiz !

Merhabalar, İngiltere - UK2 Lokasyonlu Kampanyalı Limitsiz Trafik VPS Paketlerimiz Aşağıdaki Gibidir ; Download ve upload amaçlı veya yüksek trafik gereken projeleriniz için kaçırılmaacak bir fırsat ;) Paket-1 İşlemci : Intel Xeon CPU E5504 2.00GHz Ram : 512 MB HDD : 80 GB Trafik : Unmetered...
  2. H

120$ paypal satılık.

Merhabalar, SATILDI 120$ için 165 TL istiyorum yani 1.375'e geliyor kur. İtrader'i yüksek kişiler tercihimdir. Önce havale sonra paypal'ı yollarım. Lütfen MSN eklemeyin , p.m atarak ulaşabilirsiniz. Ödeme yolları : T.İŞ BANKASI Havale Saygılar,
  3. H

235$ paypal satılık , kur 1.40

Merhabalar, 235$ paypal satılıktır.(TL karşılığı 329.00 TL'dir.) Parça Parça satma taraftarı değilim , hepsini 1 kişiye vereyim.Önce para sonra paypal çalışırım.İtrader'i sağlam kişilerin alması tercihimdir. Burada tanımayanlar olabilir , r10'daki profilime bakabilirler. Ödeme Şekli : İş...
  4. H

İkinci El Satılık Nokia 5800 XpressMusic - Invisible Shield Dahil !

Merhabalar, Yaklaşık 2 ay önce aldığım Nokia 5800 (Mavi) Telefonumu satmayı düşünüyorum , satış sebebim yurt dışından iphone gelecek olmasıdır.Telefonun hiçbir problemi bulunmamaktadır.Telefonda sonradan satın aldığım 50 TL değerinde Invisible Shield Nokia 5800 Görünmez Çizilmez Kılıf...
  5. H

Test Süreli Almanya Lokasyon Core i7 İşlemcili , 30 TL'den Başlayan VPS Paketlerimiz!

Merhabalar, Almanya Lokasyon Intel Core i7 işlemciye sahip VPS Sunucularımız stoklara girmiştir.Stok problemi bulunmamaktadır. TEST İMKANI! 1 Linux ve 1 Windows VPS olmak üzere test imkanınız bulunmaktadır. İşlemci : 8 x Intel Core i7 CPU 920 2.67GHz Ram : 512 MB HDD : 30 GB Trafik : 300 GB...
  6. H

ŞOK Kampanya ! 1 GB Ram + 2.000 GB Trafik + cPanel/WHM : 50 TL / Aylık !

Merhabalar, Yeni açmış olduğumuz makinamizda yüksek trafik çözümleriniz için Almanya - Frankfurt Lokasyonlu VPS Paketlerimiz indirimli olarak satılacaktır. GER-VPS1024 - İşlemci : 2x AMD Opteron 2344 HE, 2x Quad-Core Garanti Ram : 1024 MB Kullanılabilir Ram : 1536 MB Bandwidth : 2000 GB HDD ...
  7. H

%50 İndirimli 1 GB cPanel VPS 40 TL !

Merhabalar, Almanya - Netdirekt konumlu makinalarımızdan 3 adet boş stok bulunmaktadır.Stoğun dolması amacıyla ilk ay indirim yapılmıştır. İşlemci : Intel Core2Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz Garanti Ram : 1024 MB Kullanılabilir Ram : 1536 MB Bandwidth : 500 GB HDD : 80 GB IP : 2 Adet Bağlantı : 100...
  8. H

Batux'dan Paypal Almayın , paypal'ı yollamadı !

Selam Arkadaşlar, Bahsettiğim konu gece 2:30 sularından , şu vakte kadar devam etmektedir. forumdan @Batux Nick'li arkadaş ile p.m yolu ile görüşerek 200$ pp almak istedim , kendisi msn'e ekledim ve konuştuk.Daha sonra ise p.m olarak hesap numarasını ve bilgileri attı , gecesine ise gönderdiği...
  9. H

190$ Paypal Alınacaktır.

Merhabalar, 190$ paypal alınacaktır , itrader'i yüksek arkadaşlar tercih sebebidir. Paypal kaynağının nereden kazanıldığı bildirilmelidir.Paypal konusunda güvenilir kişileri de önerebilirsiniz. Kur 1.45 olarak belirliyorum.Parça Parça olarak yazmayın min. 100$ alırım. Saygılar Bol Kazançlı...
  10. H

100$ paypal alınacaktır.

Merhabalar, Halledilmiştir , teşekkürler.
  11. H

30$ paypal alınacaktır.

halledilmiştir.
  12. H

15$ paypal alınacak

Merhabalar, 15$ paypal alınacaktır.Teklifler başlık altına lütfen. Ödeme : T.İŞ Bankası yoluyla yapılacaktır. Itrader'i düşük olan arkadaşlar lütfen yazmayınız. Saygılar.
  13. H

2 x 4 Çekirdekli işlemcilerin keyfi, Gerçek 15.000 GB Trafikli , 3/1 Fiyatına

Selamlar, Biz HostPaket olarak şimdiye kadar sizlere piyasadaki en uygun fiyatları , en kaliteli şekilde sunmaya çalıştık. Kalite derken kastım erişilebilirlik, sorunsuzluk ve kesintisiz destekten bahsediyorum. Aşağıda sunmuş olduğum sunucuların hepsinde çift ethernet kartı bulunmaktadır bu...
  14. H

Quad-Core X3210 , 1 GB Ram, 1000 GB Trafik , cPanel/WHM : 65 YTL

Merhabalar, Hollanda Leaseweb Konumlu makinalarımızdan VPS satışlarımız 3 adet stok boşalmasıyla birlikte devam ediyor. VPS - 1024 (3 Stok) İşlemci : Dual Xeon Quad-Core X3210 Garanti Ram : 1024 MB Kullanılabilir Ram : 2048 Bandwidth : 1000 GB HDD : 80 GB IP : 2 Adet Bağlantı : 100 Mbit...
  15. H

Quad-Core X3210 , 1 GB Ram, 750 GB Trafik , cPanel : 25 YTL !

Selamlar, Stoklarımızı tüketmek amacıyla böyle bir kampanya yapmış bulunmaktayız.Stoklar sınırlıdır , tükenmeden almanız önerilir İşlemci : Dual Xeon Quad-Core X3210 Garanti Ram : 512 MB Kullanılabilir Ram : 1024 HDD : 60 GB Bandwidth : 750 GB IP : 2 adet Bağlantı : 100 Mbit Kontrol Panel ...
  16. H

Serinleten VPS Paketleri : ) cPanel dahil 45 YTL

Merhabalar, Hollanda Leaseweb Konumlu makinamızdan VPS satışlarımız başlamıştır. VPS - 256 (4 Müsait) - İşlemci : Dual Xeon Quad-Core L5410 (8cpus) Garanti Ram : 256 Kullanılabilir Ram : 512 MB Bandwidth : 500 GB HDD : 30 GB IP : 2 Adet Bağlantı : 100 Mbit Kontrol Paneli : cPanel/WHM Aylık ...
  17. H

Hemen Teslim P4 3.2 - 2 GB RAM - Netdirekt Sunucu

merhabalar Netdirekt Kalitesiyle 1 adet Sunucu stoğu oluşmuştur.Hemen teslim niteliğindedir. İşlemci : P4 3200 Mhz Ram : 2048 MB DDR Hard Disk : 2x120 GB Trafik : 2000 GB /ay Sistem : Centos 4,5 Panel : Plesk 8.3 Aylık : 70 Euro Ek Seçenekler ; cPanel/WHM : 25 € / Aylık Directadmin : 9 € /...
  18. H

Virtuozzo Linux 1 GB Ram - 60 GB HDD - cPanel/Fantastico : 65 YTL

Selam arkadaşlar Yeni sunucumuzda 1 adet boş stok bulunmaktadır.Ödeme ardından hemen teslim edilecektir. Intel Xeon CPU X3220 2.40GHz 1 GB Ram 60 GB HDD 300 GB Aylık Trafik cPanel/Fantastico 2 adet IP adresi CentOS 4.6 Lokasyon : TR / Mars Telekom Aylık : 65 YTL - VPS'lerde Network ve VPS...
  19. H

İlk Ay 29 YTL , Windows Virtuozzo 1 GB Ram VPS

Selamlar, İngiltere Lokasyon VPS satışına başlayınca , İlk Paketimizi yazmak istedim. Intel XEON 3056 İşlemci Dual Core (%50 işlemci gücü) 1024 mb ram 60 gb Harddisk 10 mbit/s paylaşımsız port+band 3 IP adresi Plesk (ücretsiz) Win2003 Enterprise 4 Terminal Lisans hakkı Virtuozzo Power Panel...
  20. H

TR Lokasyon cPanel VPS'ler İlk Ay : 40 YTL !

Merhabalar, İşlemci : Intel Core2duo E6750 2.66 GHZ İşlemci Ram : 512 MB HDD : 30 GB Trafik : 150 GB / Aylık Bağlantı : 10 Mbit K. Panel : cPanel/WHM Ip Adresi : 1 Adet Lokasyon : TR / NITEL HyperVM VPS Yönetim ve Reboot paneli İlk Ay : 40 YTL Diğer Aylar : 55 YTL [Stok : 3] İşlemci : Intel...
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet